|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zgodbice o duhovih
1.2.2015 16:57:40   
mama.
Živjo punce,

odprla sem zanimivo temo o duhovih, ali verjamete vanje, se vam je kaj takega zgodilo že?user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zgodbice o duhovih
1.2.2015 18:04:37   
malaMravljica
Ja, jaz sem ze vidla duha ja, prej popoldne na kaucu, je bil velik kot moj sin, pokrit z modro deko in je reku, da je duh.

Pa tudi nlp sem ze vidla. 1 januarja zvecer so bili marsovci na pomolu in pol so se podali v vesolje, prvo je bilo njihovo plovilo se kar veliko, bolj se je dvigovalo, manjse je bilo in pol je nekaj crnega in osmojenega padlo na sosedov vrt.

< Sporočilo je popravil malaMravljica -- 1.2.2015 18:05:11 >

(odgovor članu mama.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zgodbice o duhovih
1.2.2015 18:09:35   
mama.
Hihi, dobra fora.user posted image user posted image

Meni se je pa res neki zgodilo par dni nazaj, sm ugasnla televizijo pa se je kar sama nazaj užgala, dobro da je bil dan, da ni blo tako strašno.
En dan se je mikrovalovna kar sama užgala, ko je večer in noč stalno gledam okoli, ker imam občutek da me nekdo opazuje, strašno.user posted image

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zgodbice o duhovih
1.2.2015 18:58:07   
malaMravljica
po moje bo cist logicna razlaga za te zadeve. Men mi je luc v dnevni se sama uzigala in ugasala, pa se je izkazalo, da je trafo za zamenjat.

Ko te bo kdo prisel res pogledat te verjetno ne bo strah, to pa brez heca napisem.

(odgovor članu mama.)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zgodbice o duhovih
1.2.2015 19:01:56   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica

Ja, jaz sem ze vidla duha ja, prej popoldne na kaucu, je bil velik kot moj sin, pokrit z modro deko in je reku, da je duh.

Pa tudi nlp sem ze vidla. 1 januarja zvecer so bili marsovci na pomolu in pol so se podali v vesolje, prvo je bilo njihovo plovilo se kar veliko, bolj se je dvigovalo, manjse je bilo in pol je nekaj crnega in osmojenega padlo na sosedov vrt.


veš, ne bo nič narobe, če boš naslednjič fotkala in še kako sliko zalepla sem

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zgodbice o duhovih
1.2.2015 19:07:22   
Stanislava_
V duhove? Ne.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu mama.)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zgodbice o duhovih
1.2.2015 19:08:08   
mama.
Ko ga bom vidla bom pa okamenelauser posted image
Ja Lulu, prav imaš, kakšno slikco še gor.user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zgodbice o duhovih
1.2.2015 19:27:14   
malaMravljica
hej, duhovi so na delu. men na deskici za zelenjavo rezat noce nalozit slike gor

(odgovor članu mama.)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Zgodbice o duhovih
1.2.2015 19:33:02   
malaMravljica
http://4everthailand.com/loy-krathong-das-lichterfest/

no, tko bo slo, drugace ne gre. Tu pristajajo vesolci.

(odgovor članu mama.)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Zgodbice o duhovih
1.2.2015 19:35:08   
mama.
Hihi, dobra slikca.user posted image

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Zgodbice o duhovih
1.2.2015 22:50:49   
nejcko
Jaz verjamem v duhce oz. v duhovni svet. Nekih hudih osebnih izkušenj sicer nimam, mogoče lahko par osebnih pripetljajev povežem s tem, ampak nič grozljivega in tragičnega.
Ampak ja, verjamem.

(odgovor članu mama.)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Zgodbice o duhovih
1.2.2015 23:54:16   
mateyka
jaz vejamem, da je vse možno da obstaja, kar ni dokazano/ovrženo, da ne/ni obstaja. ne vem zakaj ne bi verjela da je možno, če ni dokazov proti. če se nečesa ne da dokazat, ne pomeni da tega ni. že Sokrat je rekel "Vem, da nič ne vem"; zavedajmo se, da vidimo/zaznavamo le delec celotnega stvarstva.

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Zgodbice o duhovih
2.2.2015 9:37:49   
ronja
Ni dokazov, da ne obstaja zobna miška ali špageti pošast, vendar vseeno ne verjamem v nič od navedenega, niti v duhove. Ne zanikam pa možnosti, da obstajajo druge dimenzije in druge oblike energije, ki jih mi s svojimi omejenimi čuti nismo sposobni zaznati, kot nekoč nismo mogli videt bakterij, ker nismo imeli mikroskopa, pa vseeno so in vplivajo na nas in danes zelo veliko vemo o njih. Da bi pa duhovi šibali po stanovanju in izklapljali tv, pa ne verjamem:D.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Zgodbice o duhovih
2.2.2015 10:03:45   
mateyka
stara moja, ce spageti monstrov ni na zemlji, so mogoce na kakem drugem planetu. mogoce v kaki drugi dimenziji. to kar vidis je samo en piscek, in kam/kateri kontekst jih dajemo - o tem ni bilo govora.

luci izkljapljat - hm, kaj pa vem, mogoce pa ni duh, mogoce je pa kaka druga entiteta - pa vseeno je neki. kaj pa ti ves kaj je. kaj pa jaz vem. nic. kadar se spomnim kak mali kos zaobjema nas vidni spekter, se tud zamislim zakaj smo tako arogantno vsevedni..

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Zgodbice o duhovih
2.2.2015 10:08:30   
ronja
Ne rečem da vem. Samo ne verjamem. Verjet pomeni mislit, da tako je, ne da bi za to rabil dokaz.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Zgodbice o duhovih
2.2.2015 11:27:27   
gsatalema
jaz pa verjamem, ker se mi je že kaj podobnega zgodilo.....
Drugače pa čakam enega samega duheca - svojega bratauser posted image , da se mi po dolgih letih prikaže vsaj za trenutek

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Zgodbice o duhovih
2.2.2015 13:54:21   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: ronja
Ne rečem da vem. Samo ne verjamem. Verjet pomeni mislit, da tako je, ne da bi za to rabil dokaz.


yeah, cist nelogicno in za enega doktorja cist neprofesionalno..

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Zgodbice o duhovih
3.2.2015 10:43:13   
mama.
gsatalema boga, jst se tolažim, da se z vsemi vidimo še enkrat na drugem svetu prej al slej, kjer nam bo lepšeuser posted image user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Zgodbice o duhovih
3.2.2015 11:10:49   
gsatalema

IZVIRNO SPOROČILO: mama.

gsatalema boga, jst se tolažim, da se z vsemi vidimo še enkrat na drugem svetu prej al slej, kjer nam bo lepšeuser posted image user posted image



Se strinjam in upam, da res srečam vse moje ljubljene osebe še enkrat tam....
Sicer si še ne želim umret, zato bi bilo fino, da me še oni kaj obiščejo user posted image

(odgovor članu mama.)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Zgodbice o duhovih
3.2.2015 11:47:34   
malaMravljica

IZVIRNO SPOROČILO: gsatalema


IZVIRNO SPOROČILO: mama.

gsatalema boga, jst se tolažim, da se z vsemi vidimo še enkrat na drugem svetu prej al slej, kjer nam bo lepšeuser posted image user posted image



Se strinjam in upam, da res srečam vse moje ljubljene osebe še enkrat tam....
Sicer si še ne želim umret, zato bi bilo fino, da me še oni kaj obiščejo user posted image


ker si gor napisala, da ze imas kaksno tako izkusnjo. Te moram prav vprasat, te je kdo ze obiskal? Pa samo ja ali ne odgovori, ce seveda zelis odgovorit.

(odgovor članu gsatalema)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Zgodbice o duhovih
3.2.2015 11:57:55   
gsatalema

IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica


IZVIRNO SPOROČILO: gsatalema


IZVIRNO SPOROČILO: mama.

gsatalema boga, jst se tolažim, da se z vsemi vidimo še enkrat na drugem svetu prej al slej, kjer nam bo lepšeuser posted image user posted image



Se strinjam in upam, da res srečam vse moje ljubljene osebe še enkrat tam....
Sicer si še ne želim umret, zato bi bilo fino, da me še oni kaj obiščejo user posted image


ker si gor napisala, da ze imas kaksno tako izkusnjo. Te moram prav vprasat, te je kdo ze obiskal? Pa samo ja ali ne odgovori, ce seveda zelis odgovorit.


Ja, sem imela obisk.....

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Zgodbice o duhovih
3.2.2015 16:05:19   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Ne rečem da vem. Samo ne verjamem. Verjet pomeni mislit, da tako je, ne da bi za to rabil dokaz.


Verjeti, ne ni treba - to je za v cerkev. Dopustiti moznost in odpreti se za spoznanja... je ze korak.

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Zgodbice o duhovih
5.2.2015 16:53:06   
ronja
Verjeti, ne ni treba - to je za v cerkev. Dopustiti moznost in odpreti se za spoznanja... je ze korak.

Saj pravim, da dopuščam možnost, da obstaja vse. Kar se mene tiče, sem mela že svašta različnih dogodivščin, samo da tega ne pripisujem "paranormalnemu", čeprav se tako sliši. Samo pač tega še nismo raziskali, zato pač tega še ne poznamo, verjetno pa deluje lepo po naravnih zakonih, ki jih še nismo odkrili. Nekoč je bilo tudi sonce bog in nihče ni vedel nič o spajanju dveh vodikov v helij in kaj se pri tem zgodi... Zdaj je to jasno vsem od oš naprej in v soncu ne vidimo več boga. Še vedno je vir energije in s tega vidika ustreza modelu boga. Samo da ga ne jemljemo več tako. Enako je z duhovi. To, da sanjaš nekaj, kar se bo zgodilo, zame ni nič paranormalnega, recimo.

Verjamem pa recimo, da smo ena oblika življenja in da ne zaznamo vseh oblik življenja, tako kot tudi bakterij nismo, dokler nismo razvili tehnologije za to. Verjamem, da nismo edina živa bitja v vesolju, recimo. Pa ne verjamem v "marsovce". Ne verjamem v neko določeno formo, ki jo prodajajo. Mislim pa, da je zelo malo verjetno, da bi bili edini živi. Ne verjamem pa v zgodbice o nlpjih, ki se nikoli, ampak res nikoli ne zgodijo ljudem, ki imajo recimo nek rezime, da bi jim človek verjel;).

In vprašanje je bilo ali verjamemo? Ne, ne verjamem, enako kot v boga ne. Ne mislim pa, da ni mogoče, da bi bili, možnost dopuščam za vsa ta bitja.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Zgodbice o duhovih
5.2.2015 21:10:58   
mama.
Jst bi tudi rada, da bi me prišel kdo obiskat ampak nimam želje umret, mi je lepo pa tudi me je strah umret.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Zgodbice o duhovih
6.2.2015 8:49:49   
josephine27
Nimam nobene izkušnje s tem, verjamem pa da obstaja marsikaj kar mi s svojim vidom in čuti ne zaznavamo.

_____________________________



(odgovor članu mama.)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?