|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pleskanje dnevne sobe
1.4.2012 19:00:57   
jasnika
Ker se odlčamo za pleskanje me zanma, kakšne barve vi priporočate,...oz kaj bi pasalo zraven,,,,,,sedaj so vse stene bele, imamo le nekja rjavih nalepk-rožoč na stenah,....torej pohištvo je vse v natur rjavi barvi,m z nekaj malega bele,....sedežna je temno rjava,...torej kakšna barva stene bi pasala zraven, v mislih sem imela olivno zeleno pa moj ravno ni za to,....zato bi bila vesela kakšne ideje,,,,,


lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pleskanje dnevne sobe
1.4.2012 19:29:27   
mamamajča
odtenke zelene. obožujem kivi barvo in k temu bukev pohištvo zelo paše!

(odgovor članu jasnika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pleskanje dnevne sobe
1.4.2012 22:11:59   
mateyka
kakšna tla pa mate? predvidevam da ne svetla.. če bi imeli svetla, bi lahko več kombinacij ubrali..
drugače pa
temno pohištvo in barvne stene:
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

pa če date kako lepo belo preprogo v dnevno za poudarek in da se ujame z okni, zna bit lepo user posted image

sicer če mene vprašaš - karkoli maš, če maš une hude male ledice po stropu ali te stenske indirektne vire svetlobe, vse zgleda uber fensi in ful lepo. torej, jaz pravim - svetloba je pomembna.
tole mislim - npr.
user posted image
user posted image
user posted image

user posted image

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pleskanje dnevne sobe
2.4.2012 7:47:03   
Anonimen
Mateyka, če sem prav prebrala ima ona vse pohištvo v natur rjavi barvi z dodatkom bele, le kavč je temno rjav.

K tej kombinaciji bi pomoje lepo pasala oranžna ali ciklam roza in seveda tudi travnato zelena in rumena ... vse malo bolj sveže barve.

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pleskanje dnevne sobe
2.4.2012 18:31:12   
mateyka
ja ne vem, natur je zame relativen. "natur" oreh je drugačne barve les kot "natur" javor, a ni tako?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pleskanje dnevne sobe
2.4.2012 19:34:00   
lotkla
Jasnika, pri nas je dnevna kar pisana. Ena stena je grško modre barve ( no imamo en bel kvadratek, ker je tam odtis ritke našega falota), ena je oranžna, ena pa rdeča (opečna). Tam ko pa so okna in balkonska vrata, je pa tako malo, da smo pustili belo. Kuhinja je marelčna, veža pa rumena.

(odgovor članu jasnika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pleskanje dnevne sobe
2.4.2012 21:30:50   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

ja ne vem, natur je zame relativen. "natur" oreh je drugačne barve les kot "natur" javor, a ni tako?

To je že res user posted image , samo po mojih izkušnjah, ko kdo omeni natur les, misli res na tisti čisto svetel les ala smreka pa to user posted image

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pleskanje dnevne sobe
2.4.2012 21:44:22   
mateyka
Otika, res, prvič slišim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pleskanje dnevne sobe
2.4.2012 21:50:52   
Anonimen
A resno ... no med tem folkom ko se jaz gibljem vsak reče naprimer: omare v barvi oreha, hrastov parket, natur police (pač javor/smreka,...) user posted image

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Pleskanje dnevne sobe
2.4.2012 22:15:00   
mateyka
če je pa svetlo pohištvo, ti pa prenese temnejše odtenke brez blema, pa zelena zelo lepo poudari svetle les (imho anyway user posted image )
user posted image
user posted image

mi mamo temnejšo malino z svetlim ikeiinim pohištvom in ni slabo user posted image
zgleda pa neki podobnega temu:
user posted image
user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Pleskanje dnevne sobe
2.4.2012 22:18:03   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Otika
A resno ... no med tem folkom ko se jaz gibljem vsak reče naprimer: omare v barvi oreha, hrastov parket, natur police (pač javor/smreka,...) user posted image


oh well, ima svašta folka, ki svašta rečejo.. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Pleskanje dnevne sobe
5.4.2012 6:40:50   
jasnika
nisem imela dostopa do neta nekaj dni,,,tako je omare so oreh-bele,,,,jedilna miza je smreka (ker je dnevna takoj zraven pa kuhinja), t5la so hmmmmm hrast menda,,,,sedežna pa čokoladno rjava z istimi in bež blazinami,,,,jah ni kaj všeč mi je rjava barvauser posted image ,....zato se trenutno najbolj nagibam k olvno zeleni barvi,,,,zaj še moram samo mojega prepričatuser posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Pleskanje dnevne sobe
5.4.2012 13:57:09   
benika
Mi imamo steno za regalom neonsko zeleno, pa manjšo steno za kavčem prav tako. Dve steni sta nežno rumeni.

(odgovor članu jasnika)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Kje živite?
Ela123

Ali živite na Ptuju, v Ljubljani...

Ptuj z okolico (17%)

Ljubljana z okolico (46%)

Maribor z okolico (25%)

Portorož... z okolico (12%)


Število vseh glasov: 299

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!