|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zamaseni solzevodi-porocilo
7.8.2005 21:52:45   
ANAJURIJ
Pred nekaj dnevi sem prosila za izkusnje pri posegu odmasevanja solzevodov in sem dobila cel kup dobrih napotkov. V petek smo bili naroceni za poseg, pa nam kot po cudezu ni bilo treba iti, saj se je zadeva uredila. Vsak dan sem najmanj 5x masirala in spirala ocko s Sterimarom :(in mu priblizno tri krat na dan kanila nekaj svojega mleka v ocko. Po treh dneh in se danes je super....kot, da ni bilo nikoli nic. VSEM HVALA ZA NASVETE:sloncek:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Zamaseni solzevodi-porocilo
7.8.2005 22:02:05   
Anonimen
Hvala bogu:), predvsem pa tebi, mamica. Super!

(odgovor članu ANAJURIJ)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Zamaseni solzevodi-porocilo
7.8.2005 23:40:04   
Pi-kica 1
Krasno, lahko ste srečni, da ste jo tako odnesli. Mi nismo imeli te sreče. V ponedeljek smo morali na ponovno izpiranje. Je trajalo manj časa, pikec je zelo jokal, ampak tokrat se je takoj potolažil in zdaj je očka v redu. :bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:

lP

Pi-kica

(odgovor članu ANAJURIJ)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Zamaseni solzevodi-porocilo
8.8.2005 12:51:41   
ANAJURIJ
Zelim vam, da tokrat zadnjic.:sloncek:

(odgovor članu ANAJURIJ)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To je razlog, zakaj se dojenčki zbujajo po...
Strokovnjaki so prišli do razloga, zakaj se dojenčki ponoči zbujajo. Raziskave so pokazale, da gre za evolucijo oziroma ...
Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...




zanositev
xtinchy

V kolikšnem času ste prvič, ko ste se odločili, zanosili?

v 3 mesecih (65%)

čez pol leta (11%)

čez 9 mesecev (4%)

čez 12 mesecev (3%)

več kot 12 mesecev (11%)

s partnerjem ne moreva imeti otrok po naravni poti (6%)


Število vseh glasov: 410

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!