|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Katera voziček marela za velikega otroka?
25.1.2013 11:52:31   
neli365
Iščem marelo za enoletnika, ki pa je zelo velik, nosimo konfekcijo 92user posted image . Sedaj imamo  pp pliko, in ko ima kapo s cofom se mu strehica več ne da nad glavo user posted image . Voziček mora imeti velik sedežni del, ki je dolg in predvsem širok. Na trgu je toliko tega, razstavljenega bolj malo. Mclaren xlr ima širok naslon, ampak 400 € mi je preveč. Kakšen voziček marelo mi priporočate, predvsem da je lahek, vodljiv, da se na malo zloži? aja pa mali dosti spi v vozičku, tako da se mora spustit  naslon, naslon za noge pa dvignit. Zapp variente odpadejo.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Katera voziček marela za velikega otroka?
25.1.2013 12:27:26   
monniq
Pozdravljena,
naša punca je sicer bolj majhna, ampak sem, ko smo kupovali marelo, tudi sama opazila, da imajo nekatere zelo kratek naslon.
Potem pa smo se odločili za tegale Haucka: Hauck Turbo Plus (http://www.toysrus.at/product/index.jsp?productId=5069101), ki je precej visok in tudi dovolj širok.
Moram reči, da je glede na ceno zelo kvaliteten. Težave smo imeli samo s senčnikom, ki nam ga nikakor ni uspelo pritrditi na okovje.

< Sporočilo je popravil monniq -- 25.1.2013 12:28:31 >

(odgovor članu neli365)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Katera voziček marela za velikega otroka?
25.1.2013 22:41:35   
Anonimen
Mutsy Spider ima ful širok in visok sedež, edino naslon za nogice je sicer nastavljiv a malo kratek. Naša je še pri dveh letih in pol lepo sedela in spala notri. Potem lani je pa čisto lepo spala tudi v tanovem Zappu extra, ki se da poležat, pa je imela že 3 leta in pol ter velika 100cm.
Mi je pa tale marelca tut ful fajna: http://www.otroska-trgovina.com/products/Lahek-vozi%C4%8Dek-Scooner.html

< Sporočilo je popravil Otika -- 25.1.2013 22:43:48 >

(odgovor članu monniq)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Katera voziček marela za velikega otroka?
25.1.2013 23:48:46   
cilla
Jaz imam dvojnega maclarna. In povem, da je vreden svojega denarja, ko ga primerjaš z drugimi vozički. Če denar imaš, valda. Če ni, pač ni in iščeš nekaj cenovno bolj sprejemljivega. Ali pa da si ga nabaviš rabljenega (na britanskem ebayu jih je morje) oz. si ga naročiš novega iz VB (cena gor je 220 funtov, če sem prav gledala).

Lahko ti pa priporočim enojno "marelco", ki jo imam jaz za kadar moram samo z enim od dvojčkov h kakemu zdravniku. Baby Welt Moon Kiss. Dobila sem rabljeno, že precej zgonjeno, pa še vedno dela. Sicer ni tako vodljiva kot maclaren, a pelje, moj je namazal koleščke in je kr OK. Je res udobna za otroka, v njej se je pred mojima dvema vozil nazadnje 2,5 let star dečko, zelo visok in težak, pa je šlo. Moja dva not sploh sedita kot kralja (še posebej v primerjavi z dvojnim), tudi do strehice je še ful prostora. Pa moja dva nista neki majhna - 12 mesecev, 12 kg, nekaj čez 80 cm. Mislim, da bi lahko ustrezal tvojim željam. Edino če si ti višje postave, boš norela. Jaz vsakokrat. Ročaje ima res nižje, jaz se malo sklanjam, da jo peljem, pa sem samo 175 cm.

(odgovor članu neli365)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Katera voziček marela za velikega otroka?
26.1.2013 21:30:08   
neli365
Cilla na kateri spletni strani si videla novega mclarna, a si gledala model xlr in ali pošiljajo v slo?

(odgovor članu cilla)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Katera voziček marela za velikega otroka?
27.1.2013 12:52:20   
cilla
Tule http://www.pramworld.co.uk/maclaren-techno-xlr-medieval-blue-lemon-drop

Pošnina v Slovenijo za avtosedež (torej težjo zadevo) je 40€. Lahko preveriš tudi na izanglije.com, za koliko bi ti ga oni pripeljali.

Tule je še nekaj cenejši... http://www.kiddicare.com/webapp/wcs/stores/servlet/productdisplay0_10751_-1_80404_10001?cm_sp=search-_-search_suggestion-_-product_suggestion

(odgovor članu neli365)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Katera voziček marela za velikega otroka?
27.1.2013 19:37:55   
neli365
Super, najlepša hvala, ne morem verjet kako so nabite cene pri nas, že med Avstrijo in Slovenijo je razlika, Babywelt  Moon Flic, je gor cenejši za 70 evrov.

(odgovor članu cilla)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
30.1.2013 10:59:01   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu neli365)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Katera voziček marela za velikega otroka?
30.1.2013 13:09:18   
jenny700
mi lahko katera pove, katera marela ima naslonjalo ki se da čisto v ležeči položaj??

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Izbor TOP popoldanskih dejavnosti za otroke
Katera dejavnost bo najbolj ustrezala vašemu otroku, da bo lahko preživel popoldneve na zabaven, poučen in aktiven način...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?