|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   lupinica maxicosi na voziček jane?
19.9.2011 12:22:12   
lipikica
nekje sem zasledila da paša maxicosi lupina na jane vozičke? ima katera izkušnje s tem? mam to lupinico in ta voziček pa ne vem kako bi to montirala gor, ali tisti adapterji ki obstajajo pašajo na jane? hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: lupinica maxicosi na voziček jane?
19.9.2011 12:28:03   
Anonimen
Tudi jaz sem zasledila, da naj bi pasala MC lupinica zdaj gor. Samo valjda s posebnimi adapterji, ki jih moraš dokupit.

(odgovor članu lipikica)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: lupinica maxicosi na voziček jane?
3.11.2011 20:09:29   
plonkec
Pravkar sem kupila adapter za voziček concord neo - maxi cosi lupinica, ki pa preverjeno paše tudi na voziček JAne slalom pro, čeprav tega na tem adapterju ne piše...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: lupinica maxicosi na voziček jane?
3.11.2011 20:14:18   
m_o_i
ce zelite dobro svojim otrokom, jih imejte v lupinicah samo toliko casa, kot je nujno potrebno(beri: v avtu).
vozickajte jih v bolj prostornih zadevah, da bo dete lahko normalno dihalo...

---moje skromno mnenje(in tudi vse bolj mnenje pediatrov)---

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu plonkec)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: lupinica maxicosi na voziček jane?
3.11.2011 20:51:20   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: m_o_i

ce zelite dobro svojim otrokom, jih imejte v lupinicah samo toliko casa, kot je nujno potrebno(beri: v avtu).
vozickajte jih v bolj prostornih zadevah, da bo dete lahko normalno dihalo...

---moje skromno mnenje(in tudi vse bolj mnenje pediatrov)---

Ta priporočila veljajo za dojenčke, ki še ne znajo sami glave držat pokonci ... torej tja do 3-4 meseca. Kasneje ni problem, če je otrok v lupinici nekoliko dlje ... npr. če v trgovino skočiš in samo pripneš lupinico na voziček itd.

(odgovor članu m_o_i)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: lupinica maxicosi na voziček jane?
4.11.2011 9:26:46   
plonkec
MA saj ni mišljeno da bi se vozičkali tak... AMpak včasih ne gre drugač -eni pač niti za min ne puščamo otroka samega v avtu, kot večkrat sama vidim, da to delajo... Pa tudi samo lupinici je težko nosit s sabo, pa še na tla jo je pol treba odlagat, če moreš kaj prijet, podpisat itd... takrat je super da vzameš iz avta lupinico in jo daš na vozek....
Za sprehode in to pa se absolutno strinjam, da mora bit košara.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: lupinica maxicosi na voziček jane?
3.12.2011 13:22:43   
pumpkin23
plonkec-mene zanima kje si dobila adapter za concord neo. Mamo isti problem z vozičkom Jane in lupinico cybex.

(odgovor članu plonkec)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...




prva zaposlitev


V kolikšnem času po končanem izobraževanju ste dobili prvo zaposlitev v svoji stroki?

takoj (43%)

1- 2 meseca (12%)

3- 6 mesecev (10%)

6- 12 mesecev (8%)

po več kot letu dni (12%)

po nekaj letih (15%)


Število vseh glasov: 262

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!