|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Gretje stekleničk
26.6.2012 20:34:52   
Barbi5
Naša mala pikica potrebuje zraven dojenja še flaško. Zanima me ali so vsi grelniki za stekleničke takšni, da je vanje potrebno vliti vodo?? Sem kupila Philips Avent, pa moram reči, da mi to ni všeč.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Gretje stekleničk
26.6.2012 20:43:20   
Paštetka
Jaz sem vodo pogrela v mikrovalovni. user posted image

(odgovor članu Barbi5)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Gretje stekleničk
26.6.2012 21:53:24   
kajajaka
Prekuhaj vodo, ohladi do primerne temperature, nalij v termovko... to je vse!
(jaz to naredim zjutraj in zvečer, da je voda čim bolj sveža)

Ko potrebuješ adaptirano mleko - v stekleničko naliješ to vodo in pritreseš mleko.

na ta način je obrok pripravljen v 20 sekundah.
Grelniki porabijo več časa, da vodo segrejejo na pravo temperaturo.
Da ne govorimo o tem, da greš s termovko kamorkoli kadarkoli user posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Gretje stekleničk
26.6.2012 23:42:51   
Barbi5
Mikrovalovna mi žal ne kaže temperature. Je pa tole s termovko odlična ideja!! Do sedaj smo vedno "iskali" elektriko, da se je grelec stekleničk lahko priklopil, pa še dolgo traja - mala pikica je 10 minut kar nestrpna;))

Hvala za idejo, mislim, da bom ta novi grelec kar v trgovino nazaj nesla, sem tako samo navodila prebrala. Ne razumem bistvo tega grelnika, namreč če nalijem notri vodo, a ni enako, kot če stekleničko pogrejem v posodi z vodo!?!? Pa še več kot 30 eur sem dala zanj... upam, da bodo zamenjali (za termovko hehe).

Lep večer želim vsem.

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
27.6.2012 7:17:14   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Barbi5)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Gretje stekleničk
27.6.2012 13:34:05   
Barbi5
Hvala tudi tebi za odgovor. Kje pa kupim te dozirnike?? (Pardon vprašanju, sem čisto "nova";))))

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Gretje stekleničk
27.6.2012 15:01:39   
zaspancek1
Mi smo imeli Tommee Tippee flaše in potem tudi te posodice za AM, ki jih imaš v flaši, obstajajo pa tudi Aventove
Imajo jih pa v BC, Pikapolonici, Leclercu, pa tudi v DM in Muellerju sem jih videla.

(odgovor članu Barbi5)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Gretje stekleničk
27.6.2012 15:06:17   
zaspancek1
Sicer pa smo mi uporabljalo električni grelec vode, s katerim smo vodo zavreli, nato pa jo pretočili v termosko, del vode pa sem pustila na sobni temperaturi. Ko je čas za pripravo mleka, zmešaš ene 2/3 hladne vode in 1/3 vroče iz temoske (to je odvisno od količine vode, se pa potem hitro zverzirašuser posted image ), dodaš AM in zmešaš. Te posodice smo uporabljali samo za na pot (hladna prekuhana voda je bila v flaši + posodica z AM, dolil si samo manjkajočo vročo vodo iz termoske, stresel AM iz posodice, premešal in je bilo to to - v minuti).

< Sporočilo je popravil zaspancek1 -- 27.6.2012 15:16:22 >

(odgovor članu zaspancek1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Gretje stekleničk
27.6.2012 15:13:30   
zaspancek1
Tudi DM ima svojo znamko posodic za AM:
http://www.dm.de/cms/servlet/segment/de_homepage/babylove/produkte/zubehoer/essen-trinken/120774/milchpulver-portionierer.html

(odgovor članu zaspancek1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Gretje stekleničk
28.6.2012 12:10:49   
archie
jaz sem pa vodo zavrela na indukciji (to je trajalo max. 30 sekund), hladno (a prekuhano) sem imela pa v termovki pripravljeno. In potem sem samo zmešala pravilno količino vrele in mrzle vode. Nisem pa uporabljala nobenih grelnikov, nobene mikrovalovne.

_____________________________

16.9.2010 se nama je spremenilo življenje... :)

(odgovor članu zaspancek1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Gretje stekleničk
28.6.2012 13:55:27   
cilla
En liter vroče prekuhane vode v termusu, en liter ohlajene prekuhane v steklenici. Ko je čas za hrano, mešam - razmerje prilagajam glede na zunanjo temperaturo.

(odgovor članu archie)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Gretje stekleničk
29.6.2012 17:06:21   
Barbi5
Hvala vam za vse odgovore in nasvete! Tudi sama sedaj imam vodo v termovki, res zelo enostaven način. Ko je potrebno, pa samo pogrejem. LP

(odgovor članu cilla)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




frizer
piule

Kako pogosto obiskujete frizerja?

1 tedensko (3%)

1mesečno (8%)

1 na 2 meseca (26%)

1 na 3-4 mesece (32%)

1na 6 mesecev in več (25%)

ga ne obiskujem (5%)


Število vseh glasov: 416

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!