|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   plačevanje z moneto
27.1.2011 12:19:46   
luka jan
Vedno kadar čakam na bencinski da plačam bencin, vedno je pred mano kdo, ki plačuje z mobitelom in moneto. Sama se tega še nisem lotil, vedno bolj pa razmišljam da bi bilo fajn to znat, če je seveda sploh treba tu kaj znat.user posted image

Se poslužujete tega in kako to sploh izgleda?user posted image

Mene je preprosto strah prodajalcu predlagat plačilo z moboitelom, da se nebi preveč osmešila.user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: plačevanje z moneto
27.1.2011 12:20:51   
Kerensa*
Ni kaj znat, prakticiram pa marsikje, od Petrola in McDonald'sa, pa do Hallo-pizze in taxija.

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: plačevanje z moneto
27.1.2011 12:30:33   
luka jan

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Ni kaj znat, prakticiram pa marsikje, od Petrola in McDonald'sa, pa do Hallo-pizze in taxija.


Saj se je meni tud zdelo da ni kaj znat, samo sem raje najprej tu vprašala ne res ne izpadam idiot.user posted image

A tudi plačevanje taxija poteka na tak način, tega pa res nisem vedela.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: plačevanje z moneto
27.1.2011 13:20:13   
majčica1508
Pa v trgovinah Tuš tudi.......je fajn,sploh če se ti zgodi,da pozabiš denarnico....Za Petrol pa nisem vedela

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: plačevanje z moneto
27.1.2011 13:27:51   
benika
A tudi plačevanje taxija poteka na tak način, tega pa res nisem vedela.


Seveda, vendar moraš pred plačilom obvezno vprašat taksista, če ima Moneto.

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: plačevanje z moneto
27.1.2011 16:16:14   
Felicita
sem se navadla, zarad študentskih bonov in urbane... priročna zadeva, ker pač nikol ne pozabim mobitela IN denarnice user posted image

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: plačevanje z moneto
27.1.2011 17:26:24   
emica2008
jaz tud dostkrat plačam z moneto na petrolu....se mi zdi tako hitro in praktično

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: plačevanje z moneto
28.1.2011 7:42:18   
Lari
 A pa če plačaš z Moneto na Petrolu, kaj to pomeni, da dobiš potem pri položnici za Mobitel to obračunano? Sem čisto nevedna, ampak tole bi mi pa kdaj prav prišlo.
Hvala.


_____________________________

Lara in Jan, moja sončka.

(odgovor članu emica2008)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: plačevanje z moneto
28.1.2011 8:35:42   
mala maja
prvo se morate pozanimati če vaše naročniško razmerje podpira moneto in kakšen je limit. (jaz vem da je imel mobitel 80€ simobil pa ima odvisno od paketa naprimer S-zame ima 50€)

Potem pa veselo zapravljat. samo da ne boste jokale k dobite račun user posted image user posted image za mobitel seveda.

Jaz jo uporabljam veliko, zelo veliko večinoma za bencin, včasih pa tudi v trgovini (tuš vem da ima). Samo imejte pogled nad porabo,da ne boste kot moj mulček k ga je tašča poslala reveža v trgovino, nakupi cel kup potlej pa ugotovi da je motea polna (oz izrabljen limit) je rekel da ne gre nikoli več na moneto v trgovino.user posted image

In kako jo uporabiš:user posted image

1. prodajalca upozariš na plačilo z moneto
2. na ekranu se ti izpiše koda *180*000# te ti 000 se spreminjano vsakič druge cifre je kot žeton
3. vtipkaš kodo in pritisneš kliči
4. dobiš sms o potrdilu plačila
5. pospraviš mobitel




(odgovor članu Lari)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: plačevanje z moneto
28.1.2011 10:47:49   
luka jan

IZVIRNO SPOROČILO: Felicita

sem se navadla, zarad študentskih bonov in urbane... priročna zadeva, ker pač nikol ne pozabim mobitela IN denarnice user posted image


Aha, za študentske bone vem da je nekje tekla debata o tem plačevanju z moneto, samo ne vem, ali je sedaj možno it na študentsko kosilo samo z mobitelom al je treba imet zraven še bon?user posted image

Takrat ko sem jaz študirala študentarija sploh ni poznala mobitelov, bili so samo tisti navadni boni na katere si čakal tud po pol ure.user posted image user posted image


(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: plačevanje z moneto
28.1.2011 19:55:19   
Felicita
IZVIRNO SPOROČILO: luka jan


IZVIRNO SPOROČILO: Felicita

sem se navadla, zarad študentskih bonov in urbane... priročna zadeva, ker pač nikol ne pozabim mobitela IN denarnice user posted image


Aha, za študentske bone vem da je nekje tekla debata o tem plačevanju z moneto, samo ne vem, ali je sedaj možno it na študentsko kosilo samo z mobitelom al je treba imet zraven še bon?user posted image

Takrat ko sem jaz študirala študentarija sploh ni poznala mobitelov, bili so samo tisti navadni boni na katere si čakal tud po pol ure.user posted image user posted image




zdej je samo še mobitel + gotovina. nobenega papirja več, hvala bogu - jest če sm čakala samo pol ure sm bla še vesela.


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: plačevanje z moneto
28.1.2011 20:12:44   
luka jan

IZVIRNO SPOROČILO: Felicita

IZVIRNO SPOROČILO: luka jan


IZVIRNO SPOROČILO: Felicita

sem se navadla, zarad študentskih bonov in urbane... priročna zadeva, ker pač nikol ne pozabim mobitela IN denarnice user posted image


Aha, za študentske bone vem da je nekje tekla debata o tem plačevanju z moneto, samo ne vem, ali je sedaj možno it na študentsko kosilo samo z mobitelom al je treba imet zraven še bon?user posted image

Takrat ko sem jaz študirala študentarija sploh ni poznala mobitelov, bili so samo tisti navadni boni na katere si čakal tud po pol ure.user posted image user posted image




zdej je samo še mobitel + gotovina. nobenega papirja več, hvala bogu - jest če sm čakala samo pol ure sm bla še vesela.



A tudi daljše čakanje je mogoče? Jaz sem včasih skor znorela, itak se mi je vedno mudilo, potem pa gužva za umret. Sicer so pa to vseeno lepi spomini.user posted image user posted image

Čisto hipotetično, kaj pa tisti študentje ki nimajo mobitela, kako pa stvar poteka tam?
Verjamem da jih skoraj ni, pa vseeno je potrebno pomisliti tudi na to.user posted image

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: plačevanje z moneto
28.1.2011 20:15:15   
Felicita
IZVIRNO SPOROČILO: luka jan


IZVIRNO SPOROČILO: Felicita

IZVIRNO SPOROČILO: luka jan


IZVIRNO SPOROČILO: Felicita

sem se navadla, zarad študentskih bonov in urbane... priročna zadeva, ker pač nikol ne pozabim mobitela IN denarnice user posted image


Aha, za študentske bone vem da je nekje tekla debata o tem plačevanju z moneto, samo ne vem, ali je sedaj možno it na študentsko kosilo samo z mobitelom al je treba imet zraven še bon?user posted image

Takrat ko sem jaz študirala študentarija sploh ni poznala mobitelov, bili so samo tisti navadni boni na katere si čakal tud po pol ure.user posted image user posted image




zdej je samo še mobitel + gotovina. nobenega papirja več, hvala bogu - jest če sm čakala samo pol ure sm bla še vesela.



A tudi daljše čakanje je mogoče? Jaz sem včasih skor znorela, itak se mi je vedno mudilo, potem pa gužva za umret. Sicer so pa to vseeno lepi spomini.user posted image user posted image

Čisto hipotetično, kaj pa tisti študentje ki nimajo mobitela, kako pa stvar poteka tam?
Verjamem da jih skoraj ni, pa vseeno je potrebno pomisliti tudi na to.user posted image


maš možnost kupit brezkontaktno kartico za 15€.


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: plačevanje z moneto
29.1.2011 13:44:00   
Freeda
Kako pa veš koliko je budget za moneto? A ti to kje v kakšni pogodbi napišejo al kje ?user posted image

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: plačevanje z moneto
29.1.2011 15:42:23   
majčica1508
Na 1919...........pošlješ SMS z vsebino Moneta
in ti takoj odgovorijo,koliko imaš limita.....isto potem preverjaš stanje....

(odgovor članu Freeda)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: plačevanje z moneto
29.1.2011 16:18:37   
luka jan

IZVIRNO SPOROČILO: majčica1508

Na 1919...........pošlješ SMS z vsebino Moneta
in ti takoj odgovorijo,koliko imaš limita.....isto potem preverjaš stanje....


A tudi tako gre?
Jaz sem kar poklicala Mobitelov CPN in so mi povedali. Sedaj pa sem se odločila da jutri to preizkusim še v praksi, imam namreč prazen rezervoar .user posted image

(odgovor članu majčica1508)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: plačevanje z moneto
31.1.2011 19:42:34   
luka jan
Včeraj ne, danes pa mi je uspelo prvič v mojem življenju plačati poln rezervoar z moneto.user posted image user posted image
To je res čist simpl, pa še nič eurov v denarnici ni zmanjkalo. Sem se odločila, da bo to sedaj redna praksa, do porabljenega limita seveda.user posted image

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: plačevanje z moneto
31.1.2011 20:39:24   
Precious
IZVIRNO SPOROČILO: luka jan

pa še nič eurov v denarnici ni zmanjkalo. Sem se odločila, da bo to sedaj redna praksa, do porabljenega limita seveda.user posted image


odvisno kako to gledaš. Isto je z kredtinimi karticamiuser posted image  . manj evrov bo v denarnici ko bo treba plačati. meni je moneta zadnji klic v sili.

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: plačevanje z moneto
1.2.2011 8:46:40   
mala maja

IZVIRNO SPOROČILO: Precious

IZVIRNO SPOROČILO: luka jan

pa še nič eurov v denarnici ni zmanjkalo. Sem se odločila, da bo to sedaj redna praksa, do porabljenega limita seveda.user posted image


odvisno kako to gledaš. Isto je z kredtinimi karticamiuser posted image  . manj evrov bo v denarnici ko bo treba plačati. meni je moneta zadnji klic v sili.


se strinjam.user posted image

jaz sicer nimam ne limita in tudi nobene kreditne kartice, prav tako ne mož. Imava pa oba moneto jaz 60€ on 50 € in to izkoristiva če je nuja. Večinoma pa res samo za bencin.

(odgovor članu Precious)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: plačevanje z moneto
1.2.2011 18:40:00   
luka jan

IZVIRNO SPOROČILO: mala maja


IZVIRNO SPOROČILO: Precious

IZVIRNO SPOROČILO: luka jan

pa še nič eurov v denarnici ni zmanjkalo. Sem se odločila, da bo to sedaj redna praksa, do porabljenega limita seveda.user posted image


odvisno kako to gledaš. Isto je z kredtinimi karticamiuser posted image  . manj evrov bo v denarnici ko bo treba plačati. meni je moneta zadnji klic v sili.


se strinjam.user posted image

jaz sicer nimam ne limita in tudi nobene kreditne kartice, prav tako ne mož. Imava pa oba moneto jaz 60€ on 50 € in to izkoristiva če je nuja. Večinoma pa res samo za bencin.



Točno tako, samo res te hitro zanese, zato je sreča da pri moneti limit niti ni ne vem kakšen, Toliko za silo, če res vse ostalo usahne.user posted image
Jaz bom na začetku samo tankala, saj več kot za en tank itak nimam limita. Pa še to bolj zaradi veselja, kot nuje.user posted image

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Kje živite?
Ela123

Ali živite na Ptuju, v Ljubljani...

Ptuj z okolico (17%)

Ljubljana z okolico (46%)

Maribor z okolico (25%)

Portorož... z okolico (12%)


Število vseh glasov: 299

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!