|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Gladiatorja stara 8 in 9 let
23.9.2011 15:27:17   
ZARA
http://24ur.com/novice/svet/britanci-na-nogah-zaradi-dvoboja-otrok-v-kletki.html

Waaaaa, saj ne vem kaj naj komentiram. user posted image


_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Gladiatorja stara 8 in 9 let
23.9.2011 16:05:00   
mateyka
jaz bom našo dala okol šestih let na eno borilno veščino (po moje aikido), ker kot baba v tem času se mora znat branit (ker let`s face it - norcev je čedalje več). ni mi pa všeč, da se iz treninga dela šov (govorim za otroke); to mi je pa mem - ko en WWF ali E wrestling al kaj je že, meh..

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Gladiatorja stara 8 in 9 let
23.9.2011 19:13:44   
ronja
jaz bom našo dala okol šestih let na eno borilno veščino (po moje aikido), ker kot baba v tem času se mora znat branit (ker let`s face it - norcev je čedalje več).

Joj, ne pričakuj preveč. Sem hodila na jiu jitsu, ki je še bolj "obrambno" naravnan, ampak dejansko me punce nimamo šans proti enemu lahko precej švohotnemu dedcu - na treningih je vse lepo in prav, ker ti drugi pusti, da mu obrneš roko - če pa on tega ne pusti, pa mu je ne obrneš niti pod razno. Vsaj če si tak pikinezer kot jazuser posted image . Smo probali, večkrat. Fantje so močnejši in dejansko nam lahko fizično kaj naredijo glih kadar hočejo. Na srečo večinoma nočejouser posted image .
Ko sem trenerja vprašala, kaj je zdaj s to obrambo, če pa si jaz s tem nič ne morem pomagat, če me en napade, mi je čisto prostodušno odgovoril: ja, najprej ga moraš v jajca potrofit, potem ga pa razlamaš z jiu jitsom. Sem mu rekla, da če ga dobro v jajca trofim, že lahko zbežim, potem ga ne rabim še nalamat. Ampak fantje bi ga potem seveda pretepliuser posted image . No, saj štekam, samo jaz bi hotela čimprej pobegnit, ne da ga tam potem po tleh mečem...
Tak da - naučit punco rajši, kako se v jajca potrofi, bo bolj ziheruser posted image - ker to je naše edino orožje.


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Gladiatorja stara 8 in 9 let
23.9.2011 21:51:05   
mateyka
jajca gor al dol, ene stvari je dobr vedet. oči so tud fajn za poke-nit npr. če je že fajn športat, je fajn tud vedet kako se ubranit. jaz sicer ne vidim kako se ne bi mogla ubranit enga pijanga al pa zateženga tipa, ki nima pojma da maš znanje ki ti omogoča pobegnit (misli da si ena presrana baba). presenečenje dela čuda.

http://www.youtube.com/watch?v=y95n8eGu8QM&feature=related (evo, tale je v jajca user posted image )
http://www.youtube.com/watch?v=WVGBjE_zbpc&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=ih7k9do3WCM&NR=1
http://www.youtube.com/watch?v=gOLSpTKbqoo&feature=related

in treba je upoštevat da: untrained people don't generally flip like that when you use aikido on them. they fall straight to the ground with a broken arm user posted image
ali:
That's just practice at full speed like tai chi, you learn it slowly, but if you put enough energy and speed in it and it can become deadly. Aikido uses the limits of the opponent's body to make him unable to continue what he intended to do. If your opponent resists, he'll have some dislocated articulations or broken bones. Of course, because it don't taught how to attack, we like to think that he's totally different for every m.a.

če jo bojo pa v šoli mulci hotli kja mučit pa (Pavle 11 let, Srbija):
http://www.youtube.com/watch?v=A2Ejxun0dgE&feature=related

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Gladiatorja stara 8 in 9 let
24.9.2011 15:28:07   
mika
mateyka se strinjam s tabo. Naša hodi k judu. Začela je lani s 6imi leti. Bila je na tekmovanju in je v sumo borbi premagala dva fantka, izgubila pa z enim fantkom in deklico. Ti tekmovalci so trenirali malo dlje, pa je dva kljub temu premagala. Naša je imela beli pas oni pa eno stopnjo več -belega z rumeno črto.

Predn smo se odločili za judo sem se s pogovarjala solastnikom kluba in je rekel, da so ti otroci zelo samodisciplinirani. npr. pri zdravniškem pregledu jih sestra ni mogla prehvalit, kako so bili pridni. En dan prej so bili na pregledu fusbalerji in je rekla, da so jim čakalnico skor obrnili okrog.
Za eno deklico je rekel, da je jo je nadlegoval sošolec in ga je porihtala, tako da je pol imela miruser posted image .



< Sporočilo je popravil mika -- 24.9.2011 15:29:02 >

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
24.9.2011 16:39:40   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mika)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Gladiatorja stara 8 in 9 let
24.9.2011 18:02:29   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

jaz bom našo dala okol šestih let na eno borilno veščino (po moje aikido), ker kot baba v tem času se mora znat branit (ker let`s face it - norcev je čedalje več). ni mi pa všeč, da se iz treninga dela šov (govorim za otroke); to mi je pa mem - ko en WWF ali E wrestling al kaj je že, meh..


Se bom kar pod to podpisala (samo da bo pri nas verjetno šla le tamala, ker je že po naravi tak bolj rambo user posted image , da bo malo energije pokurila, ne zaradi obrambe).

Sem pa šla mojega vprašat, kako je s tem, ker je bil en čas v policiji in so tam imeli jiu jitsu in pravi, da je delno res, to kar je napisala Ronja. Če te en 120kg tip zagrabi od odzadaj, ga ne boš mogel vržt na tla. Drugo pa je, če je na razdalji dveh metrov, tam lahko svoje znanje (vključno z brco v jajca user posted image ) fajn uporabiš. Je vseeno fajn imeti en mal podlage kot pa nič. Al pa če imaš na dosegu roke poper-sprej user posted image . Vemo pa vse tri pri nas, kje so najbolj občutljive točke, je oči pokazal in bil poskusni zajček (bogi revež user posted image ).

Pismo, muffini se mi žgejo, ajej.........

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Gladiatorja stara 8 in 9 let
24.9.2011 18:17:07   
ZARA
Zara je tudi meni prijavila zadnjič da gre v šolo pravega karateja. Pazi - pravega. Pravi, da drugo leto, ko bo v 3 razredu, začne. Je pa klub pri nas imenovan Huda mravljica user posted image


Vidim, da imate z brcami v jajca kar izkušnje?

< Sporočilo je popravil ZARA -- 24.9.2011 18:18:53 >


_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Gladiatorja stara 8 in 9 let
24.9.2011 20:57:12   
Čebel@
ne vem kako je drugje in koliko se je to spremenilo,ampak ko sem jaz(še v OŠ) hodila na karate,nam je vodja kluba oz.naš učitelj strogo prepovedal uporabljati udarce izven kluba,ker drugače so te odslovili

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Gladiatorja stara 8 in 9 let
24.9.2011 21:43:29   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@
ne vem kako je drugje in koliko se je to spremenilo,ampak ko sem jaz(še v OŠ) hodila na karate,nam je vodja kluba oz.naš učitelj strogo prepovedal uporabljati udarce izven kluba,ker drugače so te odslovili


ja seveda, važit in kazat in nabijat z borilno veščino na laikih, tko mal okol na znancih in prijatlejih ne smeš. samo sorry, ko si pa napadena in se braniš, takrat pa še kako lahko. kar vprašaj ga, ali se lahko braniš po vseh možnih močeh in znanju, ko te en skuša posilit - kaj bo reku?

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Gladiatorja stara 8 in 9 let
25.9.2011 9:30:09   
ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@
ne vem kako je drugje in koliko se je to spremenilo,ampak ko sem jaz(še v OŠ) hodila na karate,nam je vodja kluba oz.naš učitelj strogo prepovedal uporabljati udarce izven kluba,ker drugače so te odslovili

Ja, saj tako je še zdaj. Stroga prepoved, razen v samoobrambi. Moj mož je treniral karate 12 let in ga lahko skoz izzivam brez posledic.user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Gladiatorja stara 8 in 9 let
25.9.2011 9:33:43   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@
ne vem kako je drugje in koliko se je to spremenilo,ampak ko sem jaz(še v OŠ) hodila na karate,nam je vodja kluba oz.naš učitelj strogo prepovedal uporabljati udarce izven kluba,ker drugače so te odslovili

Ja, saj tako je še zdaj. Stroga prepoved, razen v samoobrambi. Moj mož je treniral karate 12 let in ga lahko skoz izzivam brez posledic.user posted image


to pa zato, ker ne ciljaš v jajca user posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Gladiatorja stara 8 in 9 let
25.9.2011 9:49:50   
ZARA
Tja si pa ne upam. Iz spoštovanja.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Gladiatorja stara 8 in 9 let
25.9.2011 10:46:25   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA
Tja si pa ne upam. Iz spoštovanja.


aha. torej tvoje izzivanje ostane brez posledic zaradi tvojega spoštovanja. zvito. user posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Gladiatorja stara 8 in 9 let
25.9.2011 10:57:34   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: metulj333
Mateyka - naceloma se strinjam z Ronjo: vsi tile prikazi izpadejo prav spektakularno, vendar v real lifu brca v jajca najbolje deluje.


nisi me dobro prebrala (al pa nisi vseh linkov pogledala), nič nimam proti brcam v jajca in sem tudi prilepila razlago o spektakularnosti (lahko ti še enkrat to citiram, če rabiš). user posted image

za vsako stvar rabiš vajo, da si res učinkovit imho - da si učinkovit z brcami v jajca, zahteva tudi nekaj vaje. plus ko ni možno izvajat brce v jajca, rabiš vedet kaj je naslednja ranljiva točka. hočem rečt - da se lahko učinkovito braniš, rabiš delovat na spontanem nivoju in ne mislit kaj bi blo najboljš da zdej nardiš, da se losaš tipa in pobegneš. in to ne dosežeš tako da se tega lotiš ko ti nevarnost že za ovratnik diha.
mi se bomo kar dosti selili po moje in maš svašta po svetu, situacije so lahko zelo različne - potem je fajn da nisi en lolek in da maš konkretne osnove za obrambo..

hihi, ja, za aikido tudi pravijo da šele po 10h letih treninga začneš resno delat. user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Gladiatorja stara 8 in 9 let
25.9.2011 13:37:09   
mamamajča
Ravno ne dolgo nazaj sem gledala oddajo na discovery (al pa NG, nisem ziher) o tem....... v nekaterih državah otroci dejansko tekmujejo v ringu, v svakojakih borilnih veščinah, in to stari že 3+. Kar še ne bi bilo tako hudo bedasto, če ne bi teh bojev gledala masa ljudi, res nabite dvorane poslinjenih starcev in mamic, ki pobirajo stave in na teh dvobojih mastno služijo. Halo????

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Gladiatorja stara 8 in 9 let
25.9.2011 13:43:57   
ronja
Narobe sva se razumeli: nisem proti borilnim veščinam, zdi se mi, da se otrok marsikaj koristnega nauči. Vseeno pa sem toliko realistična, da mi je jasno, da si z borilno veščino bolj malo lahko pomagaš, ko te dejansko nekdo (moški) napade.

Čisto verjamem, da lahko deklica premaga dečka - ampak po pravici povedano - to me niti ne skrbi. Z vrstniki se bosta verjetno že zmenili - sama nisem imela v OŠ nobene borilne veščine, pa si me nihče ni upal taknit, ker sem zelo dobro zadela pogačico in imela zelo trde copateuser posted image . Tako da za vrstnike res ne rabiš borilnih veščin. Pri odraslem moškem ti pa bore malo koristijo - ne samo moje laično preverjanje, tako ti reče tudi stroka. Na videu je vse lepo in prav - ampak v realnosti pa ni čisto tako: Jasno mi je, da če bi se me lubi lotil, je dovolj, da me enkrat res užge, pa verjetno niti jajc ne bi več videla, kaj šele, da bi jih lahko zadela. Plus da tudi če me ne užge, me lahko odnese kamor hoče, če se on tako odloči, ne glede na to, kako jaz brcam. Enostavno so močnejši. Vem, da je to dosti ženskem precej težko sprejet in se zato prepričujejo, da bi enega tipa, ki tega ne bi pričakoval, že lahko nalomile, vendar statitika kaže drugače - če vprašaš kriminaliste - ženske se dostikrat branijo... pa navadno jim ne rata...

Tudi po nekaj letih borilne veščine tvoja mala še ne bo spontano delovala tako, da bi ob morebitnem napadu takoj šla na oči ali adamovo jabolko, recimo. Ker bo tudi sama presenečena, prestrašena... Tako da es zanašat tu na broilne veščine, se mi zdi precej naivno.


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Gladiatorja stara 8 in 9 let
25.9.2011 17:39:46   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: ronja
Tudi po nekaj letih borilne veščine tvoja mala še ne bo spontano delovala tako, da bi ob morebitnem napadu takoj šla na oči ali adamovo jabolko, recimo. Ker bo tudi sama presenečena, prestrašena...


kaj pa veš, otroci so si različni - jaz ne bi tega tako posploševala. mogoče se nekateri ustrašijo, nekateri pa refleksno reagirajo. in itak mi gre koneckoncev za tole:
The goal of martial arts, true martial arts, is not so much to teach you moves to kick butt, but to build a mentality that helps you deal and avoid certain situations.

aja, pa še tole bi dodala (glede na to koliko so borilne veščine efektivne):
truthfully martial arts are not useless in any aspect...people that believe that usually are the ones who couldn''t stick with it long enough to experience the rush of a technique being performed on Q without a conceince thought... this only comes after hard work and practice, and fully learning the potential of his or her body...any knowledge is useful to someone for some reason, as in any martial art has something useful to someone depending on there needs, body type, skill level...etc...the fact is the only time any martial art could be deemed useless is when the s**t! hits the fan, and the martial artist forget''s how to use it...


Tako da es zanašat tu na broilne veščine, se mi zdi precej naivno.


no no, bodimo realni - tudi jaz bi lahko 95% tvojih postov razglasila za naivne, pa jim ti rečeš da so pozitivistični user posted image

< Sporočilo je popravil mateyka -- 25.9.2011 17:46:19 >

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Gladiatorja stara 8 in 9 let
25.9.2011 22:42:39   
amorcek
hčerke dt na atletiko:D pa naučit cilat u jajca :D  brcn pa bejžžžžžžžuser posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Gladiatorja stara 8 in 9 let
25.9.2011 22:52:44   
ronja
Če zgornji citati letijo name - sama sem jiu jitsu trenirala res samo nekaj let in tudi bolj za zabavo, vendar pa so bile v skupini punce, ki so trenirale precej dlje in precej bolj zavzeto. Poznam tudi precej karateistk, ki imajo recimo črn pas - to bo verjetno dovolj dolgo in zavzeto tudi zateuser posted image - pa enostavno fanta, ki ni obvladal karateja niso mogle obvladat. Celo punce, za glavo višje od mene (in 20-30 kil težje)...
Se pa strinjam, da so borilne veščine koristne - kot sem že zgoraj napisala - samo bolj malo koristne v samoobrambi (razen, da se ne polomiš, ko te nekdo vrže ali padeš). In če ti pričakuješ od svoje hčere, da bo po par letih treninga refleksno reagirala in vzgla na hrbet dedca, ki bo 50 kil težji od nje... se mi zdiš pa res naivna...

no no, bodimo realni - tudi jaz bi lahko 95% tvojih postov razglasila za naivne, pa jim ti rečeš da so pozitivistični

Saj ravno zato! Kar se še meni zdi naivno...user posted image


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Gladiatorja stara 8 in 9 let
26.9.2011 0:28:12   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: ronja
In če ti pričakuješ od svoje hčere, da bo po par letih treninga refleksno reagirala in vzgla na hrbet dedca, ki bo 50 kil težji od nje... se mi zdiš pa res naivna...


ja ne vem kje sem napisala da pričakujem da bo vrgla na hrbet dedca 50 kil težjega od sebe. citate sem dodala, da bi lažje razumela kaj hočem povedat, ne da te krcam al ne vem kaj.. a res ne veš kaj želim ves čas poudarit?


no no, bodimo realni - tudi jaz bi lahko 95% tvojih postov razglasila za naivne, pa jim ti rečeš da so pozitivistični

Saj ravno zato! Kar se še meni zdi naivno...user posted image


sorry, nisi mi (še) aksiom user posted image če imam kdaj drugačno mnenje od tebe (hm, bolj "naivno"/ optimistično? user posted image ) ni 100% sigurno da je sfaljeno samo zato, ker si ti pozitivistka v taki meri da te noben ne bi mogel kdaj prekašat user posted image user posted image

evo, zdaj sem pa jaz na tej temi user posted image optimistka

< Sporočilo je popravil mateyka -- 26.9.2011 0:43:49 >

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Gladiatorja stara 8 in 9 let
26.9.2011 0:39:14   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: amorcek
hčerke dt na atletiko:D pa naučit cilat u jajca :D  brcn pa bejžžžžžžžuser posted image


ja, sej o tem govorim - borilne veščine pomagajo da lažje spizdiš ali se izogneš enmu 50 kilskemu težaku, ne pa da ga neki na hrbet mečeš in se greš Rambota. saj ti je veliko bolj jasno kaj lahko narediš in kako in kdaj, da maš več šans da se plan "bejžžžžžžž" realizira. s tem ko poznaš sebe in svoje (z)možnosti.

< Sporočilo je popravil mateyka -- 26.9.2011 0:40:49 >

(odgovor članu amorcek)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Gladiatorja stara 8 in 9 let
26.9.2011 2:13:05   
khurde
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Poznam tudi precej karateistk, ki imajo recimo črn pas - to bo verjetno dovolj dolgo in zavzeto tudi zateuser posted image - pa enostavno fanta, ki ni obvladal karateja niso mogle obvladat.


eh, je velika razlika med demonstriranjem zadeve na enem kolegu in dejansko uporabo sile v nujnem primeru. ker v slednjem so dovoljeni tudi sicer nedovoljeni udarci in prijemi... in eno natrenirano žensko kak napad v real-lajfu precej manj iz tira vrže, ker ima že skor sprogramirane reakcije, ravnotežja ogromno, reflekse in se verjetno ne bo začela cmerit, ampak vsaj probala borit. in tudi marsikaterega napadalca že samo to odvrne od nadaljevanja. ampak to se ne gre za 5 letni trening, rabiš precej daljše obdobje za vse to.

meni se zdijo borilne veščine super zadeva. samo ljudje preveč pričakujejo od njih. večina otrok, ko se prvič vpisujejo, misli, da bo 5x prišel in obvladal krožne udarce, metanje čez hrbet, pa da bojo skakal ko ninje user posted image in je ogromen osip v prvem letu, ko vidijo, da še do resne brce niso prišli.

point... tudi ena, k je manj natrenirana kot una, k je ornk natrenirana, ima določeno prednost pred tisto, ki ni nikol telovadnice videla.

drugače pa... mateyka, ronja... pozitivizem in pozitivisti... to je filozofska smer in njeni pripadniki, nima veze s pozitivci in optimisti.


_____________________________

If you're too open-minded, your brain will fall out.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Gladiatorja stara 8 in 9 let
26.9.2011 5:55:01   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: khurde

eh, je velika razlika med demonstriranjem zadeve na enem kolegu in dejansko uporabo sile v nujnem primeru. ker v slednjem so dovoljeni tudi sicer nedovoljeni udarci in prijemi... in eno natrenirano žensko kak napad v real-lajfu precej manj iz tira vrže, ker ima že skor sprogramirane reakcije, ravnotežja ogromno, reflekse in se verjetno ne bo začela cmerit, ampak vsaj probala borit. in tudi marsikaterega napadalca že samo to odvrne od nadaljevanja. ampak to se ne gre za 5 letni trening, rabiš precej daljše obdobje za vse to.
meni se zdijo borilne veščine super zadeva. samo ljudje preveč pričakujejo od njih. večina otrok, ko se prvič vpisujejo, misli, da bo 5x prišel in obvladal krožne udarce, metanje čez hrbet, pa da bojo skakal ko ninje user posted image in je ogromen osip v prvem letu, ko vidijo, da še do resne brce niso prišli.


To se pa strinjam. Nekateri bi vse prehitro. Karate Kid varianta. Borilne veščine morajo biti naćin življenja, če hočeš zadevo reees obvladat.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu khurde)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Gladiatorja stara 8 in 9 let
26.9.2011 7:54:41   
Čebel@

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@
ne vem kako je drugje in koliko se je to spremenilo,ampak ko sem jaz(še v OŠ) hodila na karate,nam je vodja kluba oz.naš učitelj strogo prepovedal uporabljati udarce izven kluba,ker drugače so te odslovili


ja seveda, važit in kazat in nabijat z borilno veščino na laikih, tko mal okol na znancih in prijatlejih ne smeš. samo sorry, ko si pa napadena in se braniš, takrat pa še kako lahko. kar vprašaj ga, ali se lahko braniš po vseh možnih močeh in znanju, ko te en skuša posilit - kaj bo reku?

se strinjamuser posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?