|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Oh, to (ne)spanje
17.12.2010 17:26:23   
badumbadum
Dajte mi, ženske, prosim, povedati, koliko kaj spijo ali so spali vaši 8-mesečniki čez dan. Jaz sem se z nočnimi budnicami že itak sprijaznila, in se ne sekiram več toliko. Če obstaja princeska na grahu, je moj skoraj 8-mesečnik potem princ na prahu, saj ga zmoti vsaka malenkost: če pogoltne slino, se zbudi, če podre kupček, se zbudi, če se prevali iz boka na hrbet, se zbudi, če kihne, se zbudi, če se sredi globoke amazonske džungle zasrači papagaj, se zbudi.... Mislim, kriza. KAkorkoli, ponoči mu potem uspe skupaj sparviti 12 ur, čez dan je pa katastrofa. Po pol urce in konec, basta, fertik, the end. Včasih, ampak res včasih, povleče čudežni 2 uri, ampak to je bolj izjema kot pravilo. Tudi v vozičku ni nič boljše. Saj se spomnim,pri starejši, da je tudi imela take fore nekje okrog 6. meseca, ampak je vsaj v vozičku vlekla po 2 uri in več. Pa sploh ga ni problema uspavati - malo ga poguncam in zaspi - dude pa ne mara, tako da ga ne moram nasankat, da bi še malo pospal, ko se predrami (plus, da mi ta starejša ponavadi hodi v sobo in čisto resno vpraša:"Nik zbudu, a?", kar ga itak vrže pokonci). Torej, kdaj se po vaših izkušnjah to dnevno spanje unese? Mende bi 'moral' pri tej starosti vsaj 3 urce skupaj spraviti.

Tako, malo sem pojamrala. Lep vikend vam želim!


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Oh, to (ne)spanje
17.12.2010 17:32:36   
botrca
Moj je v tem obdobju spal čez dan 2x tudi po 2h...ponoči pa tudi nekje 10-11h...ampak je bilo čisto različno zbujanje, pa spet par noči lepo spanje, pa tako v krogu...se navadiš ja...user posted image . Ima pa še zdaj bolj slab spanec, ga kar dosti stvari takoj zbudi...user posted image .

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu badumbadum)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Oh, to (ne)spanje
17.12.2010 17:33:11   
botrca
IZVIRNO SPOROČILO: badumbadum

Tako, malo sem pojamrala. Lep vikend vam želim!


Enako tudi tebi user posted image


_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu badumbadum)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Oh, to (ne)spanje
17.12.2010 17:36:11   
m_o_i
Po pol urce in konec, basta, fertik, the end. Včasih, ampak res včasih, povleče čudežni 2 uri, ampak to je bolj izjema kot pravilo.
Mende bi 'moral' pri tej starosti vsaj 3 urce skupaj spraviti.


mende pa rabi 2 x po dve uri dnevnega pocitka-odvisno ktero knjigo/forum/revijo beres...in - vsak otrok je drugacen, ane!?


_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
17.12.2010 17:47:31   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu m_o_i)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Oh, to (ne)spanje
17.12.2010 18:30:08   
constanca

Imam osemmesecnika in sem na istem kot ti.
Otroci pac rabijo razlicno kolicino spanja, vsi smo unikati, saj vesuser posted image

Vcasih je lazje, vcasih tezje, nekako pa gre. Bo ze bolje.

Se ne sekiram, sem prevec zmatrana, da bi se.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Oh, to (ne)spanje
17.12.2010 21:41:31   
j.b.
Moj 7-mesečnik se zbuja vsako uro, včasih duda pomaga, zadnje čase pa še to ne. Pa vzet ven pa mal pocartat, včasih še to ne pali, on bi joško. Glih danes npr. je šel spat ob 7.30, pa se je že 2x zbudu, in ni pomagalo drugo kot joškauser posted image user posted image user posted image
Učerej sem šla spat ob 8ih kot on, pa zjutraj glih nebi rekla da sem bla naspana, ker so bile konstantne budniceuser posted image
Pa je svoj cajt lepš spal, se je sam 1x zbuduuser posted image

Ehhh pa sej bo ... nekočuser posted image

(odgovor članu constanca)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Oh, to (ne)spanje
18.12.2010 14:32:54   
Ninchy
Ojla!

Tudi pri nas je podobno. Čez dan je luksuz, če spi 2x po 1 uro pa smo stari 5 mesecev. No glede nočnega spanja se pa ne smem  pritoževati, saj spi od 8h zvečer do 8h zjutraj, tako da se vrjetno dovolj naspi in potem ni več zaspana.

Je pa res da če gremo  kam z vozičkom tudi malo zadrema prav tako v avtu.



(odgovor članu j.b.)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Oh, to (ne)spanje
3.1.2011 12:00:05   
rogljicek
očitno nisem edina. naša 9mesečnica se ponoči zbuja na 1,5h do 2h (in joka, včasih jo pomiri dojenje, včasih ne), čez dan spi 2x po pol urce.

(odgovor članu Ninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Oh, to (ne)spanje
3.1.2011 14:17:52   
divans1
No, naš pa je zdj začel spat ponoči, danes je spal od 21:00 do 6:00, pol dobi zizo in zaspi še do devetih zjutraj. Podnevi pa spi cca enkrat po 2 uri..., različno, včasih pa dvakrat po 1 uro.

(odgovor članu rogljicek)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Oh, to (ne)spanje
3.1.2011 14:20:45   
Katy78
Pri 8. mesecih je spal čez dan 2x, in sicer od 1,5 - 2 uri, ponoči pa po 11 ur v kosu, zbujal se je morda 1x na noč pa še to ne vsako noč. 

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Oh, to (ne)spanje
3.1.2011 14:27:21   
nusi
Naš pri 7 mesecih spi čez dan 1x pol ure, včasih 2x pol ure. 

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Oh, to (ne)spanje
12.1.2011 17:54:40   
Anonimen
Naša je spala celo noč po 12-15 ur,čez dan dvakrat po 2-3 ur in še tudi sedaj,ko je stara 9 mesecev in pol.Včasih manj ,včasih več.

(odgovor članu badumbadum)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Oh, to (ne)spanje
20.1.2011 20:46:40   
Sonček in poletje
Naš 7-mesečnik tudi ne spi baš dobro. Podnevi 3x po 30-45 minut, edino v vozičku se zgodi, da potegne tudi do 2 uri. Se je pa pred parimi dnevi začel zbujat ponoči na 1,5 - 2,5 ure. Ga potolažim, včasih kar v posteljici, včasih ga dvignem, včasih pa samo joška pomaga.

Ko je bil manjši je pa tut on prespal noč. Zdaj pa že lep čas ne. Pa poskušam vse mogoče. Trenutno testiramo, če bo bolje spal v spalni vreči.


_____________________________

Z otročičkom ljubezen dobi novo dimenzijo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
To je razlog, zakaj se dojenčki zbujajo po...
Strokovnjaki so prišli do razloga, zakaj se dojenčki ponoči zbujajo. Raziskave so pokazale, da gre za evolucijo oziroma ...




SADJE
Miška2006

Katero sezonsko sadje se vam najbolj dopade v tem letnem času?

Češnje (64%)

Marelice (6%)

Breskve (16%)

Drugo (12%)

Ne jem sadja (1%)


Število vseh glasov: 287

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!