|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Hojice ne niti za 5 min?
24.8.2005 10:42:45   
kepa*
Moj 8mesečni smrček zaradi prehitrega rojstva in obporodnih težav v motoriki malo zaostaja za svojimi vrstniki, zato hodimo tudi na fizioterapijo.
Že zaradi tega nisem imela namena nabavit hojice.Zdaj je pa pravi mali živc, pa sem mislila, če bi kupila kakšno rabljeno, pa ga dala za par minut dnevno noter. Kaj pravite? Lahko ali raje ne? Je lahko kaj škode?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Hojice ne niti za 5 min?
24.8.2005 10:45:32   
CUKRČEK
Kupi hojico! Moja jo je veliko uporabljala in nima nobenih posledic.
Kar se mene tiče, je hojica neškodljiva. Se je pač en zmislil, a to pa kako ful škoduje.

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Hojice ne niti za 5 min?
24.8.2005 10:47:58   
Lunca1
Cukrček enim ja enim ne. sem slišala za eno punčko, ki ni znala pravilno hodit, ker se je v hojci vedno odrivala po prstih in vstran. pa menda jim zmre refleks, da padejo skupaj kot žepni nož. samo par minut pa po moje ne bo škodovalo.

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Hojice ne niti za 5 min?
24.8.2005 10:52:17   
Blink1
Naša je tudi bila kar nekaj časa v hojici. V njej je sprva hodila po prstkih in se seveda odrivala z obema nogicama naprej. Potem pa je normalno začela hodit.

Zdaj lepo hodi.

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Hojice ne niti za 5 min?
24.8.2005 10:52:22   
CUKRČEK
A veš kako je s tem: če je pač neki narobe, bojo si takoj rekli"ja to je pa zarad hojice". je pač najlažje najt enga krivca, kot pa dejanski vzrok za težave.

Tud jaz poznam take, ki so iemli probleme z nogicami in so vsi dohrtarji takoj napizdevali mamico, da zakaj je morala imeti otroka v hojici. Ko pa je mama povedala, da hojice sploh nima, so zaprli gobce.

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Hojice ne niti za 5 min?
24.8.2005 10:53:39   
dix
Hojico je tudi treba znat uporabljat, ni to samo tako da otroka daš not in je. Treba je redno vsak teden preverit če otroku višina še ustreza, ker ne sme otrok imet ko je notri pokrčenih nog, pol se bo res samo odrival in se ne bo trudil da bi "hodil". Noge mora imet stegnjene ko se odriva.

Naša sta oba bila v njej in sta jo izredno hitro prerasla že nekj epri 7 mesecih. Oba normalno hodita, sta jo pa precej pogrešala ko sta jo prerasla.

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Hojice ne niti za 5 min?
24.8.2005 11:06:24   
Luni
Se strinjam s CUKRČKOM! Tudi moja dva sta bila v hojici, pa sta oba shodila zelo hitro: prvi pri enajstih, drugi pa na svoj 1. RD!!!! Brez težav. Tako da: ja za hojico, seveda po pameti za otroka in starša!!!

:muca:

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Hojice ne niti za 5 min?
24.8.2005 11:40:18   
Anonimen
Apak če zasotaja v motoriki, jaz ne bi sprobavala v smislu, saj mogoče ali pa celo verjetno ne bo nič narobe. Če bi bilo vse v redu, ja, tako pa ne.

(odgovor članu kepa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   Hojice ne niti za 5 min?
24.8.2005 12:02:35   
čaki
jaz se strinjam s splišni, kar se pa mojega mnenja tiče mi pa hojca še na misel ne pride: mi smo včeri tko lepo začeli plaziti se po štirih!! :bravo::bravo::bravo: mislim da je to lepše videt kot pa mulčka s hojco :zmeden::zmeden2::zmeden2:
sicer pa 100 ljudi 100 čudi :love::love::love::love:

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Hojice ne niti za 5 min?
24.8.2005 15:07:48   
lenč@
Tudi moja :duda: je bila rojena 5 t prezgodaj, je hipotonček, redno hodiva na fizioterapijo, pa so mi tam odsvetovali hojico. :duda: je potrebno dajati čimveč na tla, da postopoma osvaja razvojne faze, od preobračanja, sedenja, plazenja, do hoje....
Ker dokler otrok ni zrel za hojo, se ne bo postavljal sam od sebe na noge. To je moje mnenje.

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Angelska imena za deklice in dečke
Preverite seznam prelepih in zelo posebnih imen za dečke in deklice, ki nosijo angelski pomen.
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?