|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Začel odklanjati stekleničko
21.2.2012 8:31:14   
bobek05
Pozdravljene,

mene pa zanima če se je kateri zgodilo že nekaj podobnega. Moj sin bo ta teden dopolnil 3 mesece. Od rojstva se dojiva, 1x na dan je dobival dodatek - ponoči. Takrat ga je običajno prevzel moj mož. Pojedel je vsaj 150 ml, tako da je bil zagotovo lačen. Zadnjih nekaj dni pa noče več jesti po steklenički. Tudi če na pol spi, joka in noče sprejeti cuclja. Ko sem ga pa jaz dala na dojko, pa takoj tišina in lepo je. Je pa seveda res, da se po 2-3 urah zbudi, po dodatku pa npr. po 4-5 urah.
V čem je fora?? Mislim, zakaj si je zdaj zmislil, da želi, da ga izključno hranim jaz? Ne me narobe razumeti, ni problem, da jaz ne bi vstala, sva pa presenečena nad njegovim vedenjem.
P.s.: Dudice nimamo, ker je ne mara.

Hvala za vaše mnenje.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Začel odklanjati stekleničko
21.2.2012 8:59:44   
tulpek
Ugotovil je, da je pri mamici boljše user posted image

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Začel odklanjati stekleničko
21.2.2012 10:16:36   
Ajra RR
IZVIRNO SPOROČILO: bobek05

Pozdravljene,

mene pa zanima če se je kateri zgodilo že nekaj podobnega. Moj sin bo ta teden dopolnil 3 mesece. Od rojstva se dojiva, 1x na dan je dobival dodatek - ponoči. Takrat ga je običajno prevzel moj mož. Pojedel je vsaj 150 ml, tako da je bil zagotovo lačen. Zadnjih nekaj dni pa noče več jesti po steklenički. Tudi če na pol spi, joka in noče sprejeti cuclja. Ko sem ga pa jaz dala na dojko, pa takoj tišina in lepo je. Je pa seveda res, da se po 2-3 urah zbudi, po dodatku pa npr. po 4-5 urah.
V čem je fora?? Mislim, zakaj si je zdaj zmislil, da želi, da ga izključno hranim jaz? Ne me narobe razumeti, ni problem, da jaz ne bi vstala, sva pa presenečena nad njegovim vedenjem.
P.s.: Dudice nimamo, ker je ne mara.

Hvala za vaše mnenje.


Vprašaj za nasvet tole super svetovalko za dojenje Aleksandro Mernik Merc, ti bo zagotovo znala pomagati. Najdeš jo tukaj: http://www.ringaraja.net/Ringarajini-strokovnjaki/Seznam-strokovnjakov/aleksandra-mernik-merc_7

_____________________________

Strokovnjaki odgovarjajo, vprašanje jim lahko pošljete tudi anonimno.

http://www.ringaraja.net/Ringarajini-strokovnjaki

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Začel odklanjati stekleničko
21.2.2012 18:59:25   
nusi
načeloma, če ti ni odveč je itak še boljše, da se samo doji ane? Po dojenju je hitreje lačen, ker je materino mleko lažje prebavljivo kot umetno.

(odgovor članu Ajra RR)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Začel odklanjati stekleničko
22.2.2012 13:22:50   
2sneg13
IZVIRNO SPOROČILO: bobek05

Pozdravljene,

mene pa zanima če se je kateri zgodilo že nekaj podobnega. Moj sin bo ta teden dopolnil 3 mesece. Od rojstva se dojiva, 1x na dan je dobival dodatek - ponoči. Takrat ga je običajno prevzel moj mož. Pojedel je vsaj 150 ml, tako da je bil zagotovo lačen. Zadnjih nekaj dni pa noče več jesti po steklenički. Tudi če na pol spi, joka in noče sprejeti cuclja. Ko sem ga pa jaz dala na dojko, pa takoj tišina in lepo je. Je pa seveda res, da se po 2-3 urah zbudi, po dodatku pa npr. po 4-5 urah.
V čem je fora?? Mislim, zakaj si je zdaj zmislil, da želi, da ga izključno hranim jaz? Ne me narobe razumeti, ni problem, da jaz ne bi vstala, sva pa presenečena nad njegovim vedenjem.
P.s.: Dudice nimamo, ker je ne mara.

Hvala za vaše mnenje.


Že kot majhen ve, kaj je boljše! Itak pa sem zagovornica dojenja, tako da v bistvu sploh ne razumem kaj mu rinete tisto flašo, če je ne mara! Zaradi tega pa ni rečeno, da zdaj spet manj spi ponoči....mogoče pa ima poskok v rasti in preprosto rabi za jest!

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...




Praznovanje rojstnega dne otroka
Volga

Ali vaši otroci praznujejo RD doma ali kje organizirano (TUŠ, Mcdonalds, drugo)?

doma (85%)

organizirano (15%)


Število vseh glasov: 235

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!