|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ziljonkrat - naj kampi HR-ČG :-)
3.6.2014 10:41:08   
HuAnita
Prosim za linke kampov: kriteriji: primerno za otroke, senca, čisto morje, ugodna cena, Dalmacija ali ČG Lani smo šotorili na Cresu, dokaj ugodno, ampak parcele ena do druge- res niti prdniti ne moreš brezskrbno, ker je vedno kak sosed / soseda zunaj postopal...
Saj gledamo po Avtokampi.hr, ampak takole iz prvih rok poznavalk je boljše, vidim :-)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ziljonkrat - naj kampi HR-ČG :-)
3.6.2014 11:14:58   
Hope2
Jaz bi se mal svercala na tejle temi.

Letos nas mika, da bi sli na hrvasko (istra- cim blize SLO) v kamp- po moznosti mobilna hiska.

Kolk so kaj kampi v juliju zasedeni? Imamo sploh kako sanso, da dobimo mobilno hisko, cetudi si ne rezerviramo vec tednov vnaprej?

Kateri kamp v istri (torej cim blizje SLO ali pa da ima vsaj bolnico-porodnisnico blizu)?


HUanita, osebno poznam le kamp slamni na krku (cizici). Je zelo majhen, namescen v enem zalivcku. Senca je in ni, odvisno od dneva. Ima restavracijo, mini trgovino, na plazi je bar-kafic. Zelo urejen, prakticno nov (2 leti). Ker je tako mali, se otroci podijo po celem kampu, hkrati imajo otrosko igrisce in balin igrisce. oB vecerih imajo kake party-je v baru ob plazi, ampak se ob 22.00 nehajo. Zelo miren in tih kamp. Lani je bil dobro ocenjen. Imajo tudi mobilne hiske tik ob plazi.


(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ziljonkrat - naj kampi HR-ČG :-)
3.6.2014 13:30:39   
jaz_sem_jaz
Pred kratkim smo se vrnili iz Kampa Oliva(Olivia)- Rabac.

Za otroke nismo našli nekih primernih igral, sence skor ni(v kampu nekaj dreves fig in malo oljk-na plaži brez dreves-lahko najameš senčnik), na plaži večji kamni, morje čisto, plaža majhna za veliko hotelov+kamp, cena ugodna, fajn sprehajalna pot do centra mesta. Kamp urejen, wcji so bili nekateri slabo sčiščeni(se vidi, da je bilo pred sezono). Smo bili pa v mobili hiški.

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ziljonkrat - naj kampi HR-ČG :-)
3.6.2014 21:40:11   
skuštrana
Hope, mobilno hisko dobit v sezoni je full tezko ( kljub temu da so cene navite je vse polno). Jaz sem v nasem žnj kampu rezervirala ze marca, in to ne v glavni sezoni, pa je komaj slo skozi.

Huanita, kampi v crni gori so poceni, samo to ni niti priblizek kampom ki smo jih navajeni na Hr, pa tam dol je v sezoni taksna guzva da te mine ( mi smo pobegnili v hribe, ker ni bilo za zdrzat - avgust).

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu jaz_sem_jaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ziljonkrat - naj kampi HR-ČG :-)
4.6.2014 19:20:48   
oka
Kaj pa tale stran:

http://www.avtokampi.si/

Na forumu imaš podatke o kampih na HR, ČG...


(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ziljonkrat - naj kampi HR-ČG :-)
4.6.2014 21:14:32   
*zvezdica zaspanka*
zelo priporočam kamp kozarica v pakoštanah. cenovno ugoden, parcele v kampu so velike, razmejene, urejene, senca je tako na parcelah, kot tudi na plaži, plaža je super, blizu, kilometer stran pa imaš "divjo" urejeno plažo, ki mi je bila še bolj všeč (tudi senca). center mesta je blizu. tam sva bila do sedaj dvakrat, obakrat zelo zadovoljna, veliko je bilo tudi družin (tudi z majhnimi otroki), ampak letos je naša mala še za moje pojme premicena za kamp ...

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?