|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Apple IPhone - Mobitel
5.8.2011 13:17:52   
Tutan
Ima kdo kaj vez pri Mobitelu? Me zanima, če je pri njih dokončno to, da bo šel Iphone med uporabnike zgolj v najem? (25€ na mesec)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Apple IPhone - Mobitel
5.8.2011 13:58:20   
luka jan
Tudi jaz sem tako slišala in bo verjetno kar držalo. Mislim da ima en uprabnik rr veze na Mobtelu in bo znal najbolj točno odgovoriti.user posted image

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Apple IPhone - Mobitel
5.8.2011 18:34:30   
Felicita
in kaj bo potem ko boš (po cca dveh letih) odplaču njegovo novo tržno vrednost? ga jim boš vrnu al kaj?

pač sej vse telefone dobiš v 'najem' ko se vežeš na operaterja (in če greš morš telefon odplačat po tržni ceni)...


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Apple IPhone - Mobitel
5.8.2011 20:43:08   
luka jan
Jaz sem slišala, da ko vzameš telefon ga vzameš za neko obdobje in če ga predhodno vrneš je potrebno še nekaj plačati.Nisem brskala po njihovi spletni strani kako in kaj,je pa zakup telefona edina možnost da prideš do tega telefona na Mobitelu. Če se slučajno motim, me lahko popravite.user posted image

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Apple IPhone - Mobitel
6.8.2011 19:38:03   
Tutan
V najem ga vzameš, mesečno je 25€ za doplačat neglede na paket,po koncu najema pa telefon ni tvoj.... in ravno to me moti :/

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Apple IPhone - Mobitel
6.8.2011 21:45:27   
betty.ford
za koliko časa ga pa najameš?

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Apple IPhone - Mobitel
6.8.2011 21:55:39   
betty.ford
sem gledala na Mobitelovi strani in v ponudbi nimajo nobenega iphona.

tole pa sem našla na jabučkovi strani...

http://www.jabuk.si/pbb/viewtopic.php?t=22305&sid=322a4afdd514ef677ddf65fbdb1b11e4

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Apple IPhone - Mobitel
6.8.2011 22:10:09   
zajtam
Oj!

Takole je, najemno pogodbo za Iphone 4 ti na mobitelu napišejo za dve leti, cena mesečnega najema je 25 eur.
To najmeno pogodbo lahko prekineš tudi prej, vendar ti takrat zaračunajo administrativne stroške in sicer če prekineš pred 12 mesecem, takrat je strošek 50 eur če pa po enem letu, takrat pa je 25 eur.

Po dveh letih najema Iphone 4 se aparat vrne, v kolikor ga želiš obdržati, ga lahko, takrat je mesečni najme zanj 7 eur. Obdobje  najema po dveh letih se v tem primeru ne določi.

Če se naprava pokvari ima telefon 2 leti garancije, za katero jamči mobitel, oni tud poskrbijo za servis, v času servisa dobiš nadomestni iphone.
Če gre za mehansko poškodbo, pa za servis in popravilo odgovrjaš sam za stroške, ki nastanejo.

Upam da sem pomagal.

lpuser posted image

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Apple IPhone - Mobitel
8.8.2011 14:31:26   
Tutan
Hvala... Škoda no... user posted image

(odgovor članu zajtam)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Apple IPhone - Mobitel
8.8.2011 14:52:54   
luka jan
Pa kaj ti bo iPhone, batarija zdži samo par dni, pol pa filaš vsak dan.user posted image

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Dekliško ime
Luna88

Kakšno se vam zdi ime Luna za punčko?

Zanimivo (25%)

Lepo (19%)

Ni ravno ime za deklico (20%)

Ime mi ni všeč (36%)


Število vseh glasov: 269

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!