|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Posteljno varovalo
21.5.2011 10:45:53   
DannyS
Zdravo,

zanima me ali katera ve katero posteljno varovalo je primerno za posteljo z robom, namreč povsod kjer vprašam imajo samo tako, ki se zatakne pod jogi in je torej primerno za postelje brez roba, kjer se jogi v celoti vidi.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Posteljno varovalo
21.5.2011 13:11:54   
ajataja
Mi imamo posteljo z robom in gre ravno tako gor,daš pod jogi pa še stranica ti drži.

(odgovor članu DannyS)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Posteljno varovalo
21.5.2011 13:52:55   
DannyS
Tudi mi smo probali dat varovalo, ki se zatakne pod jogi od Brevija (smo ga dobili podarjenega), pa je bil potem jogi na tisti strani privzdignjen pa še vse je stalo tako postrani.

(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Posteljno varovalo
21.5.2011 13:58:58   
livia
Nimamo teh problemov. Imamo posteljo z okvirjem, pa varovalo od Safety 1st, pa ni nobenih problemov. Vedno to varovalo vzamemo tudi na dopust, in v vseh posteljah je bilo ok.

(odgovor članu DannyS)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Posteljno varovalo
21.5.2011 21:39:16   
ajataja
Tudi naše varovalo je Safety in pri nas nič ne visi kam se res lepo uleže not je ta pravo za posteljo s stranico.

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Posteljno varovalo
22.5.2011 13:23:59   
malaMravljica
pojdi do enega mizarja in mu reci, naj ti naredi dva adapterja in ureze eno dilo, pa imas varovalo. Moj ima tako posteljo ze od malega, dilo mi pa mizar po potrebi izdeluje, visjo ali nizjo, glede na starost user posted image  adapter je pa kot ena crka H  ,spodnji  delo H ja  zataknes za rob postelje, v zgornjega pa das dilo, mizar bo ze znal naredit, drugace ne znam razlozit. Pa se ta lesena deska naj bo v barvi postelje in pride zelo lepo.

(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Posteljno varovalo
22.5.2011 14:07:39   
Anonimen
Mi smo meli isto tezavo, ker se jogi res fino prilega okvirju. Smo jo pa potem kupili leseno v Ikei tako ki se pripne na okvir in to za bednih 7€. Ograjica je super!

(odgovor članu malaMravljica)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Posteljno varovalo
23.5.2011 14:24:04   
dreamhorse
Tudi mi imamo leseno ograjico, ki se kar natakne na rob postelje... pa je super...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Posteljno varovalo
23.5.2011 14:48:46   
Belen
http://babyotroskatrgovinamiska.eu/index.php/sl/88-POSTELJNO-VAROVALO/167-LESENO-POSTELJNO-VAROVALO.html

_____________________________

*** Live life with no regrets, it's to short to wine for past, live for now, and don't look back! NEWER!!!! ***


(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
10 mam je pokazalo nered v hiši
photo
10 pogumnih mam je delilo slike svojih domov v resničnem stanju. Imena so bila spremenjena zaradi zaščite nedolžnih.




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?