|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   hrvatice pomoč....ali tiste ki se spoznate na...
18.2.2011 16:49:41   
J.L.
http://www.coolinarika.com/recept/giotto-torta/

rada bi naredila torto Giotto, pa mi ni jasno kako iz sestavin brez moke nastane testo? ali jaz enostavno nisem razumela recepta? user posted image predvidevam da manjka moka ali? sestavine zmešamo... nato nadevamo z kremo, okrasimo še prej pa navlažimo z mlekom=
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: hrvatice pomoč....ali tiste ki se spoznat...
18.2.2011 16:52:31   
TomTaylor
moka=brašno

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: hrvatice pomoč....ali tiste ki se spoznat...
18.2.2011 16:56:06   
blaža
je pa samo 1 žlica moke, kar sem brala,.. in je ok. ker obstajajo tudi recepti brez moke, je pa pol več drugih sestavin, npr jajc, pa orehi, ali mandlji, lešniki,...

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: hrvatice pomoč....ali tiste ki se spoznat...
18.2.2011 17:02:33   
J.L.
saj ravno to me je zmedlo ker je samo 1 žlica moke. user posted image rada bi jo spekla za posebno priložnost, pa nevem kako bo, ker je še nikoli nisem probala. če ima katera že izkušnje z omenjeno torto, komot poročate...

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: hrvatice pomoč....ali tiste ki se spoznat...
18.2.2011 17:10:52   
blaža
Če se lotiš tort ki majo minimalno moke, alo si brez, ti svetujem, da jo delaš v pekaču z obodom, če ga imaš, ker je testo bolj krhko.
spodaj preden vliješ v model, pa daj peka papir. Pomembno je tudi da prvo beljake stepeš, pa nato dodaš rumenjake, počasi sladkor in nato moko, lešnike,..
Na mojem blogu je nekje spodaj Schillerjeva torta, ki je tudi brez moke in je res ful dobra. ma tudi ta z lešniki je suigurno dobra, in se je kr loti, ne bo hudega.user posted image

< Sporočilo je popravil blaža -- 18.2.2011 17:12:04 >


_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: hrvatice pomoč....ali tiste ki se spoznat...
18.2.2011 17:38:46   
Zamima
joj jaz bi pa jabolčni štrudl, mam jabolka, pa mam testo, samo volje ni, ker bolehamo doma vsi po vrsti user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: hrvatice pomoč....ali tiste ki se spoznat...
18.2.2011 18:02:54   
kajajaka
IZVIRNO SPOROČILO: J.L.

saj ravno to me je zmedlo ker je samo 1 žlica moke. user posted image rada bi jo spekla za posebno priložnost, pa nevem kako bo, ker je še nikoli nisem probala. če ima katera že izkušnje z omenjeno torto, komot poročate...


...potem ti svetujem, da najprej spečeš eno manjšo poskusno in če bo ok, jo spečeš za to posebno priložnost.

Mene so izkušnje naučile, da NIKOLI ne pečem nekaj čisto novega za posebne prioložnosti. Ker če ne rata ni časa za popravljanje, jaz imam pa potem uničen dan, ker mislim samo na tisto polomijo na krožniku user posted image

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: hrvatice pomoč....ali tiste ki se spoznat...
18.2.2011 18:47:35   
blaža
če se pa meni kaj posračka, ko spečem, rečem pa gostom, da kritik ne sprejemam..user posted image

Ma nima se ti kaj pokvarit. Biskvit speči pa bo kakeršen bo, nimaš kej dosti za falit, le če boš delala po navodilih, da ne zmešeč vse naenkrat not za biskvit, ampak lepo postopoma kot sem ti napisala. Itak se pa z kremo lahko vse zakamuflira. In v vsakem primeru je to domače pecivo oz torta in ne nekaj industrijskega.

ti se kr loti in nič ne skrbi, ker ti bo ratalo. lahko jih 5 spečeš, ko bo pa čas,... pa ne ratal al pa obratno, zato nič ne skrbi in se loti.

Tudi moje začetniške niso ble vse iber, pa še zdej včasih kej ne rata, ampak vedno redkeje, ker vaja dela mojstra.user posted image

< Sporočilo je popravil blaža -- 18.2.2011 18:48:36 >


_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: hrvatice pomoč....ali tiste ki se spoznat...
18.2.2011 19:18:46   
Adelina
Ej Blaža, jaz pa imam eno vprašanje. Večkrat sem že prebrala, da v sneg vmešamo rumenjake in nato ostale sestavine. A rumenjake prej zmiksaš, speniš in jih nato vmešaš v sneg-ročno ali z mešalcem ali kar direktno v sneg z mešalcem in kako naprej. Jaz sem do zdaj vedno sneg vmešavala na koncu, pa se mi včasih ne razmeša dobro, zato bi rada poskusila še to metodo. Hvala.

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: hrvatice pomoč....ali tiste ki se spoznat...
18.2.2011 19:26:27   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: Adelina

Ej Blaža, jaz pa imam eno vprašanje. Večkrat sem že prebrala, da v sneg vmešamo rumenjake in nato ostale sestavine. A rumenjake prej zmiksaš, speniš in jih nato vmešaš v sneg-ročno ali z mešalcem ali kar direktno v sneg z mešalcem in kako naprej. Jaz sem do zdaj vedno sneg vmešavala na koncu, pa se mi včasih ne razmeša dobro, zato bi rada poskusila še to metodo. Hvala.



Prvo ločiš beljake in rumenjake, in speniš samo beljake,... nato pa v penasto beljakovo zmes dodajaš rumenjak za rumenjakom in še naprej miksaš. nato gre postopoma sladkor, ampak postopoma, ne ga vsut na hitro vsega not,..
lahko bi se tudi v stepene beljake dalo prej sladkor postopoma, pol pa še rumenjake, cele in še naprej miksaš,..Ma jaz delam po prvi varijanit, da so najprej jajca, pol sladkor,..
Po jajcih in sladkorju grejo tekočine kot so mleko, olje, ali kaka druga tekoča maščoba,.. in šele na zadnje gre moka s pecilnim, ki se lahko vsuva počasi not in še naprej miksa, le na najmanjši hitrosti. Ročno pa dodamo mlete orehe, mandlje,..

stepen beljak + cele rumenjake + sladkor postopoma+ mleko + olje+ na počasnem moka s pecilnim + ročno orehi,...

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Adelina)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: hrvatice pomoč....ali tiste ki se spoznat...
18.2.2011 19:28:03   
blaža
jaz vedno tako delam, pa naj bo biskvit za torto, marmorni kolač, rolada,..

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: hrvatice pomoč....ali tiste ki se spoznat...
19.2.2011 11:19:47   
Adelina
Blaža hvala! Bom poskusila.

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?