|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Postani boter
25.10.2012 13:42:06   
ZARA
Ena moja frenda deli tole po spletu, e-pošti in FB. Če zanima koga. Takole je napisala:

Ne da otroci nimajo računalniških igric, ne da nimajo mobitelov, ne da jih starši ne morejo peljati v vodni par v nedeljo, ne da niso že več let videli morja...... Otroci so lačni!!!! Pa kdaj hudiča nam bo jasno, da ni povsod tako kot je mogoče še nam.....!? Da tisti, ki so že "padli čez rob" nimajo več moči! A bomo počakali, da nas pahnejo čez rob še več???? Res ne vem, kako bi človek lahko ukrepal....? Sam res ne moreš (skoraj) nič. Lahko pa daš pobudo. VSE (moje prijatelje), ki vam ni vseeno, PROSIM, da se javite. S predlogi, mnenji, pobudami, karkoli....samo, da združimo moči! PROSIM! Vsi veste, da imam sama mogoče vsak dan mnogo lastnih razlogov, da bi jokala. Pa ne jočem. Ker imam še vedno, kljub vsemu, lepo življenje. Sem pa danes, povsem spontano, iskreno zajokala, ko sem se ob prispevku zavedla, da RES obstajajo tudi v naši državi otroci, ki so LAČNI. LAČNI!!! DOVOLJ!!! Jaz moram nekaj narest... Ne vem kaj, ampak tole moje razmišljanje in tale post je mogoče moj prvi korak. Hvala, če ste vsaj prebrali..... V komentarju si pa lahko ogledate še "spot", ki me je spravil do solz.

http://www.boter.si/postani_boter/

< Sporočilo je popravil Flavia RR -- 25.10.2012 13:47:44 >


_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Postani boter
25.10.2012 13:48:30   
kalbo
Ja, naš predsednik vlade pa afne gunca!!! Medtem imajo pa v parlamentu kraljevo gostijo za nekaj EUR. Začet je treba tam. Glede na to, da lahko otroka prijaviš na CSD bi rekel pa tole. Glede na to, da kenslajo subvencionirano hrano otrokom zaradi navideznih dohodkov, ki jih nikjer ni tud pri tem ne bodo šli skozi tisti res res lačni.

< Sporočilo je popravil kalbo -- 25.10.2012 13:53:58 >

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
25.10.2012 13:48:44   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Postani boter
25.10.2012 15:08:27   
Jantar
Pa zakaj se vsi sam v parlament/vlado vtikate in spotika,pa da ne bo pomote sem atipolitični tip človeka in nikogar ne zagovarjam,ker zaradi njihovega razsipništva tudi sama komaj guram čez mesec,sam mi pa gre že res na živce počasi,....ker zakaj se nobeden ne spotakne ob župane in njihovo zapravljanje,ravno te dni sem zasledila kako razsipni znajo biti,ker jim je nekaj € ostalo in so si privoščili prekomerne količine mesa,pijače,drago darilo,pa sem 100%,da je tudi v tej občini kdo lačen user posted image

Še bolj žalostno pa je,da največkrat se potem izkaže,da so otroci lačni,ker starši ne znajo z denarjem user posted image

In so tudi primerki,ki so se anvadili fehtati in ugotovili,da tko najbolj poceni in na easy pridejo skozi user posted image

Sem se sama že tudi poigravala z mislimi,da bi bila boter kakemu otroku sam imam res neko nezaupanje v inštitucije in,če bi se odločila bi se na tak način,da dam direktno družini/otroku denar,ne pa preko tretje osebe.


(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Postani boter
25.10.2012 18:35:05   
LuLu
Super tema, v kateri se končno lahko kaj naredi, ne pa le komentira na dolgo in široko. Upam, da se najde kak boter.

(odgovor članu Jantar)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Postani boter
25.10.2012 20:02:04   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: Jantar

Pa zakaj se vsi sam v parlament/vlado vtikate in spotika,pa da ne bo pomote sem atipolitični tip človeka in nikogar ne zagovarjam,ker zaradi njihovega razsipništva tudi sama komaj guram čez mesec,sam mi pa gre že res na živce počasi,....ker zakaj se nobeden ne spotakne ob župane in njihovo zapravljanje,ravno te dni sem zasledila kako razsipni znajo biti,ker jim je nekaj € ostalo in so si privoščili prekomerne količine mesa,pijače,drago darilo,pa sem 100%,da je tudi v tej občini kdo lačen user posted image

Še bolj žalostno pa je,da največkrat se potem izkaže,da so otroci lačni,ker starši ne znajo z denarjem user posted image

In so tudi primerki,ki so se anvadili fehtati in ugotovili,da tko najbolj poceni in na easy pridejo skozi user posted image

Sem se sama že tudi poigravala z mislimi,da bi bila boter kakemu otroku sam imam res neko nezaupanje v inštitucije in,če bi se odločila bi se na tak način,da dam direktno družini/otroku denar,ne pa preko tretje osebe.





Zato, ker je treba kačo zgrabit za vrat. oni so tisti ki molzejo in močlzejo zmeraj več in v nedogled.

(odgovor članu Jantar)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
26.10.2012 8:59:57   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
29.10.2012 15:27:21   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Postani boter
29.10.2012 20:11:34   
taška30
Ankica, že nekaj časa sem zjutraj v avtu na poti v službo na Valu 202 poslušala o tem botrstvu, pa potem čez dan kar pozabila na to, ampak tale Zarina tema je bila pa kaplja čez rob, prebrala sem par zgodb na njihovi spletni strani in še isti dan sem se prijavila, da bom botra enem otroku.
No, ampak sedaj že par dni čakam na kontakt z njihove strani, pa nič ... Mogoče veš ali vedno traja, da ti odgovorijo?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
30.10.2012 9:26:13   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu taška30)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Postani boter
30.10.2012 14:02:19   
ejša1
Jaz sem botra, mislim, da skoraj od samega začetka projekta. Takrat so mi posredovali ime in priimek fanta, kraj bivanja in pa opis zakaj so v takšni finančni stiski.

Denar se različno nakazuje, jaz ga lokalni zvezi prijateljev mladine, ki ga nato posreduje družini. Z njimi (lokalno zvezo prijateljev mladine) sem tudi občasno v kontaktu, ko jih opozorim na višji nakazan znesek (npr. ob začetku počitnic, šolskega leta, novoletnih praznikov,.. nakazujem dvojno vsoto, da mu lahko mamica kupi kak priboljšek). So mi tudi že ponudili, da mi posredujejo tel. številko družine. Kljub temu, da bi rada še od njih slišala, kaj konkretno si fantek najbolj želi, sem vzpostavitev kontakta zavrnila. Si predstavljam, da meni v njihovi koži verjetno ne bi bilo najbolj všeč, da me kliče neka nepoznana oseba in si misli, da ima to "pravico" samo zato, ker me denarno podpira. V poštenost zveze pa tudi ne dvomim.

Sem bila pa pozitivno presenečena ob zadnjem poročilu, koliko otrok že ima svojega botra! Super, da bi nas le še bilo večuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?