|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Plastična podloga za na tla
7.5.2011 21:29:34   
Jada82
Helov user posted image

Imam eno vprašanje - ali katera ve, kje bi lahko dobila nekakšno plastično nepremočljivo podloga za na tla - za pod otroški stolček za hranjenje. Namreč naša žaba želi sama jesti, pa bi rada, da mam čim manj dela potem s čiščenjem. Torej, ta velik slinček že imam - samo to potem odstranim, potem bi pa rabila še to podlogo, da mi ne bi blo vedno treba brisat, pomivat, pometat, po tem, ko mala poje. Namreč zaenkrat gre še vse zraven user posted image

No sej, če ne bo, ne bo konec sveta, bi blo pa fajn. Torej, če katera ima kaj podobnega, naj mi prosim pomaga in pove, kje se to dobi.
Hvala in lep sobotni pozdravček! user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
7.5.2011 22:13:50   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Jada82)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Plastična podloga za na tla
7.5.2011 22:15:24   
Anonimen
A je bistvena razlika, če pospraviš tla ali podlogo? Oboje je treba posesat in pobrisat, druge ni, tudi s podloge se ne odstrani samo.

(odgovor članu Jada82)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Plastična podloga za na tla
7.5.2011 22:37:11   
elevitka

IZVIRNO SPOROČILO: Jada82

Helov user posted image

Imam eno vprašanje - ali katera ve, kje bi lahko dobila nekakšno plastično nepremočljivo podloga za na tla - za pod otroški stolček za hranjenje. Namreč naša žaba želi sama jesti, pa bi rada, da mam čim manj dela potem s čiščenjem. Torej, ta velik slinček že imam - samo to potem odstranim, potem bi pa rabila še to podlogo, da mi ne bi blo vedno treba brisat, pomivat, pometat, po tem, ko mala poje. Namreč zaenkrat gre še vse zraven user posted image

No sej, če ne bo, ne bo konec sveta, bi blo pa fajn. Torej, če katera ima kaj podobnega, naj mi prosim pomaga in pove, kje se to dobi.
Hvala in lep sobotni pozdravček! user posted image



http://www.ikea.com/at/de/catalog/products/44881100

_____________________________

Biti pripravljen je veliko, znati čakati, je še več, toda izkoristiti pravi trenutek, je vse.

(odgovor članu Jada82)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Plastična podloga za na tla
8.5.2011 8:23:02   
ajataja
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

A je bistvena razlika, če pospraviš tla ali podlogo? Oboje je treba posesat in pobrisat, druge ni, tudi s podloge se ne odstrani samo.

tudi jaz razmišljam tako,v vsakem primeru je potrebno pospravit in zato nima smisla dat kaj odspod.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Plastična podloga za na tla
8.5.2011 9:14:22   
Jada82
Ajataja, hvala. Joj, smo bli nedavno nazaj v Ikei, pa se nisem spomnila user posted image Najbrž zdaj nekaj časa ne bomo šli ...
Ma še kdo kakšno idejo ....
Ja, vem, da je potrebno oboje pospravt, sam tisto lahko kar v banjo flikneš pa je.

(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Plastična podloga za na tla
8.5.2011 10:19:39   
Lejči
Jaz sem pred leti plastično podlogo za pod otroški stol kupila v Mothercareu. Zadevo smo ful uporabljali in se je dejansko fajn obnesla.

(odgovor članu Jada82)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Plastična podloga za na tla
8.5.2011 14:40:17   
Jada82
Ja, bom mal pogledala, tud v BC-ju, če imajo ... hvala!

(odgovor članu Lejči)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
10 mam je pokazalo nered v hiši
photo
10 pogumnih mam je delilo slike svojih domov v resničnem stanju. Imena so bila spremenjena zaradi zaščite nedolžnih.




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?