|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj bi naredile?
17.2.2011 11:47:44   
trobentica123
Dajte mi prosim povejte, kaj bi si vi mislil o tem in ali ste to tudi ve opazile:
Včeraj okoli enajste ure, me je poklica učiteljica mojega sina ( hodi v 4. razred ), da se moj sin zelo slabo počuti, da se mu vrti, da ga glava boli, da se mu megli... Seveda sem takoj letela v šolo in ga pripeljala domov, v mislih pa sem imela gripo.. Kot ponavadi, sem ga vprašala, če bi kaj pojedel, preden gre ležat. Ker nisem imela še k od kosila, sem mu nahiro pripravila juho in pojedel je je dva krožnika in zraven še skoraj dva kosa kruha. Potem ni bilo o slabosti ne duha ne sluha in tudi o gripi ne.
To se je sedaj zgodilo že drugič in včeraj so šli na tak način domov trije otroci.
Zjutraj sicer spije samo kakav, malico pa imajo nekje okoli pol devete ure.
Ali je možno, da je tako lačen že po dveh urah??
Nič mi ni jasno...user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj bi naredile?
17.2.2011 11:53:43   
mojamura
mislim da je tvoj sin mali manipulator, podobno kot moj....smo se zadnjič na sestanku ravno o trm pogovarjali...otroci, ko jim več ni za biti v šoli, začnejo hlinit bolezen...in pol grejo domov.


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu trobentica123)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj bi naredile?
17.2.2011 11:54:15   
Janyna
Probaj zjutraj naredit zajtrk, ne pa da spije samo kakav. Probat ni greh, pa boš videla če je/bo kaj drugače. Drugač pa imam občutek, da te mal okol prinaša, ne vem otroka poznaš najbolje ti sama.

(odgovor članu trobentica123)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj bi naredile?
17.2.2011 11:55:19   
posh
Preveri mu krvni sladkor.
Ali pa so mulci ugotovili finto, na kak način prit domovuser posted image

(odgovor članu trobentica123)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj bi naredile?
17.2.2011 12:04:43   
ajsek
Pomoje vas okrog prinašajo.

Nekako ne verjamem, da bi se otrokom dve uri po malici vrtelo od lakote.

(odgovor članu posh)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj bi naredile?
17.2.2011 12:26:37   
anaydam
Imam podobne izkušnje. Letos se je že dvakrat zgodilo , da se je naša 10 letnica "zelo slabo" počutila in seveda me je razredničarka takoj poklicala. Odrvela sem po njo v šolo in seveda takoj domov, kjer pa se je njeno stanje v trenutku čudežno izboljšalo. Tako , da mislim da otroci občasno tudi manipulirajo z nami vsaj naša je....user posted image user posted image user posted image pa še uspelo ji je.....

(odgovor članu ajsek)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kaj bi naredile?
17.2.2011 13:04:19   
trobentica123
Saj veste kake smo mame: "Moj pa ni tak!"
Meni se je to zdelo čudno, ker je šel domov času, ko naj bi imel športno - to je pa njegov NAJBOLJŠI predmet.
Glede zajtrka- nič noče jesti, samo kakav ( njegova izbira bi bil sok ).
Se pravi, ni možno, da bil tako zelo lačen..?

ps: enkrat sem  vsa vesela rekla prijateljici: uh, kako fajn- po desetih letih ( imam tri otroke ) sem se končno rešila plenic!!
ona pa meni nazaj: ah kaj plenice- čakaj ko boš doživljala deset let pubertete!!
..in vse veselje je šlo..
user posted image user posted image

(odgovor članu anaydam)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kaj bi naredile?
17.2.2011 13:13:12   
hektorina
No, moj sin je še v fazi "plenic"user posted image user posted image user posted image , tak da nekega pametnega odgovora nimam.

Se pa spomnim, da sem bla podobna njemu v teh letih...če te tolaži. Včasih malo pozabljamo, kako je bilo nam v njihovih letih!

(odgovor članu trobentica123)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kaj bi naredile?
17.2.2011 13:35:33   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: hektorina

Se pa spomnim, da sem bla podobna njemu v teh letih...če te tolaži.


Tako je. Samo, da je mene dostikrat slabo počutje hitro minilo, ko sem se spomnila, da bom morala do doma še pol ure pešačit (mami ni imela avta, avtobusi so pa vozili samo 3x dnevno). Zato sem se vedno pametno odločila zboleti že zjutraj pred odhodom v šolo.


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu hektorina)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kaj bi naredile?
17.2.2011 13:37:41   
Janyna
Če noče zajtrka, pol pa naj kaj s seboj vzame, pa v šoli poje. Ma, jaz bi ziher prišla do dna, kaj je to zdej, če ni pomanjkanje zajtrka, je sigurno nekaj drugega in čedalje bolj se mi zdi, da bo to drugo.

(odgovor članu hektorina)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kaj bi naredile?
17.2.2011 13:49:29   
TomTaylor
Aja, še to - Jz sama sem bila v 4. razredu ogromno bolna, res da največkrat lažno...No, v glavnem, naša učiteljica je bila en velik psihič z neko manijo izživljanja nad otroki iz samohranilskih družin..Ni, da bi govorila, še zdaj imam živo v spominu vse njene besede, poniževanja, norčevanja....Iz odličnega uspeha v 3-jem razredu mi je uspeh v 4. padel na zadostnega (!!!) pa nobenemu ni kliknilo, da bi imel z mano kakršenkoli pogovor...Na srečo sem pa pozneje imela pediatrinjo, ki nam je otrokom prisluhnila in nam kljub hlinjenju bolezni dala nekaj dni "počitka", staršem pa je svetovala naj se pogovorijo z otrokom/učitelji.
Iz lastne izkušnje polagam na srce - pogovorite se z otrokom, ni nujno, da je samo neznanje pri nekem predmetu razlog za hlinjenje bolezni. Ozadja tega so lahko mnogo hujša kot je zgolj slaba ocena ali trenutna lenoba.



_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kaj bi naredile?
17.2.2011 14:43:11   
K_a_t_i
Možno je sicer, da hlini, ampak če je pojedel 2 krožnika juhe in 2 kosa kruha, je bil zagotovo tudi lačen. Če sodim po sebi - če bi ob 9h pojedla 1 kos kruh - ja, bi bila ob 11h že blazno lačna user posted image . No ja, .... v primeru, da bi se dolgočasila (kar pa je med poukom čisto možno).
Daj mu res kakšno malico sabo in se zmeni z učiteljico, da preden ga pošlje domov, poskusi s hrano. Mogoče ima kakšno obdobje hitre rasti.


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Fantovsko ime
metuljčica12

Katero fantovsko ime vam je všeč

Žan (14%)

Nik (32%)

Urh (36%)

Anže (18%)


Število vseh glasov: 22

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!