|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kopanje dojenca
10.7.2012 16:04:00   
cilla
Mamice (no, in morebiti prisotni fotri user posted image ), kako ste kopale svoje piščance, ko so prerasli banjico? Je katera uporabljala stolček za kad/tuš kabino? Kako se vam je obneslo?
Tjasa
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
10.7.2012 16:12:55   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu cilla)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kopanje dojenca
10.7.2012 16:24:56   
cilla
Za flipperja še nisem slišala (nagledano imam, kar prodajajo v PP in BC). A mi veš povedat kaj več?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
10.7.2012 16:35:37   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu cilla)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kopanje dojenca
10.7.2012 16:41:39   
cilla
Hihihi, hvala user posted image Na imena res nisem bila pozorna. Dobro vedet, sem imela nagledanega enega v PP, bom šla v inšpekcijo in fizično primerjavo.
(tudi jaz imam šestmesečna dvojčka, evo, bo že nekaj na tem user posted image )

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
10.7.2012 16:45:42   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu cilla)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kopanje dojenca
10.7.2012 17:05:45   
cilla
Še nekaj bi te vprašala, če boš morda vedela... en od stolčkov, ki jih prodajajo v PP (pa tudi en drug model, ki ga proizvaja isti proizvajalec kot Flipperja), ima sprednje varovalo dvižno oz. odstranljivo, da otroka lažje ven iz stola vzameš. A imaš morda v spominu, da bi tvoja kolegica kaj omenjala, da bi bilo otroka težko ven iz stolčka vzet?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kopanje dojenca
10.7.2012 18:49:14   
Anonimen
Ammmm ... kako to misliš kje kopati, ko otrok preraste banjico? Naša je stara 3,5 let, pa še vedno veselo čofota v Bebe Jou banjici, če smo pa kje drugje kjer banje ni oz. ko se nam mudi in ni časa za kopanje jo pa stuširam in lepo stoji pod tušem.

(odgovor članu cilla)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kopanje dojenca
10.7.2012 19:04:58   
cilla
Šestmesečnika ne stojita. Vsaj moja dva ne. Tudi sedita še ne samostojno in verjetno še en cajt ne bosta, se pa ravno tako fino zvirata, da bi mi lahko spodrsnila z roke v tušu. Prav v banjici, ki jo omenjaš, ju ne skopam več, ne. Nove, večje ne bom kupovala, ker mi je cel projekt to reč in pripadajoče stojalo vsakokrat privlečt iz kleti, postavit, umikat stvari po kopalnici, da je sploh prostor zanjo,...

< Sporočilo je popravil cilla -- 10.7.2012 19:06:17 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kopanje dojenca
10.7.2012 19:08:10   
Anonimen
Ne itak da nisem mislila, da bi ju postavila pod tuš, samo to sem hotela rečt, da če je naša, ki je tolko stara še komot v tej banjici, pol mi je čudno da tolk mala ne moreta bit več. Mi smo našo do enega leta konstantno kopali v tej banjici, potem je pa že stala in smo občasno preklopili na tuš.

(odgovor članu cilla)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kopanje dojenca
10.7.2012 19:19:03   
cilla
Banjica je 80, ona dva neki čez 70 cm, tko da sta v trenutni ležeči poziciji in ob moji roki, ki dela še malo gužve, na knap. Sej ko bosta samostojno sedela, bi ju gotovo še lahko v njej kopala, ampak ob zgoraj opisani logistiki, ki mi že preseda (stopnice v klet, umikanje košev za perilo, da vse skupaj postavim, menjavanje vode, preden lahko skopam drugega, itd) mi je to edina rešitev, ki mi pride na pamet.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kopanje dojenca
10.7.2012 19:20:16   
Anonimen
Štekam user posted image

(odgovor članu cilla)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kopanje dojenca
10.7.2012 19:43:11   
radovljica
Jaz pa imam blazino za kopanje (kupljeno v pikapolonici) in odkar leži / sedi na njej, je sine pravi mali vodni razbojnik. Jo dam kar v 'veliko' kad, pa tudi v bazenu prav pride. Prej jo je imel tudi v mali banjici. Meni je všeč ker imam večino časa proste roke, pa otrok tudi ne rabi še znat sedet da jo lahko uporabljam.

(odgovor članu cilla)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kopanje dojenca
10.7.2012 20:05:35   
NinaK.
Mi smo imeli od Mothercare "stolček" brez podloge, ki mi jo je posodila kolegica in se je odlično obnesla. Podobno kot so ti predlagale zgoraj, edino manjše se mi zdi. In ker imaš dvojčka, prilagam link do rešitve za dva otročka :) http://www.mothercare.com/Mothercare-Duo-Aquapod/219630,default,pd.html?cm_sp=ProductFeatures-_-Category%2520landing-_-Mothercare%2520Duo%2520Aquapod - imajo tudi v Sloveniji. Jaz sem bila tiste male banjice že tko sita, mala pa tudi in ko smo prešaltali na veliko banjo, se je zabava šele začela. :)

(odgovor članu radovljica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   [Brisano sporočilo]
10.7.2012 22:30:59   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu cilla)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kopanje dojenca
11.7.2012 8:38:37   
_martina

IZVIRNO SPOROČILO: radovljica

Jaz pa imam blazino za kopanje (kupljeno v pikapolonici) in odkar leži / sedi na njej, je sine pravi mali vodni razbojnik. Jo dam kar v 'veliko' kad, pa tudi v bazenu prav pride. Prej jo je imel tudi v mali banjici. Meni je všeč ker imam večino časa proste roke, pa otrok tudi ne rabi še znat sedet da jo lahko uporabljam.


Jaz imam tudi tole in sem zelo zadovoljna. Dokler mali ni še sam sedel, je ležal na tej blazini, sedaj ko sedi jo pa ima okoli ritke, da se ne prekucne.

(odgovor članu radovljica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kopanje dojenca
11.7.2012 11:35:12   
pasijonka
Pri nas imamo tudi Aqua pod od Mothercare in je res zakon! Dokler rabiš, ima sedež, ki ga lahko odstraniš, ostane nedrseča podloga, ki se prisesa na dno banje. Naša ta mala ga obožuje. Je pa malo dražji štos:-s

(odgovor članu _martina)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kopanje dojenca
11.7.2012 23:35:50   
cilla
Aquapod je primeren samo za v banjo (ali če imaš oversize tuš kabino) in za otroke, ki res že čisto samostojno sedijo, ker "varovalna ograjca" ni scela, ampak je samo naslon za hrbet in "sprednji odbijač", pri straneh je pa odprto. (Moja dva v tem trenutku ne sedita sama niti pod približno in jaz hočem zadevo, ki mi bo olajšala lajf zdaj user posted image )

Midva sva se na koncu odločila za flipperja. Mulca sta se režala kot pečena mačka, ko sem ju v trgovini testno posedla not user posted image Sicer je v tem trenutku še mal umetnosti ju spravit not in ven, ampak midva se bova zverzirala, ona dva pa tudi navadila na proceduro user posted image
Hvala.

(odgovor članu pasijonka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kopanje dojenca
11.7.2012 23:52:26   
pasijonka

IZVIRNO SPOROČILO: cilla

Aquapod je primeren samo za v banjo (ali če imaš oversize tuš kabino) in za otroke, ki res že čisto samostojno sedijo, ker "varovalna ograjca" ni scela, ampak je samo naslon za hrbet in "sprednji odbijač", pri straneh je pa odprto. (Moja dva v tem trenutku ne sedita sama niti pod približno in jaz hočem zadevo, ki mi bo olajšala lajf zdaj user posted image )

Midva sva se na koncu odločila za flipperja. Mulca sta se režala kot pečena mačka, ko sem ju v trgovini testno posedla not user posted image Sicer je v tem trenutku še mal umetnosti ju spravit not in ven, ampak midva se bova zverzirala, ona dva pa tudi navadila na proceduro user posted image
Hvala.


Ja, to je čisto res. Našo smo prestavili, ko je res že sedela. Pred tem smo bili pa v Puj tubu, ki je zakooon za hrbte staršev, pa nobenega stresa, da bi ti otrok kam zdrsnil.

(odgovor članu cilla)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kopanje dojenca
12.7.2012 12:43:37   
NinaK.
Ja, imaš prav. Šele ko sedi, je lahko v tem od Mothercare, tudi midva sva jo takrat noter dala. Sva pa tole recimo vzela tudi za v tuš kabino, brez podloge, le sedalni del in se je super obneslo.
Uživajte v čofotanju, me veseli, da sta našla nekaj, kar malima ustreza! :)

(odgovor članu pasijonka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: kopanje dojenca
24.7.2012 19:15:19   
Greenie

IZVIRNO SPOROČILO: _martina


IZVIRNO SPOROČILO: radovljica

Jaz pa imam blazino za kopanje (kupljeno v pikapolonici) in odkar leži / sedi na njej, je sine pravi mali vodni razbojnik. Jo dam kar v 'veliko' kad, pa tudi v bazenu prav pride. Prej jo je imel tudi v mali banjici. Meni je všeč ker imam večino časa proste roke, pa otrok tudi ne rabi še znat sedet da jo lahko uporabljam.


Jaz imam tudi tole in sem zelo zadovoljna. Dokler mali ni še sam sedel, je ležal na tej blazini, sedaj ko sedi jo pa ima okoli ritke, da se ne prekucne.

blazin


Pozdravljene!

Mene pa zanima, če ste to blazino uporabljale že takoj od začetka in kako se obnese. Jaz sem namreč pri prvem otroku imela banjico s stojalom, zdaj smo se pa preselili v manjše stanovanje, imamo pa kopalno kad in sem razmišljala, da bi dojenčka kopala kar v kadi in si morda pomagala s to blazino. Se mi zdi, da mi bo banjica samo odveč, ker če bi jo imela, bi imela banjico kar notri v kadi (drugje tako nimamo prostora).

(odgovor članu _martina)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: kopanje dojenca
25.7.2012 7:48:55   
_martina
Od dveh mesecev naprej, pred tem sem se mučila s kadico in mi je žal, da sem jo sploh kupila!user posted image

(odgovor članu Greenie)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: kopanje dojenca
25.7.2012 7:53:24   
Paštetka
Eh, jaz isem komplicirala. V bao sem nalila par cm vode in ju dala v vodo. Ta večji recimo 2 leti je sedel v banji, mala recimo 6 mesecev, pa je ležala v banji. Voda ji je bila nekje do ušes. To je bilo enega špricanja z rokicami, brcanja, svobode in veselja.

(odgovor članu _martina)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: kopanje dojenca
25.7.2012 7:58:14   
josephine27
jaz sem prvega kopala v banjici do enega leta ( imamo malo večjo) potem je šel pa direkt pod tuš, ker je že stal. samo eno bisačo sem mu dala spodaj, da mu ni drselo. kade nimamo. ta drugi ima pa zdaj 10 mesecev in je tudi še v banjici. kakih posebnih stolčkov nisem kupovala.

_____________________________



(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: kopanje dojenca
20.8.2012 21:58:09   
Amethiste
Jaz vam toplo priporočam tole napihljivo banjico. Jaz hči v njej kopam odkar je bila stara 4 mesece, kupila sem jo tudi nečaku, ki tudi od enake starosti uživa v njej. Res olajša kopanje, ker otrok lepo sedi, pa še udarit se ne more nikamor. Jaz sem imela problem, ker imamo doma masažno kad in je treba nalit vanjo več 100 l vode, da pride otroku voda do pasu. Pa kamorkoli gremo jo vzamem s sabo. http://www.mamirabi.si/index.php?route=product/product&path=25&product_id=54


(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
To je razlog, zakaj se dojenčki zbujajo po...
Strokovnjaki so prišli do razloga, zakaj se dojenčki ponoči zbujajo. Raziskave so pokazale, da gre za evolucijo oziroma ...




Kontracepcija
Miška2006

Katero kontracepcijsko sredstvo uporabljate?

Kontracepcijske tabletke (32%)

Maternični vložek (navaden) (2%)

Mirena (10%)

Kondom (23%)

Kontracepcijska pena, krema, gel (0%)

Drugo (34%)


Število vseh glasov: 448

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!