|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   težave ponoči
8.8.2005 13:42:00   
Ula3
Živjo!

Naš :duda: Lan ima že nekaj noči težave s spanjem. Pri dveh mesecih(sedaj bo star 4 mesece) je začel spati celo noč, sedaj pa se že nekaj noči prebuja na dve ure. Ima vetrove in edino prsi ga potolažijo. Ugotavljam kaj je in ne najdem problema. En večer sem ga nahranila s HIPP1 in je spal malo dlje, a vseeno ne tako kot prej. Vem, da še ni "mus" da spi vso noč, a vidim, da se nekaj z njim dogaja, pa ne vem kaj. Mogoče sem se pregrešila s kakšno hrano, a ne vem če bi to vplivalo na spanje kar štirih noči?! Kaj mislite s čim naj mu/ sebi pomagam?!
Če ima katera takšno izkušnjo in pameten nasvet-prosim!
Čao
Neposredna povezava do sporočila: 1
   težave ponoči
8.8.2005 13:53:34   
jazz
Mi imamo osem mesecev, pa se še sedaj zbujamo. Eni tak, drugi drugač in tudi en teden tednu ni enak!

(odgovor članu Ula3)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   težave ponoči
8.8.2005 14:03:55   
rainbow
Ula3!

pri nas enaka situacija! Je :duda: spala že do treh (najdlje), kar je bilo fajn, zdaj pa ob enih, dve, pa zvečer se tudi zbuja, ko že enkrat spi; mislim, da so zobki, ali pa poskok v rasti; se bo že obrnilo, upam,da na bolje

lp:metulj:

(odgovor članu Ula3)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   težave ponoči
8.8.2005 14:30:11   
Marogica
Tudi nam se je zgodilo podobno s ta starejšim. Do nekje 3,5 mesecev mi je spal od 22-04 ure. Ko smo šli na morje, pa se je na morju in potem tudi doma začel zbujati na 2 uri. To je trajalo približno 3 mesece, nakar mi je začel spati celo noč
Tudi s ta mlajšim smo šli na morje-je bil star ca. 6 mes(on je spal že celo noč-od 19.30-.6.30). Tudi na morju je spal enako kot doma.
Ne vem, kaj ti naj rečem. Mogoče je to spremeba okolja, mogoče je vročina????

(odgovor članu Ula3)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   težave ponoči
8.8.2005 14:30:36   
Tjuša
Hmmm,:zmeden: verjetno je to prehodno in bo kasneje spet prespal celo noč.
Je pa tako, da kakor kateri. Moj je star že leto in pol. Prvih deset dni se je točno kot ura zbujal na eno uro,:( potem do tretjega meseca na dve, in kasneje še vedno v povprečju trikrat na noč, tudi petkrat.:( Sem bila popolnoma izmučena. Sedaj že kakšno noč prespi, mogoče dve na mesec, drugače se še vedno zbuja vsaj enkrat, raje dvakrat.
Poskusila sem vse mogoče, tudi stare, zame za lase privlečene metode, pa nič. Sprijaznila sem se, da ne bom spala še lep čas.

Upam, da je pri vas le prehodno obdobje. Držim pesti, da boste spali kaj prej kot pri nas.9nebesa

(odgovor članu Ula3)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   težave ponoči
8.8.2005 16:14:16   
HuAnita
kot je napisala Tjuša - poskusila sem vse, pa ne zaleže:
- jo pustila jokati 2 noči
- namesto dojenja sem ji namešala um. mleko
- sem jo oblekla le v bodi
- ji podirala številne kupčke
- jo masirala
...........

pa nič. Pri 5m se je odločila, da se vsaj 3x ponoči zbudi. Raje pa 5x. Sem zombi, ampak glavno, da je zdrava. Jamrat nima več smisla. Me imajo(te) že vsi poln k...ufer;)

(odgovor članu Ula3)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   težave ponoči
8.8.2005 16:41:00   
SISI25
Moja dva sta spala od 2 meseca celo noč, nato pa sta se okoli 5 začela zbujati in je bilo dovolj če sem ju obrnala na drugo stran in malo potrpljala po ritki. No zdaj pri 8 nmesecih sta se začela pa res zbujati in zaspita le če jima dam flaško mleka pa čeprav mislim, da nista lačna, ampak se samo na ta način pomirita in zaspita nazaj.

(odgovor članu Ula3)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
8.8.2005 17:37:06   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Ula3)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Kako se razumeš s taščo?
Naša črtica koraka



zelo dobro (28%)

kar gre (35%)

ni še za obupat (17%)

za zjokat (14%)

nimava več odnosa, ker je pokojna (5%)

imam več kot le eno taščo, a sem še živa (2%)


Število vseh glasov: 600

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!