|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   laserski epilator remington
30.7.2011 21:23:56   
J.L.
http://www.bigbang.si/nega-in-pocutje/brivniki-in-depilatorji/depilator/483481-remington-ipl5000-ilight-laser

ima katera? izkušnje prosim!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: laserski epilator remington
31.7.2011 10:19:20   
Pia*
To tudi mene zanima, v kolikor resnično deluje ga takoj kupim. Sploh dejstvo, da je brez bolečine me zelo veseliuser posted image

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: laserski epilator remington
31.7.2011 10:26:04   
Doll
Izkušenj nimam ,ampak 12 tednov brez dlak user posted image   za ta denar premalo. Rajši grem h kozmetičarki na laser,pa je več let mir

(odgovor članu Pia*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: laserski epilator remington
31.7.2011 10:56:39   
urška
jaz sem pogledala na amazon.de. najdeš veliko recenzij uporabnikov in če znaš neško si lahko tam pogledaš. ali pa uporabi prevajalnik. na splošno mislim, da je izdelek dobil 4 zvezdice od petih. nekaj takega.

(odgovor članu Doll)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: laserski epilator remington
31.7.2011 12:56:57   
Kerensa*
Izkušenj s tem sicer nimam, ampak ne bi pa dala 350€ za "do 12 tednov", kajti večinoma je od tega res samo beseda "do".

By the way - koliko pa kozmetičarka stane (tisto za več let)?

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: laserski epilator remington
31.7.2011 15:09:48   
urška
na amazonu je 220€user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: laserski epilator remington
31.7.2011 15:17:15   
marjetka1975
Edina prava trajna stvar je laser, pa ne pri kozmetičarki pač pa pri dermatologu.
Sama sem mela težave in sem jih uspešno rešila s pomočjo dermatologinje 11 let nazaj. Večina dlak po 11 letih ni več zrasla. Je pa res, da imam še vedno kako dlako, ki jo pač s pinceto populim, po moje zato, ker nisem imela 6 tretmajev kot jih priporočajo, pač pa samo 3.

lp,
M

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: laserski epilator remington
31.7.2011 22:21:26   
cccola
Jaz sem ga dobila od mojega za rojstni dan. nisem ga se sprobala ampak ga nameravam kmalu in takrat porocam ce tole sploh deluje. Upam da se oglasi katera ki ze ima izkusnje..

(odgovor članu marjetka1975)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: laserski epilator remington
12.3.2012 11:26:28   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: cccola

Jaz sem ga dobila od mojega za rojstni dan. nisem ga se sprobala ampak ga nameravam kmalu in takrat porocam ce tole sploh deluje. Upam da se oglasi katera ki ze ima izkusnje..


Pozdravljena,

že lahko poročaš ali zadeva deluje? Kakšno barvo dlak imaš? Kako pogosto je potrebno menjavati žarnice?

(odgovor članu cccola)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




obis komisije v času bolniške
extra

ALI VAS JE V ČASU BOLNIŠKE ZARADI NOSEČNOSTI KDAJ OBISKALA KOMISIJA?

DA (7%)

NE (93%)


Število vseh glasov: 268

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!