|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nakupovanje
26.1.2011 9:52:33   
ljupka
Zanima me če še katera hodi v Italijo nakupovat oblačila,mene zanima predvsem za otroke?
Od moža sodelavc se hval da hodjo ob sobotah v Italijo in da za 100€ kupijo toliko ,da komaj nosjo!Sam kaj ko revček ne ve povedat kam hodijo!
Vem da je v Palmanovi bilo veliko skladišče in so vsi hodili kupovat cote!Sam tega je že 15 let!Eni so hodili v Trst!
Kako je zdaj kaj s tem?
Moževa sestrična se mi ponuja da bi v soboto pazila moja 4 angelčka ,da naj z možem nekam greva,že 8 let nisva bila sama nikjer,pa sem mislila iskoristit prijetno s koristnim,če se seveda splača.
Drugač nimam nobenih idej kam naj grem brez otrok,vse življenje se mi vrti okrok otrok,in vse destinacije so povezane z otrocih,a brez njih nimam tam kaj počet.

Kakšen nasvet prosim,pa če veste kaj za Italijo? 

Hvala!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nakupovanje
26.1.2011 10:46:04   
end1
mirela v Trstu, blizu ŽP, tam imajo ful poceni stvari, sam meni ni všeč, ker je kot eno skladišče in kupujjo na veliko. Ko sem jaz bla tam notri je blo veliko ljubljančanov, k so kupovali po 20 istih stvari, pomoje da jih pol v LJ preprodajajo. so pa cene res 3, 5, 7, 15 evrov.

bi pa jaz svoj prosti čas, rase kam drugam odpeketala kot v šoping. magari v samoto

(odgovor članu ljupka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nakupovanje
26.1.2011 11:51:31   
Urshy78
jaz sem bila parkrat v Mirelli v Trstu. se ful splača kupovati, sploh otroške cunjice so ful poceni. ampak priporočam, da ste tam že ob pol sedmih zjutraj, takrat se odpre, drugače se nabere prevelika gužva

< Sporočilo je popravil Urshy78 -- 26.1.2011 11:55:38 >


_____________________________

TIAN 05.11.2010

(odgovor članu end1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nakupovanje
26.1.2011 11:52:11   
kristinaj
ah dej no tip... se preveč hvali..

v palmanovi imaš out let trgovine, proti udinam tudi, je polno trgovin(conbipel, sorelle ramonda, pitarello za čevlje, artegni sport...

jaz grem 1x na leto v staro gorico v benetton, imajo spodaj v kleti out let in jima tam vzamem kakšne hlače, majčko, načeloma pa ne hodimi in kupim kjer je....

da boš pa svoj prosti čas izkoristila za to da gresta v šoping z možem... si pa malo mimo...... pejta se raje v portorož razvajat, v kakšen hotel, masaža, piling, bazen....

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu ljupka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: nakupovanje
26.1.2011 11:53:09   
kristinaj
pa še to... te poceni cunje, 2x opereš in vse stoji nekam postrani, ko imaš za peglat sploh ne moreš naravnat... tako da dam raje 5 eur več in je majca celo sezono ku če bet!!!

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: nakupovanje
26.1.2011 12:04:51   
ljupka
IZVIRNO SPOROČILO: kristinaj

ah dej no tip... se preveč hvali..

v palmanovi imaš out let trgovine, proti udinam tudi, je polno trgovin(conbipel, sorelle ramonda, pitarello za čevlje, artegni sport...

jaz grem 1x na leto v staro gorico v benetton, imajo spodaj v kleti out let in jima tam vzamem kakšne hlače, majčko, načeloma pa ne hodimi in kupim kjer je....

da boš pa svoj prosti čas izkoristila za to da gresta v šoping z možem... si pa malo mimo...... pejta se raje v portorož razvajat, v kakšen hotel, masaža, piling, bazen....



Ja saj imaš prav,moram kaj druzga pogruntat,Za nakupe bo že še cajt!


(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: nakupovanje
26.1.2011 14:00:30   
Nika v službi
Točno to sem hotela tudi jaz reči - vzemita si čas zase! 8 let brez trenutka zase, samo za vaju - OMG, ne preživim!

Torej, pojdita nekam, kjer se bosta odpočila, najdita tisto, kar vama ustreza: savna, kakšna romantična kopel v dvoje, masaža, sprehod, mogoče ena večerjica v dvoje ob svečah, mah... opcij malo morje.

Uživajta!!!

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu ljupka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: nakupovanje
26.1.2011 14:48:22   
vesna_b
IZVIRNO SPOROČILO: Urshy78

jaz sem bila parkrat v Mirelli v Trstu. se ful splača kupovati, sploh otroške cunjice so ful poceni. ampak priporočam, da ste tam že ob pol sedmih zjutraj, takrat se odpre, drugače se nabere prevelika gužva


tukaj se res splača nakupovat, sploh za otroke, sam včasih se je odprlo še prej user posted image  preverjeno

in ne, ni to, da se vse raztegne in zapotegne. lahk rečem, da majo tle kar kvalitetno. naša je ene majčke s kratkmi rokavi, z elastanom, za katere sem dala leta 2009 natanko 1,50€, nosila 2 leti, in so še vedno lepe za pogledat. ko sem jih kupovala, pa sem si mislila, da za ta denar jih vzamem, pa tud če vsako sam 2* obleče.

drugače pa ja, imaš trgovce, ki tukaj kupujejo, in preprodajajo tudi po 3-kratni ceni. tako v lj BTC-ju, kot drugod...

aja, in to - po 8 letih bi tudi jaz dan preživela drugače...
čeprav, ajd, dopoldne v shopping, potem kosilo, sprehod ob morju, mogoče kako kopanje...

< Sporočilo je popravil vesna_b -- 26.1.2011 14:50:57 >

(odgovor članu Urshy78)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: nakupovanje
26.1.2011 15:05:30   
MID
 LJUPKA točno tako kot je napisala URSHY 78.Če imaš željo po nakupu cenejših oblačil,se zaletita do Mirele.Sem iz primorskega konca.Mama hodi pucat šinjoram dol in mi zelo pogosto prinese oblačila za 4 letnico iz te Mirele.Je vedno lepo oblečena,obleke se lepo perejo,niso po prvem pranju uničena in moja hči zaradi le teh ni še zbolela.Skratka vse je ok.To pišem zato,ker vem,da me bojo napadle-verjetno.Ti kar pojdi do Mirele,ampak res bodi tam zelo,zelo zgodaj,ker je hitro gužva in moraš imet živce bit tam ko nastopi gužva.Če imaš še kakšno vprašanje lahko na ZS.

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: nakupovanje
26.1.2011 15:07:58   
vesna_b
he he he, ste mi naredile skomine, bi tud jaz šla... user posted image  spet...

(odgovor članu MID)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: nakupovanje
26.1.2011 15:51:15   
jajula
IZVIRNO SPOROČILO: ljupka

Drugač nimam nobenih idej kam naj grem brez otrok,vse življenje se mi vrti okrok otrok,in vse destinacije so povezane z otrocih,a brez njih nimam tam kaj počet.




kakor razumem bolj iščeš neko varianto kaj bi lahko naredila zase in svojega moža, tako da predlagam, da ne greš v nakup poceni cot (ker ne poznam nobenega moža, ki bi v tem užival)user posted image

(odgovor članu ljupka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: nakupovanje
26.1.2011 16:15:54   
spela_
IZVIRNO SPOROČILO: kristinaj

pa še to... te poceni cunje, 2x opereš in vse stoji nekam postrani, ko imaš za peglat sploh ne moreš naravnat... tako da dam raje 5 eur več in je majca celo sezono ku če bet!!!


Na žalost ni glih pravilo, da majca, ki je draga, ne stoji postrani! V Espritu sem kupila majico s kratkimi rokavi, nič posebnega, nalepljenih ima nekaj bleščic. Po nekaj pranjih se je pri likanju videlo, da je čisto postrani!user posted image Stala je 40 eur, kupila sem jo pa samo zato, ker sem rekla da mam dost poceni majic, ki se čist zamaknejo.

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: nakupovanje
26.1.2011 17:35:05   
HuAnita
Mimogrede, zamaknejo se ponavadi zato, ker blago pred šivanjem ni bilo oprano. To naredijo le redke firme, recimo Voegelle, in se potem ob pranju ne raztegne...

(odgovor članu spela_)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: nakupovanje
26.1.2011 17:38:19   
TomTaylor
Če gresta z možem vsak na masažo in magari skupaj na pico in na kavico, bosta lažja za 50 evrov in vsaj 5 let mlajša, medtem ko bi od nakupov v IT zapravila 150 evrov in prišla domov utrujena...

P.s.: a poznaš tisti rek: "nisem tako bogat, da bi poceni kupoval!"

...ne res...se mogoče bolj splača dat za pulover 10 evrov več, pa ga lahko 2 leti nosiš, kot pa pulover za katerega daš 5 eur in ga samo opereš in vržeš v kanto. Jz sem zadnjič kupila ful lušten puloverček v Two Wayu (roba iz IT)za naše razmere extra poceni -12 eur (zdaj na razprodaji je malenkost manj kot 7)...včeraj sem ga oprala v skladu z navodili..Danes niti za Karitas ni primeren...Tolk o poceni robi...


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu spela_)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: nakupovanje
26.1.2011 17:41:35   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: spela_

IZVIRNO SPOROČILO: kristinaj

pa še to... te poceni cunje, 2x opereš in vse stoji nekam postrani, ko imaš za peglat sploh ne moreš naravnat... tako da dam raje 5 eur več in je majca celo sezono ku če bet!!!


Na žalost ni glih pravilo, da majca, ki je draga, ne stoji postrani! V Espritu sem kupila majico s kratkimi rokavi, nič posebnega, nalepljenih ima nekaj bleščic. Po nekaj pranjih se je pri likanju videlo, da je čisto postrani!user posted image Stala je 40 eur, kupila sem jo pa samo zato, ker sem rekla da mam dost poceni majic, ki se čist zamaknejo.



Esprit  ali EDC (by Esprit) ?


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu spela_)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: nakupovanje
26.1.2011 18:13:41   
Urshy78
IZVIRNO SPOROČILO: kristinaj

pa še to... te poceni cunje, 2x opereš in vse stoji nekam postrani, ko imaš za peglat sploh ne moreš naravnat... tako da dam raje 5 eur več in je majca celo sezono ku če bet!!!


jaz imam tunike že par let pa se niti ena ni raztegnila..


_____________________________

TIAN 05.11.2010

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: nakupovanje
26.1.2011 18:25:59   
Anonimen
Joj, moj se loči, če mora z mano kupovat cunje user posted image .

Ma, pojdita raje v Benetke ali pa na tisti gradič pri trstu (a je Miramare, sem že pozabila?) ali pa v eno dobro gostilno nekam na kras,.... Šoping bo počakal, vidva pa ne, tako da je en tak dan off lahko neprecenjliv.

(odgovor članu ljupka)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: nakupovanje
26.1.2011 19:23:49   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica.

Ma, pojdita raje v Benetke ali pa na tisti gradič pri trstu (a je Miramare, sem že pozabila?) ali pa v eno dobro gostilno nekam na kras,.... Šoping bo počakal, vidva pa ne, tako da je en tak dan off lahko neprecenjliv.


Točno to.

Čeprav tudi kava v Trstu - vedno odlična ideja user posted image .

Če se usedeta v kavarno na glavnem trgu (ma ne vem zdaj, kako se mu reče) - bo budget podoben kot je budget za par cunj.

Sicer bo pa v soboto sonce user posted image , zato le via morje :)))).
Ali pa do Opatije naprej, ena šetnica, še druga kava na obali in je to to. Absolutno škoda časa za šoping.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: nakupovanje
26.1.2011 21:24:06   
spela_
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: spela_

IZVIRNO SPOROČILO: kristinaj

pa še to... te poceni cunje, 2x opereš in vse stoji nekam postrani, ko imaš za peglat sploh ne moreš naravnat... tako da dam raje 5 eur več in je majca celo sezono ku če bet!!!


Na žalost ni glih pravilo, da majca, ki je draga, ne stoji postrani! V Espritu sem kupila majico s kratkimi rokavi, nič posebnega, nalepljenih ima nekaj bleščic. Po nekaj pranjih se je pri likanju videlo, da je čisto postrani!user posted image Stala je 40 eur, kupila sem jo pa samo zato, ker sem rekla da mam dost poceni majic, ki se čist zamaknejo.



Esprit  ali EDC (by Esprit) ?



EDC

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?