|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ah, ti sosedi
28.4.2011 16:34:41   
alenkica
Sosed nam je zastrupil grme fig, plezalko, ki je plezala po našem balkonu, hruške.
In to kar tako, iz hudobije, nismo nič skregani.
Kaj naredit?
Eni pravi da zob za zob - ampak ali bo to kaj rešilo?

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ah, ti sosedi
28.4.2011 16:36:06   
PeggyBundy
Ne bo. Stvari bodo samo hujše in nikoli končane.


(odgovor članu alenkica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ah, ti sosedi
28.4.2011 16:39:14   
hmm...
Bi pa še jaz njemu kaj zastrupila, da bi videl kako se jaz počutim.
Ali pa zahtevala naj posadi novo vse tisto, kar je zastrupil.

Mislim, kako me pa ta hudobija dvigne. Poznam take sosede. Moja ''zlata'' soseda nam je hotela mačke in psa zastrupit, ker je imela na svoji zelenici kakce. Naj pa omenim, da se v naši ulici potika okrog 5 potepuških psov in še več mačk.

Boge živali polek takih ljudi. Če jim kaj ne paše si naj postavijo ograjo (v našem primeru user posted image user posted image user posted image user posted image ).

Oprosti, mogla sem to povedat, ker me razkurijo takšni sosedje.

Upam, da v redu porihtaš.user posted image


_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu alenkica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ah, ti sosedi
28.4.2011 16:52:21   
alenkica
Pri nas je zanimivo to, da sploh še ne živi tukaj, ima še nedokončano hišo pa že take zganja.
Problem pa je, ker nam je uničil plezalko, ki že ok.30 let krasi našo hišo in letos je tako krasno cvetela in dišala, da se ne da opisat. pol pa v treh dneh - rjava.
Moji mami gre kar na jok, ko se spomni!
Ne gre mi za odškodnino, ker ne more odplačat, ampak se bojim, da bo strupil še naprej, najbolj pa se bojim, da bi kaj naredil našemu psu ali mačkam.

Mama pravi: "edina rešitev je, da se odselimo" user posted image

(odgovor članu hmm...)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ah, ti sosedi
28.4.2011 17:12:55   
*soncek*
IZVIRNO SPOROČILO: alenkica

Pri nas je zanimivo to, da sploh še ne živi tukaj, ima še nedokončano hišo pa že take zganja.
Problem pa je, ker nam je uničil plezalko, ki že ok.30 let krasi našo hišo in letos je tako krasno cvetela in dišala, da se ne da opisat. pol pa v treh dneh - rjava.
Moji mami gre kar na jok, ko se spomni!
Ne gre mi za odškodnino, ker ne more odplačat, ampak se bojim, da bo strupil še naprej, najbolj pa se bojim, da bi kaj naredil našemu psu ali mačkam.

Mama pravi: "edina rešitev je, da se odselimo" user posted image



Kako pa veste, da jo je sosed zastrupil?

(odgovor članu alenkica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
28.4.2011 17:16:07   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu *soncek*)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ah, ti sosedi
28.4.2011 17:17:29   
Ploha
IZVIRNO SPOROČILO: *soncek*

IZVIRNO SPOROČILO: alenkica

Pri nas je zanimivo to, da sploh še ne živi tukaj, ima še nedokončano hišo pa že take zganja.
Problem pa je, ker nam je uničil plezalko, ki že ok.30 let krasi našo hišo in letos je tako krasno cvetela in dišala, da se ne da opisat. pol pa v treh dneh - rjava.
Moji mami gre kar na jok, ko se spomni!
Ne gre mi za odškodnino, ker ne more odplačat, ampak se bojim, da bo strupil še naprej, najbolj pa se bojim, da bi kaj naredil našemu psu ali mačkam.

Mama pravi: "edina rešitev je, da se odselimo" user posted image



Kako pa veste, da jo je sosed zastrupil?



to tud mene zanima???

Ja za "olajšat dušo" je fino kaj vrnt, samo to se nikol ne konča. Vi boste kontra dal, on bo spet kaj nazaj naredil. Ne spustiš se na njegov nivo, pa je. Ampak tiho pa vseeno ne bi bila.



(odgovor članu *soncek*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ah, ti sosedi
28.4.2011 17:25:10   
mateyka
kako pa to lahko naredi - a se okoli hiše potika? ste brez ograje in majo prost dostop do vašega vrta in hiše, balkona? ga je kdo videl, da to dela ali ste bolj na samem in je edini, ki je v bližnji okolici?

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ah, ti sosedi
28.4.2011 21:14:31   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: alenkica

Sosed nam je zastrupil grme fig, plezalko, ki je plezala po našem balkonu, hruške.
In to kar tako, iz hudobije, nismo nič skregani.




a kar tako? A kar zastrupil? S čim? Kdaj? Kako? Ste ga zasačili? Ste poklicali policijo in drug ustrezen organ, ki je na podlagi analize tal ugotovil, da je dejansko bilo dodano sredstvo, ki je uničilo fige, hruško? Ali je sosed nemara celo sam priznal, da vam je zastrupil rastline? Je bil o tem opravljen uradni zapisnik...
Da bi mene nekdo obdolžil nečesa takega in to na podlagi neutemeljenega suma, bi se definitivno podala v tožbo zaradi razžalitve.




_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu alenkica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ah, ti sosedi
28.4.2011 21:53:58   
Sa.Ka
Ja seveda, dajmo se tožit....čisto po slovensko. Analizo plačaš sam, stane cca. 350 €, kako boš pa dokazal kdo je bil? user posted image
Posestvo si zaščitite na način, ki bo sosedu onemogočal dostop.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ah, ti sosedi
28.4.2011 22:08:50   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: Sa.Ka

Ja seveda, dajmo se tožit....čisto po slovensko. Analizo plačaš sam, stane cca. 350 €, kako boš pa dokazal kdo je bil? user posted image
Posestvo si zaščitite na način, ki bo sosedu onemogočal dostop.



aja, in ker je treba plačat, je seveda racionalnejše, če soseda obdolžimo za kriminalca in mu gremo poleg tega še zastrupljat vrt. Zakaj? Kje je tukaj rešitev,ne vem. Se pa strinjam s tabo - ograjo, električnega pastirja in kamere 24/7, pa še eno s pogledom na sosedovo parcelo. Za vsak slučaj. Ker sosedje s(m)o že po defoultu žleht, samo žal pozabljamo, da smo tudi sami sosedje nekomu.






_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Sa.Ka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ah, ti sosedi
28.4.2011 22:52:54   
mika
alenkica.....a res verjamete, da človek, ki gradi hišo nima nič drugega v mislih, kot pa da bo nagajal ali celo zastrupljal vaše zelenje? Da še preden se je preselil si bo nakopal vojno s sosedi?

A niste pomislili, da je pa mogoče vaša plezalka po 30ih letih preprosto  dala svoje skoz in se je posušila?

Ubogi vaš sosed...pojma nima, kam(med kakšne ljudi) se seli.

< Sporočilo je popravil mika -- 28.4.2011 22:54:05 >

(odgovor članu alenkica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ah, ti sosedi
29.4.2011 14:52:39   
mateyka
hej, lahko je kaka bolezen prišla k vam, kakšna rja mogoče? če vam je šla plezalka in še določena drevesa, je čisto možno. mogoče bi bilo fino kakega sadjarja poklicat, da si pogleda, če mogoče kakšna bolezen razsaja?

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ah, ti sosedi
29.4.2011 15:53:53   
alenkica
No sosed je strupil plevel med svojo zelenico in čez pribl.tri dni se je tudi nam vse posušilo. Pa vidi se, da je nekdo poškropil z ročno pršilko - takšno kot jo ima on. Na žalost mreže med parcelama še ni. Ampak jo bomo v kratkem postavili.
Po nedolžnem ne bom obsojala ljudi, ampak nimamo drugih sosedov, ki bi kaj takega naredili.
Kmetijski tehnik, pa je potrdil, da nobena bolezen ni napadla naših rastlin.
Eni ljudje so pač hudobni, ni kaj!
Mi njemu pa ne bomo nič strupli, ker to nikamor ne pelje!









(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   [Brisano sporočilo]
29.4.2011 17:04:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu alenkica)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Ah, ti sosedi
29.4.2011 17:17:13   
mateyka
jaz bi se tudi šla dobronamerno pogovorit - tako kot pravi metulj333

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Ah, ti sosedi
30.4.2011 13:14:10   
bugimajstr
ko je škropil je najbrž pihalo..in odneslo strup na vaše zelenje..kolkor je meni znano je figa zelo občutljiva..plezalka pa predvidevam da je glicinija..tut občutljiva..sam bi se znala obrast čez čas...drugač pa..pogovor reši marsikateri spor..seveda če ni kaka zatežena oseba pa sam na sodišče misli...

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




izbira imena za moja dvojčka
nosečka sem

katero dva imena sta vam najbolj všeč za dvojčka?

lovro-jure (38%)

jon-luka (15%)

aron-lan (9%)

jaša-rok (12%)

tijan-amadej (12%)

matej-staš (13%)


Število vseh glasov: 243

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!