|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   steklokeramična plošča počila
5.4.2012 11:38:02   
livia
Je komu že počila steklokeramična plošča?
Me zanima kako to rešuje zavarovalnica in vaše izkušnje.
Ali krijejo stroške nakupa nove ali zgolj del ali samo zamenjavo stekla? Kaj ste morali priložiti k prijavi škodnega primera?
Hvala.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: steklokeramična plošča počila
5.4.2012 11:45:51   
Paštetka
nama je počila, ker je mali prevrnil celo kilsko solnico na ploščo.
Poklicala sva agenta, ki je poslikal, ploščo smo takoj zamenjali, denar pa tudi zelo, zelo hitro dobili. Mislim, da manj kot teden dni je trajalo.

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: steklokeramična plošča počila
5.4.2012 12:21:04   
HHH
Mi smo jo razbili, serviser je zamenjal samo steklo, "čreva" so bila ok. Na zavarovalnico smo dali prijavo. Povrnili so nam vrednost računa zelo hitro. Nihče je ni prišel pogledat, niti slik jim nisem rabila dostavit. Agent mi je le rekel, naj jo obdržim toliko časa, da se postopek spelje in dobim denar - tako za vsak slučaj.  pa ni nikogar zanimalo kako izgleda.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: steklokeramična plošča počila
5.4.2012 19:57:26   
Daschi
Ja, nam je počila. Na zavarovalnico smo dali račun za novo, ki je bila okrog 350-400 evrov, od zavarovalnice smo dobili 290 evrov.

_____________________________

Naj nikoli ne izdam otrokovega zaupanja, zadušim njegovega upanja ali uničim njegovih sanj.
(M. Wright - Edelman)

(odgovor članu HHH)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: steklokeramična plošča počila
5.4.2012 20:59:19   
Spark
Zanima me kakšno zavarovanje imate sklenjeno, da vam je zavarovalnica povrnila strošek počene steklokeramične plošče. Naša mala je pred leti nekako zvrnila TV in je ekran počil. Pa nam je agent rekel, da to zavarovalnica ne krije.

(odgovor članu Daschi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: steklokeramična plošča počila
5.4.2012 21:38:13   
Daschi

IZVIRNO SPOROČILO: Spark

Zanima me kakšno zavarovanje imate sklenjeno, da vam je zavarovalnica povrnila strošek počene steklokeramične plošče. Naša mala je pred leti nekako zvrnila TV in je ekran počil. Pa nam je agent rekel, da to zavarovalnica ne krije.



Ja, odvisno, kakšno polico imaš. Najbrž.

_____________________________

Naj nikoli ne izdam otrokovega zaupanja, zadušim njegovega upanja ali uničim njegovih sanj.
(M. Wright - Edelman)

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: steklokeramična plošča počila
6.4.2012 8:00:05   
HHH
IZVIRNO SPOROČILO: Spark

Zanima me kakšno zavarovanje imate sklenjeno, da vam je zavarovalnica povrnila strošek počene steklokeramične plošče. Naša mala je pred leti nekako zvrnila TV in je ekran počil. Pa nam je agent rekel, da to zavarovalnica ne krije.


Steklokeramične v čisto osnovnih zavarovanjih niso vključene, jo moraš zavarovati posebej. V bolj razširjenih (beri dražjih) paketih pa je lahko vključena. Mi imamo sklenjeno zavarovanje na Zav. Tilia, mislim, da nekako srednji paket in na novo vrednost. Povrnili so mi strošek v celoti. Menjala pa sem le steklo. Verjetno mi ne bi povrnili vsega, če bi menjala aparat v celoti.

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: steklokeramična plošča počila
6.4.2012 8:50:49   
Paštetka

IZVIRNO SPOROČILO: Spark

Zanima me kakšno zavarovanje imate sklenjeno, da vam je zavarovalnica povrnila strošek počene steklokeramične plošče. Naša mala je pred leti nekako zvrnila TV in je ekran počil. Pa nam je agent rekel, da to zavarovalnica ne krije.


Pri MErkurju imamo sklenjeno zavarovanje. V bistvu je celo stanovanje zavarovano, kako točno se imenuje ne vem.
Je pa npr. v prejšnjem stanovanju bil v bloku zaštopan kanal za odtok odpadne vode in smo imeli poplavo, pa nam je zavarovalnica povrnila celotne stroške. Od vage, ki je crknila, zaradi vode do vseh brisač, ki sem jih zmetala v kontejner, ko sem brisala fekalije gor.

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: steklokeramična plošča počila
6.4.2012 19:31:44   
Tutan

IZVIRNO SPOROČILO: Daschi

Ja, nam je počila. Na zavarovalnico smo dali račun za novo, ki je bila okrog 350-400 evrov, od zavarovalnice smo dobili 290 evrov.


Potem nisi imela gospodinjskih aparatov zavarovanih na novo vrednost. Imaš to opicjo, da imaš na mehanske poškodbe zavarovano na novo vrednost in potem bi ti pač povrnili 350€.

(odgovor članu Daschi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: steklokeramična plošča počila
7.4.2012 8:52:13   
Spark
Hvala, bom agenta povprašala ob obnovi police.

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: steklokeramična plošča počila
7.4.2012 9:19:34   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: Spark

Hvala, bom agenta povprašala ob obnovi police.


Nekatere zavarovalnice imajo steklokeramično ploščo, stekleno mizo, steklo pri kuhinjski napi,... v okviru zavarovanja stekla.

Povprašaj po vseh opcijah.

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Copatki, copatki, copatki,...
bodoča

Katere copatke ste/bi izbrali za male nadobudneže?

robeez (19%)

starchild (8%)

shoo shoo (12%)

drugo (62%)


Število vseh glasov: 195

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!