|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kombinezon št86-92
27.11.2010 8:17:28   
slama
Živjo,
sneg je tu, mi pa še brez popolne zimske opreme user posted image
Rada bi kupila kombinezon št 86-92, pa smo bili v Hoferju, Lidlu vedno prepozni.
Danes se odpravljamo v šoping, verjetno v City park al pa na Rudnik.
V katerih trgovinah naj še pogledam? Pa seveda, da cena ni previsoka, tam cca 30€.

Hvala in lep bel dan. user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kombinezon št86-92
27.11.2010 8:25:50   
Hanuši
V H&M-u jih imajo po 30€, v C&A po 25€ in v Hervisu od Snoxxa po 35€. Te smo mi prejšnji vikend pregledali. Najboljši kar se kvalitete tiče, je od Snoxxa.

_____________________________

When they placed you in my arms, you slipped into my heart

(odgovor članu slama)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kombinezon št86-92
27.11.2010 10:22:45   
slama
Super. Hvala. Bomo šli potem v te tri trgovine.

(odgovor članu Hanuši)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kombinezon št86-92
27.11.2010 10:35:37   
Spark
V intersportu so tudi imeli nekaj dobrega. Mi smo lani kupili za 20€ pa niso bile znižane.

(odgovor članu slama)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kombinezon št86-92
30.11.2010 12:53:36   
šrimpf
slama, ste kaj dobili? mi iščemo isto številko za fantka, danes sem prečesala Rudnik, pa nisem dobila ničesar. no, v rutaju so imeli enega za 90e, ampak to je pa čisto predrago.

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dobrodelna štafeta za Karolino – rešimo ji...
Otroci iz vse Slovenije so začeli teči štafeto za deklico Karolino, s katero želijo v Društvu Viljem Julijan zbrati čim ...
Kako ZARES pomagamo otrokovemu imunskemu s...
Antibiotike je pri zdravljenju otrok treba uporabljati smotrno, v omejeni količini in indikativno ter jih uporabljati iz...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?