|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj je največja neumnost, ki ste jo kdaj sliš...
9.2.2011 14:39:54   
Anonimen
Meni je recimo delodajalec "naročil", da bi bilo bolje zame, če bi se do nastopa porodniškega dopusta, spravila v bolniški stalež. :S
LOL user posted image kot da si jaz to lahko izbiram....
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj je največja neumnost, ki ste jo kdaj ...
9.2.2011 14:44:41   
kajalin*
odvisno na kakem delovnem mestu si...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj je največja neumnost, ki ste jo kdaj ...
9.2.2011 14:52:15   
juhica
Da vsak dojenček kaka v plodovnico in da je to čisto normalnouser posted image user posted image .

(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj je največja neumnost, ki ste jo kdaj ...
9.2.2011 16:18:27   
kajajaka
... da če si res močno želiš npr. punčko... imaš kar 50:50 možnosti za to user posted image

(odgovor članu juhica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj je največja neumnost, ki ste jo kdaj ...
9.2.2011 17:03:50   
Klemy82
IZVIRNO SPOROČILO: KIRA1

Meni je recimo delodajalec "naročil", da bi bilo bolje zame, če bi se do nastopa porodniškega dopusta, spravila v bolniški stalež. :S
LOL user posted image kot da si jaz to lahko izbiram....


Dobra fora. Ker namreč, v kolikor si na takem delovnem mestu, ki ti lahko med nosečnostjo škodi, ti mora delodajalec najti ustrezno alternativo znotraj podjetja, za isto plačo, če pa to ni mogoče, si lahko doma, na njegove stroške (dobivaš plačo, krije prispevke), če si pa na bolniški, si mu pa v strošek le prvi mesec, potem si v strošek državi.
eh, eni so pa res...
Aja, ravno pred pol ure sem bila 'podučena', da se vsi dojenčki na ta svet rodijo imuni na vse bolezni, kar jih je in da to traja ene pol leta.user posted image Tak da itak ni panike, če kdo pride bolan na obisk dojenčka gledat, ne?..... Am.... sej ne vem, al bi se smejala, jokala al bi raj koga na gobec.


_____________________________

Jst.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj je največja neumnost, ki ste jo kdaj ...
9.2.2011 17:09:34   
ljupka
Ja men je tašča rekla da naj vsako jutro deci šnopca spijem,da mi pol ne bo ne slabo ,da me ne bo nič bolelo in bom bolj močna.
Da ona je in ji je bilo potem vse lažje prenašat.Halo!
(Sploh ne maram žganih pijač,a tastovo žganje ima sigurno 60% alkohola,če ne še več,moj ga sploh noče pit.)


(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kaj je največja neumnost, ki ste jo kdaj ...
9.2.2011 18:37:55   
branka81
To ninč...men so rekl,da če bom v nosečnosti jedla zajčje meso,bo otrok spal kot zajček heeh...user posted image user posted image baje,da z enim očkom odprtim

(odgovor članu ljupka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kaj je največja neumnost, ki ste jo kdaj ...
9.2.2011 19:20:35   
Netipa
če se bom pridno mazala, bom ostala brez strij user posted image user posted image user posted image
ja pa ja de user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu branka81)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kaj je največja neumnost, ki ste jo kdaj ...
9.2.2011 22:04:57   
sashy
Če si bom nečesa v nosečnosti zaželela (npr zdele bi pa jedla čokolado) in tega me bom dobila ter se bom z roko v trenutku, ko si bom to zaželela priijela na določeno mesto na telesu, bo imel otrok na tistem mestu  tak temnejši madež.

ali

po porodu si ne smeš 14 dni umiti glave (pa ne me vprašat zakaj, ker ne vem)user posted image




_____________________________

Moji sončki:
Anej 5.5.2008
Taja 23.11.2009
Brina 5.12.2011


(odgovor članu Netipa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kaj je največja neumnost, ki ste jo kdaj ...
9.2.2011 23:17:23   
branka81
IZVIRNO SPOROČILO: sashy

Če si bom nečesa v nosečnosti zaželela (npr zdele bi pa jedla čokolado) in tega me bom dobila ter se bom z roko v trenutku, ko si bom to zaželela priijela na določeno mesto na telesu, bo imel otrok na tistem mestu  tak temnejši madež.

ali

po porodu si ne smeš 14 dni umiti glave (pa ne me vprašat zakaj, ker ne vem)user posted image

hehe,tud jz sm slišala že take neumneuser posted image




(odgovor članu sashy)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kaj je največja neumnost, ki ste jo kdaj ...
10.2.2011 8:03:50   
smuki
tole glih ni v vezi z nosečnostjo, se pa navezuje na zgornji post...
men je patronažna razlagala, da so imeli eno mamico, ki je imela velike probleme, ker mali ni hotel zizat ona pa ful mleka... in je jokala in prosila patronažno za pomoč...
Je prišla in že ko je stopila v hišo je zaznala nek čuden vonj.... Ženska je nekje slišala, da se 6 tednov (!!!) po porodu ne smeš umivat, ker lahko dobiš nevemkoga in tamali ni hotel zizat, ker mu je smrdela....





(odgovor članu branka81)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kaj je največja neumnost, ki ste jo kdaj ...
10.2.2011 8:18:56   
*miska.mcc*
vceraj mi je tamala zaspala v narocju. in sem jo cartala in bozala in fuuuuul gledala in opazovala kako spi.
in kolegica skoci v luft, da ne smem otroka glrdat, ko s pi. da to nevemkako nesreco prinese al kaj vem kaj.
ni vedla tocno zakaj se ne sme gledat, ampak je ful nevarno.user posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu smuki)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kaj je največja neumnost, ki ste jo kdaj ...
10.2.2011 8:37:54   
Klaraklara30
Da se v nosečnosti ne smeš visoko stegovat, ker se lahko otroku popkovina okoli vratu zavijeuser posted image

Da če nimaš dovolj mleka, da moreš spit nevemkoliko kravjega mleka na dan.

Glede pranja glave sem tudi to slišala, ampak sploh ni problem v samem pranju, ampak da se ne prehladiš. Lahko si opereš, samo potem ni dobro it ven kakšni dve uri in seveda lase takoj posušit.

< Sporočilo je popravil Klaraklara30 -- 10.2.2011 8:38:24 >

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kaj je največja neumnost, ki ste jo kdaj ...
10.2.2011 8:55:55   
juhica
user posted image user posted image  *miska.mcc*, ja a veš kaj se lahko zgodi - če je nespečen dojenček, se bo prav gotovo zbudiluser posted image user posted image

(odgovor članu Klaraklara30)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kaj je največja neumnost, ki ste jo kdaj ...
10.2.2011 9:00:57   
juhica
Aja, pa da en teden po normalnem hitrem porodu, ne smeš niti malo na sprehod - 15 minut sem šla, po toplem vremenu, pa sem jih že slišala, da z eno nogo v grobu stojim, - a doma pa lahko pol ure nosim jokajočega dojenčka, pa je vse ok....

Glede umivanja glave, pa poznam eno žensko, ki po vsakem umivanju vzame aspirin, da ne bi zbolelauser posted image

(odgovor članu juhica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kaj je največja neumnost, ki ste jo kdaj ...
10.2.2011 9:49:26   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: smuki

tole glih ni v vezi z nosečnostjo, se pa navezuje na zgornji post...
men je patronažna razlagala, da so imeli eno mamico, ki je imela velike probleme, ker mali ni hotel zizat ona pa ful mleka... in je jokala in prosila patronažno za pomoč...
Je prišla in že ko je stopila v hišo je zaznala nek čuden vonj.... Ženska je nekje slišala, da se 6 tednov (!!!) po porodu ne smeš umivat, ker lahko dobiš nevemkoga in tamali ni hotel zizat, ker mu je smrdela....







OMG, ta zmaga... :S


kajalin*: nič takega - trenutno na blagajni, lahko sedim. malo je stresno občasno, pa kakšen pametnjakovič se najde, ki bi rad brez vseh papirjev kredit, drgač pa ni take panike... res ne vem zakaj zdaj naenkrat taka "skrb" z njihove strani...
kaj češ....

(odgovor članu smuki)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kaj je največja neumnost, ki ste jo kdaj ...
22.2.2011 9:58:26   
škrpijonka
Joj punce sedaj sem povedala v službi, da grem prej domov ker grem na pogreb in so me tako napadli, da nosečnica ne sme hodit na pogreb, ker to prinaša nesrečo.

Jaz to prvič slišim.

_____________________________

Svet je takšen, kakršnega hočemo videti ... Nekateri tožijo, da ima vrtnica trnje, jaz pa sem vesela, da ima cvet.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kaj je največja neumnost, ki ste jo kdaj ...
22.2.2011 17:55:55   
ljupka
Ja to so tudi meni prepovedal ,ko je od mojga teta umrla.

(odgovor članu škrpijonka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kaj je največja neumnost, ki ste jo kdaj ...
23.2.2011 7:59:21   
škrpijonka
No potem so mi rekli, da če že grem, naj si okrog roke zvežem rdeč trak, eni da moraš imeti nekaj oblečeno narobe, eni spet da ne smeš mrtvega it pogledat ...

_____________________________

Svet je takšen, kakršnega hočemo videti ... Nekateri tožijo, da ima vrtnica trnje, jaz pa sem vesela, da ima cvet.

(odgovor članu ljupka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kaj je največja neumnost, ki ste jo kdaj ...
23.2.2011 8:42:55   
juhica
Človeška domišljija nima mejauser posted image .  Preverjeno je (z moje strani), da nič ne škodi če greš noseč na pogreb, no krste ti glih ni treba nositi user posted image , sori moram se mal pohecati, ker res ne prenesem vraževerja najbolje....

No zadnjič me je tašča presenetila, da če dviguješ teške stvari v nosečnosti, se zaveže popkovina otročku okoli vratu, da so se to sto let nazaj učili v srednji zdravstveni.....Jst dvigujem samo do 14 kguser posted image , no včasih redko pa 18 kg, ker imam pač dva starej otročka kaj čem.... Sem ji rekla, da sem zadnjič gledala uno oddajo In the womb, na Nationalu, in da to kar otrok sam počne s popkovino teško gledaš, se čudim, da se to večkrat ne zavozla, sva z mojim kr teško to gledala - naju je mal živčno naredilo....

(odgovor članu škrpijonka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kaj je največja neumnost, ki ste jo kdaj ...
23.2.2011 10:05:36   
škrpijonka
jaz sem bila na dveh pogrebih

_____________________________

Svet je takšen, kakršnega hočemo videti ... Nekateri tožijo, da ima vrtnica trnje, jaz pa sem vesela, da ima cvet.

(odgovor članu juhica)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kaj je največja neumnost, ki ste jo kdaj ...
23.2.2011 11:48:09   
dory
delodajalec bi mi podaljšal pogodbo o zaposlitvi, če bi imela rizično nosečnost in bi šla na bolniški stalež...

drugače pa so me v prvi nosečnosti fopal s tem, da dražja ko je krema za strije, manj jih bo...potem pa mi je ena farmacevtka v lekarni lepo povedala,da krema nima nič s strijami..če je koža prožna strij ne bo, če pač ni pa bodo...in le te ublažiš lahko že z navadnim otroškim oljem....hahah

(odgovor članu škrpijonka)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kaj je največja neumnost, ki ste jo kdaj ...
23.2.2011 12:23:58   
mojamura
Ko sem bila noseča so mi svetovali:
- naj jem za 2
- naj ne dvigujem ničesar
- naj dosti počivam (kao da je nosečnost bolezen?!?)
- da moram takoj pojest tisto kar se mizalušta, da se ne bo otroku na koži poznalo
- ne na pogrebe, ne na zabave, ne na mrzlo, ne na vroče....ajajaj


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kaj je največja neumnost, ki ste jo kdaj ...
23.2.2011 14:03:06   
bubu_bibi
Rdeči trak ima očitno res neke čud(ež)ne moči, glede na to, da mi ga je morala moja mami zavezati na roko ali vsaj na voziček pripeti, da me ne bi 'pokvarili' mimoidoči s pogledi, kaj šele s kakšno opazko!

Lp!


_____________________________

Pričakala sva! :)

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kaj je največja neumnost, ki ste jo kdaj ...
23.2.2011 19:10:45   
Peli
Jest sm zvedla da ne smem pit Schwepsa ker bom mela splav user posted image .

Če dojenček zeleno kaka, ga meče božjast. Dojenčka zvija če ga obsije mesec.

(odgovor članu bubu_bibi)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Rok ali Jaka?
Admin

Katero ime je vam lepše?

Rok. (38%)

Jaka. (43%)

Nobeno od teh dveh. (20%)


Število vseh glasov: 407

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!