|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
5.11.2012 9:43:37   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Recept za izi & hitro torto...
5.11.2012 10:13:38   
razglednica
evo moj recept za biskvit

-3 jajca
-9 žlic sladkorja
-9 žlic moke
-9 žlic mleka
1 pecilni
1 vanilij
4 žlice zmletih orehov ali kakav ali kokosa po željiuser posted image

če ni kaj jasno vprašajuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Recept za izi & hitro torto...
5.11.2012 11:16:48   
Najaa
user posted image Sem misla napisat, da najbolj izi je kupit biskvit, ampak ok... ti boš sama delala... Tak da tukaj ti ne morem pomagat, ker sama ga ne pečem. Mam taščo za peko. user posted image Kar se tiče file pa je najbolj izi nutelina torta ali v tvojem primeru belo Linoladina torta. user posted image Vmes pa sadje ala banane, mogoče bi borovnice pasale...? Ne vem, jaz bi dala sam banane.
Obraz lahko cel narediš iz bonbončkov.

< Sporočilo je popravil Najaa -- 5.11.2012 11:17:53 >

(odgovor članu razglednica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Recept za izi & hitro torto...
5.11.2012 11:18:36   
Doll
Čisti simpl in izi je bananina-nutelna torta. Še moj 7 letnik jo naredi.je pa fantastična

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
5.11.2012 14:38:37   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Doll)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
5.11.2012 14:39:39   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu razglednica)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Recept za izi & hitro torto...
5.11.2012 14:53:43   
mateyka
na kulinariki imaš recept "biskvit ki nikoli ne pade dol" pa recimo da daš not še kakakv user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Recept za izi & hitro torto...
5.11.2012 14:53:50   
ronja
http://www.kulinarika.net/recepti/4499/sladice/svetli-biskvit/
Tale je moj, izi pizi, narejen v pol ure s peko vred:D. Smo hoteli it enkrat na torto v glupo slaščičarno v središču mesta in čakali toliko časa, da smo na koncu brez torte šli domov, kjer sem naredila torto v POL MANJ ČASA kot smo tam čakali!!! S kremo, pečen biskvit, vse... Sram jih bilo!user posted image

Če češ pa s kakavom pa tale:
http://www.kulinarika.net/recepti/4487/sladice/temni-biskvit/

< Sporočilo je popravil ronja -- 5.11.2012 14:54:40 >


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
6.11.2012 11:59:59   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Recept za izi & hitro torto...
6.11.2012 13:20:09   
Tutan
V bistvu bi jaz delala torto z Linolado po principu nuteline torte (če rabiš recept, povej). Pa brez kakih banan pa takih fint. Na koncu bi jo oblila z belo čokolado in to bi bilo to.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
6.11.2012 15:35:37   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Tutan)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Recept za izi & hitro torto...
6.11.2012 15:46:22   
Doll
metulj jaz biskvit kupim v tušu( je zelo dober,sočen) ,ostalo pa mulc naredi.trenutno žal nimam recepta shranjenega,ker nam je že večkrat comp krepal.Ampak poguglaj po kulinariki .
je pa res super torta,je mali letos zopet zadolžen da za tetino zabavo naredi tole torto

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Recept za izi & hitro torto...
6.11.2012 15:47:55   
ronja
a moram Linolado s cim zmesat, da se bo lazje mazala? al jo samo v pecici zmehcam, pa kar tako namazem?

jaz sem uno torto smrtno glavo v sredini namazala s kremo iz stepene smetane, zmešane z belo linolado. Čez sem pa potem dala šam. Lahko pa obliješ z belo čokolado. Krema bo bolj rahla, če boš mešala nutelo s smetano. Samo nutela oz. linolada je meni pregosta in presladka, vse skup pride ful preveč zbito po moje. Samo jaz mam rada rahle in sočne sladkarije:).

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   [Brisano sporočilo]
6.11.2012 18:34:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Recept za izi & hitro torto...
6.11.2012 22:16:04   
ronja
haha, metulj, "dan prej" v mojem besednjaku ne obstajauser posted image . Delam vse zadnji trenutek, tako da ura prej je zame že "da sem mela še fuuuul časa"user posted image . Obupna sem in to priznam, (saj veš, ko priznaje, pola mu se oprašta - druge pol pa dvojno šteje, ampak pustimo drugi del;)).
Sicer pa ja, po moje bi ti ta krema zdržala 1 dan v hladilniku, saj ni nič takega not.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Recept za izi & hitro torto...
7.11.2012 7:48:21   
Doll
ronja odvisno kako si delala.Moj ko je delal to bananino-nutelino torto ni bila nutela nič pregosta niti zbita.Vse je bilo lepo kremasto in ne v trdem stanju.Prav zato je bila tako dobra.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Recept za izi & hitro torto...
7.11.2012 8:13:24   
ronja
ronja odvisno kako si delala

Samo z nutelo še nisem delala, ker nam je sama zase presladka na sladkem biskvitu... Sem pa delala skup s smetano (a ni tako tudi v enem receptu?) in to je pa dobro:)

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Doll)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Recept za izi & hitro torto...
7.11.2012 8:25:13   
Tutan
Ok, upam, da nisem fejst pozna. Če pa se, se pa opravičujem, ker včeraj nisem več čekirala tukaj gor.
Vzameš 6 jajc, ločiš rumenjake pa beljake. Rumenjake pa cca 60g sladkorja (jaz to delam od oka) zmešaš (zmiksaš, kakor češ, jaz dam v mešalnik, eni stepajo z metlico), dodaš cca 5žlic nutele (v tvojem primeru linolade, kakorkoli nič pa ne zamenjevat za kake cheap variante, nadomestke originala - ker potem to ni to). Beljake pa naslednjih 60g sladkorja stepeš v sneg (spet - jaz dajem tako, da beljake do polovice stepem, dam pol sladkorja, stepam skoraj do konca, dam preostali sladkor, da pride lepo kompaktno in tako svilnatno - rata najboljša torta user posted image ). Potem daš v rumenjake+nutelo cca 1/3 snega, zmešaš, dodaš moko s pecilnim (jaz dam enega pa spet cca 180g moke), pa potem res rahlo vmešaš ostali sneg. Pečeš pri 180stopinjah, od 25 min do pol ure - preveriš z zobotrebcem user posted image
Torto razrežeš, pa plasti navlažiš s sladko vodo (voda z nekaj sladkorja zavreješ in potem pokapaš po biskvitu) - lahko tudi s kakšnim cherryem, ampak ker so otroci user posted image ...
Krema pa čist simple - 0,5 l smetane miksaš, dodaš cca 4, 5 žlic nutele, premažeš in voila user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Recept za izi & hitro torto...
7.11.2012 8:29:10   
Tutan
Aja, pa še nekaj - zadnjič sem delala schwarzwaldsko, pa se mi ni dalo delat biskvita iz tistega recepta (ker je res smotan, pa se hitro drobi, kolker ga mal kiksneš) - pa sem naredila biskvit kar iz nutela variante, pa namesto marmelade sem namazala čisto tanko plast nutele (samo majčken z vodo zrečeno, da se je dala mazat - ampak to res tanko plast, tut marmelado dam na tanko, ne maram te sladkobe na debelo), potem sem pa nadaljevala standard schwarzwaldske z višnjami in smetanco, pa gor na vrhu čokoladni ostružki - je bila za vse prste polizat dobra user posted image

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Recept za izi & hitro torto...
7.11.2012 9:09:15   
darhaha84

Nam je ta torta najboljša:

SESTAVINE:
Testo:
6 jajc
12 dag sladkorja
18 dag moke
1 pecilni prašek
1 vanilijev sladkor
4-5 žlic Nutelle (linolade) 
Nadev:
0,7 l sladke smetane
5 žlic Nutelle (linolade) 
Preliv:
2 dcl mleka
2 žilici ruma
5 žlic sladkorja

POSTOPEK:
Jajca ločimo. Rumenjake in sladkor penasto vmešamo. Beljake stolčemo v trd sneg. V rumenjake vmešamo nutello (linolado), dodamo moko zmešano s pecilnim praškom; nato dodamo sneg in narahlo premešamo vse skupaj. Pečemo pri 180 stopinjah približno pol ure. Ko je torta pečena in ohlajena, jo razrežemo na 3 plasti.
Stepemo smetano in dodamo nutello (linolado).
V lončku zavremo mleko z rumom (ker so otroci odpade) in sladkorjem, nato ga ohladimo in z njim navlažimo vsako plast torte posebej. (Lahko pa jo navlažiš tudi s kakim sokom za razredčit ali kompotom, če boš še sadje dala notri).  Vsako plast torte namažemo z 1/3 kreme (zadnja tretjina je za premaz torte po vrhu). Lahko pa jo tudi obliješ s čokolado.

Jaz jo delam tako, da biskvit namočim z mlekom, namažem s kremo in dodam sadje (ena plast banane in ena jagod).

pa dober tek!

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   [Brisano sporočilo]
7.11.2012 11:41:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu darhaha84)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   [Brisano sporočilo]
7.11.2012 11:45:19   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Recept za izi & hitro torto...
7.11.2012 12:48:42   
ronja
Hehe, kaka pinjata! In torta je tudi super! Je pa prava pinjatomanija zdaj na rr, hihi:). Sem prav presenečena, kako se je zadeva prijela:).
Saj vem, da se ne spodobi vprašat, ampak kaj pa je to zeleno čudo? Veš, moj sine je še bolj mali, še ni v teh pošastkastih fazah...user posted image

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   [Brisano sporočilo]
7.11.2012 13:36:00   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   [Brisano sporočilo]
7.11.2012 13:37:54   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako pripraviti popolno pokovko?
photo
Se tudi vi sprašujete, zakaj so 'kokice' v kinu vedno tako okusne, doma pripravljena pokovka pa se kar nekako ne more pr...
Zdrav zajtrk za šolarja – teden 2
V drugem tednu šole smo vam pripravili novih pet idej za zdrav zajtrk za šolarja. Preverite, jedi, ki jih lahko zjutraj ...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?