|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   A me kdo nauči..
25.1.2011 14:11:13   
malajka84
A je kdo tolk prijazn, pa bi mene telebana:) naučil, kako se kupuje preko ebaya..tolk pocen zadevic..pa pojma nimam kako, pa kaj pa tiste fore pol s poštnino ..pa nek paypal pa...kaj js vem kaj:) Sm za luno glede tega...pa vem d vsi pa niste na mojm nivoju:)

A je kdo, d mi razlož na kratk pa simpl način:) Kr  bi nujn neki rabla z ebaya....
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: A me kdo nauči..
25.1.2011 14:13:21   
darja.mark
evo nisi edina, še ena tuki ki mi bo to mogoče še kdaj prav prišlo, bom z veseljem prebrala navodila :)

(odgovor članu malajka84)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: A me kdo nauči..
25.1.2011 14:29:24   
kajalin*
Imam pa še js eno vprašanje,a tu na e bay-u se prodajajo samo rabljene stvari?Kao neka naša bolha?

(odgovor članu darja.mark)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: A me kdo nauči..
25.1.2011 14:37:35   
vesna_b
ne, imaš tudi / večinoma nove stvari

hm, nisem neki ekspert, ampak...
jaz sem se prvo prijavila, izdelek izbrala, potem dodala, kam naj pošljejo (izbrala državo), in ti napišejo potne stroške, koliko znašajo.
plačala sem preko pay pal-a, sicer ne svojega, ker nimam urejeno, ampak preko brata, pa dala potem njemu denar user posted image

se pa da včasih dogovorit, da ti prodajalec pošlje vse podatke (naslov, račun, swift kodo) in greš plačat na banko, pa mu potrdilo pošlješ po mailu. jaz sem prvič tako naredila.

(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: A me kdo nauči..
25.1.2011 15:00:33   
malajka84
no jst sm se zdej hotla registrirat..sej mi je vse šlO:) dokler..mi ninapisla d morm številko kartice unest notr...to js neb glih, no itak sam maestro pa visa sprejme..tega js nimam..a brez tega ne gre?

o ja vem živčke znam pit, sam če človk nima pojma...nima pojma:)

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: A me kdo nauči..
25.1.2011 15:48:53   
Precious
malajka večinoma ne gre breztega. večina jih hoče preko paypala. Itak te pa nič tako grzonega ne košta da si urediš kreditno kartico.pač tista članarina letno. Jaz sem si uredila kreditno samo zaradi ebaya,ker dobiš na njem še več stari in bolj poceni kot pri nas. Hotela bi samo še opozoriti da pred nakupom kateregakoli izdelka najprej vprašajte za poštnino.Ker včasih se zgodi da je poštnina večja od samega izdelka in se ne splača

(odgovor članu malajka84)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: A me kdo nauči..
25.1.2011 19:40:17   
Mešamdrek
Paypal je neke vrste spletna banka in je kar varen način.Se pravi...
1. ko imaš kartico v roki,se registriraš na Paypal račun in vtipkaš št.kartice....to narediš samo enkrat potem pa ne rabiš več vpisovat št. kartice le geslo od Paypala si zapomniš.

2. registriraš se na Ebay strani (prav tako le enkrat,potem pa s svojim geslom vstopaš na bilokerem ebayu...it.at.,de.....)

No,in potem se začne....user posted image

Jaz naredim takole.....Najprej se prijavim ( to zato,da mi izpiše če pošiljajo v SLO in na desni strani piše koliko je poštnina), želim kupit naprimer kostum za maškare.Če grem na angleški ebay (ebay.uk.com) vtipkam besedo costum in mi jih flikne miljardo ven. Potem označim "new",ker želim novo,nerabljeno.Takoj zatem označim "buy it now"...to pomeni,da ne želim dilat ampak mi vrže končno ceno.

No, in potem izbiram,pregledujem,izbiram in na koncu izberem. Ko jo izberem označim "buy" in me vrže na drugo stran.Tam te potem vpraša kako želiš plačati in,ker imam Paypal račun označim paypal.Potem te zopet vrže na neko stran,kjer moraš vpisati up.ime in geslo od paypala ( to si si sama izbrala ob registraciji paypala)....ni in ko to vpišeš te vrže na paypalovo stran,kjer ti zračuna končni znesek,ki ga le še potrdiš.

Na mail pa dobiš potrdilo o uspešni transakciji in sprovedenem nakupu.

Upam,da je jasno.

Aja,je pa plačevanje s temle paypalom resnično najenostavnejše......jaz sem enkrat plačevala na banki in je bila groza...polno nekih informacij in kod so hoteli,pol sem prodajalca po mailu morila za te kode in šetkala patike parkrat na banko,tako da nikoli več.

(odgovor članu Precious)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: A me kdo nauči..
25.1.2011 19:46:25   
mišk
Mene pa zanima, če je poštnina iz Anglije ful višja kot recimo iz Nemčije? Recimo za avtosedež.
Na katerem e-bayu največ naročate? (it., de., uk., com.,...)
Hvala!user posted image

(odgovor članu Mešamdrek)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




2nd Hand Shop za otroška oblačila in opremo
Tanja74

Ali bi, če bi imele možnost, kupovale otroška oblačila in otroško opremo v t.i. Second Hand Shop-ih (preko interneta, v trgovini)

Da (59%)

Ne (35%)

Drugo (6%)


Število vseh glasov: 266

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!