|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Majca Ramones
20.12.2010 19:20:09   
alda
drage moje rabim pomoč!!
Ker nisem "ta prava ženska" in ne hodim dost po trgovinah, sem zgrešila makup stoletja.
V H&M imajo majce Ramones za otroke, ampak v goriški Qulandiji žal več ne v št 122-128.ali eventualno tudi 134.
A bi katera lahko pogledala v Lj, da ne bi brezveze plužila v prestolnico po teh obupnih cestah?
ali pa če imajo kje drugje še slučajno v tej št?
Bom do konca življenja hvaležna za pomoč user posted image user posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Majca Ramones
21.12.2010 14:14:41   
alda
a ni bila res nobena danes ali včeraj v h&Muser posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
21.12.2010 22:37:59   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu alda)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Majca Ramones
22.12.2010 7:24:17   
Šarki
in kakšne majice so to??user posted image   če mi mal razložiš glem lahko danes v kranj pogledat. grem glih v šoping za darilauser posted image

_____________________________

They said we should all pay our tax with a smile. I tried- but they
wanted cash.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Majca Ramones
22.12.2010 9:48:09   
mišk
Jst sem jih prejšnji teden v Mariborskem H&M vidla, pa so imeli samo do št. 86.user posted image  Pa sem prav gledala po celotnem fantovskem oddelku, če imajo tudi večje, pa jih nisem zasledila. Pa sigurno obstajajo? Ker jst bi jo kateri od ta malih kupila.
Jo je pa moja sestra predlani kupila ta starejši na Metal campu. Zdaj je prav ta mlajši hčerki, tak da je ta starejša revca brez...user posted image

(odgovor članu Šarki)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Majca Ramones
22.12.2010 17:05:24   
alda
imajo od AC/DC; Roling Stones, Beatles, Metalica,..ma vse živo, sam Ramonsi so zmanjkali in na njih piše HAY HO LETś goooo!
in Ramones!!
Če jo zaslediš Zivepo/ zate sem Sharki ziher že prepozna/,..se priporočam v kateri koli št. 122.ali,128 ali 132,..večje ne ker pol bo sine v njej kot v obleki..
Dam še za kafe in tortico zraven!!user posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?