|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kuhinja Marles - Vita...
23.11.2010 20:55:06   
Freya88
Na eni temi sem dobila slabo info. o tej kuhinji, ki jo imava z mojim ogledano in me zanima, kako se obnese v praksi?

Hvala:)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kuhinja Marles - Vita...
23.11.2010 21:00:44   
enea
Moja mama jo je kupila 7 let nazaj, v barvi češnja-vanilija. Nikoli mi ni rekla, pa tudi sama sem bila v tej kuhinji gospodinja 5 let, da bi bilo karkoli narobe,... Jaz imam sedaj od Garant Polzela kuhinjo in ima tiste "štoparje " na vratih in ko pridem k mami mi velikokrat tam uidejo vrata in "počijo"user posted image  ups,... vse ostalo pa je bp.

(odgovor članu Freya88)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kuhinja Marles - Vita...
23.11.2010 21:17:58   
Freya88
IZVIRNO SPOROČILO: enea

"štoparje " na vratih in ko pridem k mami mi velikokrat tam uidejo vrata in "počijo"user posted image  ups,... vse ostalo pa je bp.


To je itak doplacilo... in mislim da si pri novi kuhinji to privosci vsak:) dragace pa si midva zeliva ravno to kombinacijo:)

Hvala enea...:)
Se info se...:)

< Sporočilo je popravil Freya88 -- 23.11.2010 21:18:19 >

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kuhinja Marles - Vita...
23.11.2010 21:21:59   
enea
IZVIRNO SPOROČILO: Freya88

To je itak doplacilo... in mislim da si pri novi kuhinji to privosci vsak:) dragace pa si midva zeliva ravno to kombinacijo:)

Hvala enea...:)
Se info se...:)


jaz nisem imela doplačila, je kuhinja že v osnovi taka

(odgovor članu Freya88)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kuhinja Marles - Vita...
23.11.2010 21:31:13   
Freya88
IZVIRNO SPOROČILO: enea

IZVIRNO SPOROČILO: Freya88

To je itak doplacilo... in mislim da si pri novi kuhinji to privosci vsak:) dragace pa si midva zeliva ravno to kombinacijo:)

Hvala enea...:)
Se info se...:)


jaz nisem imela doplačila, je kuhinja že v osnovi taka


Bwah... zakaj pa moja nima?:S
Ampak ok... bomo potrpeli:)

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kuhinja Marles - Vita...
23.11.2010 21:32:50   
Ploha
midva mava marles vita javor/pastel...nism zadovolna...na predalu, ki je pod steklokeramično ploščo, mi odstopa "folija" (al kako se temu reče, verjetno zarad vročine), omarca, ki je zravn nape, jo napihuje od vlage, pa vedno po kuhanju pobrišem kondenz...ena vrata škripljejo, že sigurno več kot 1 mesec, ena vratca se ne zaprejo do konca, pa je moj že popravlu pa so se spet obesla...

pa še kej bi se našlo...

v kratkem se vsedeva dol, pa reklamacijo nardiva al karkol mal zateživa...

pa kuhinjo uporabljamo 4 mesce....

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kuhinja Marles - Vita...
23.11.2010 21:35:32   
Freya88
IZVIRNO SPOROČILO: Ploha

midva mava marles vita javor/pastel...nism zadovolna...na predalu, ki je pod steklokeramično ploščo, mi odstopa "folija" (al kako se temu reče, verjetno zarad vročine), omarca, ki je zravn nape, jo napihuje od vlage, pa vedno po kuhanju pobrišem kondenz...ena vrata škripljejo, že sigurno več kot 1 mesec, ena vratca se ne zaprejo do konca, pa je moj že popravlu pa so se spet obesla...

pa še kej bi se našlo...

v kratkem se vsedeva dol, pa reklamacijo nardiva al karkol mal zateživa...

pa kuhinjo uporabljamo 4 mesce....



OMB!!! Ne se hecat... ocitno bom morala se enkrat temeljito premislit ce je ta kuhinja sploh za naju...:S

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kuhinja Marles - Vita...
23.11.2010 21:39:19   
enea
IZVIRNO SPOROČILO: Ploha

midva mava marles vita javor/pastel...nism zadovolna...na predalu, ki je pod steklokeramično ploščo, mi odstopa "folija" (al kako se temu reče, verjetno zarad vročine), omarca, ki je zravn nape, jo napihuje od vlage, pa vedno po kuhanju pobrišem kondenz...ena vrata škripljejo, že sigurno več kot 1 mesec, ena vratca se ne zaprejo do konca, pa je moj že popravlu pa so se spet obesla...

pa še kej bi se našlo...

v kratkem se vsedeva dol, pa reklamacijo nardiva al karkol mal zateživa...

pa kuhinjo uporabljamo 4 mesce....



v glavnem nič od tega in nič ni narobe pri moji mami, res ne, pri napi je vse ok, no predala nima, ker ima prostostoječi štedilnik, nič ne škripa in vse se normalno zapira,.... pa 6, 7 let je stara ( ma se mi zdi, kolikor sem zdaj natančneje preračunala da jo ima 6 let.
Ja pa še, ima dva elementa, tiste kotne poličke, ko pridejo kot zaključek omarice, skupaj vezane, eno na drugo, in ima še kot eno omarico, al`a za lepo videt, je vse bp,...

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kuhinja Marles - Vita...
23.11.2010 22:14:31   
Ploha
IZVIRNO SPOROČILO: Freya88

IZVIRNO SPOROČILO: Ploha

midva mava marles vita javor/pastel...nism zadovolna...na predalu, ki je pod steklokeramično ploščo, mi odstopa "folija" (al kako se temu reče, verjetno zarad vročine), omarca, ki je zravn nape, jo napihuje od vlage, pa vedno po kuhanju pobrišem kondenz...ena vrata škripljejo, že sigurno več kot 1 mesec, ena vratca se ne zaprejo do konca, pa je moj že popravlu pa so se spet obesla...

pa še kej bi se našlo...

v kratkem se vsedeva dol, pa reklamacijo nardiva al karkol mal zateživa...

pa kuhinjo uporabljamo 4 mesce....



OMB!!! Ne se hecat... ocitno bom morala se enkrat temeljito premislit ce je ta kuhinja sploh za naju...:S


ne hecam se....sem razočarana, pač povem kako je...res delajo te kuhne k iz papirja...pri tašči dol se direkt v omarco kadi k kuha, pa smo skupaj v gospodinjstvu živel, pa noben dan se ni zgodil, da bi pobrisala kondenz (tko kot jst, k sm že obsedena s temu) no in njena kuhna ni nič napihnjena, stara več kot 30 let...pa s tem da niti nape nima...

pa tista omarca za kis in olje...na zgorno polico ne gre litrsko olje, samo na spodno....(sam tolk da veš, to sicer ni problem, pač daš moko/cukr/karkol druzga na zgorno...)

aja še to...ena viseča omarca, ki je sicer 100 cm široka, sredna polica se je čist srkivila/povesla, pa ne da bi imela "hudiča pa pol naložen" ampak ene 10 krožnikov pa 6 šalc....

< Sporočilo je popravil Ploha -- 23.11.2010 22:16:02 >

(odgovor članu Freya88)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kuhinja Marles - Vita...
24.11.2010 7:38:44   
mika
ploha, obvezno reklamiraj. Omarce nimajo kaj škripat ali pa furnir odstopat. Midva imava od Marlesa Anajo, 4 leta, pa je vse o.k. In če enea pravi, da njena mama nima težav, pol pri tebi tud ne bi smele bit. Lahko, da je kakšna napaka nastala pri lepljenju, da pa omarice škripajo, pa je lahko monter kaj zašuštral.

Ne razumem  kaj ima kuhinja s kondenzom....prostor ni dobro prezračevan oz. je majhen in se pri kuhanju nabira para.

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kuhinja Marles - Vita...
24.11.2010 8:53:22   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: Ploha


IZVIRNO SPOROČILO: Ploha

midva mava marles vita javor/pastel...nism zadovolna...na predalu, ki je pod steklokeramično ploščo, mi odstopa "folija" (al kako se temu reče, verjetno zarad vročine),  vročina iz steklokeramične plošče ne more vplivati na spodnji element, ju loči vsaj pult
omarca, ki je zravn nape, jo napihuje od vlage, pa vedno po kuhanju pobrišem kondenz...ena vrata škripljejo, že sigurno več kot 1 mesec, ena vratca se ne zaprejo do konca, pa je moj že popravlu pa so se spet obesla...


ne hecam se....sem razočarana, pač povem kako je...res delajo te kuhne k iz papirja...pri tašči dol se direkt v omarco kadi k kuha, pa smo skupaj v gospodinjstvu živel, pa noben dan se ni zgodil, da bi pobrisala kondenz (tko kot jst, k sm že obsedena s temu) no in njena kuhna ni nič napihnjena, stara več kot 30 let...pa s tem da niti nape nima...

pa tista omarca za kis in olje...na zgorno polico ne gre litrsko olje, samo na spodno....(sam tolk da veš, to sicer ni problem, pač daš moko/cukr/karkol druzga na zgorno...) tista omarica je univerzalna in nima veze s konkretno kuhinjo (na zgornjo polico pašejo pločevinke piva ;)  )

aja še to...ena viseča omarca, ki je sicer 100 cm široka, sredna polica se je čist srkivila/povesla, pa ne da bi imela "hudiča pa pol naložen" ampak ene 10 krožnikov pa 6 šalc.... takšne širine omar so sedaj moderne, jaz kot tradicionalist si je ne bi omislila
mimogrede - 10 krožnikov predstavlja že kar lepo težo za poličko


Drugače pa:
- kuhinjo Vita imamo 2 leti in z njo ni nobenih problemov izmed naštetih težav (bile so samo z odnosom Marlesa, nenormalnimi čakalnimi dobami in obupnimi cenami dodatkov)
- Marles uvaža standardne elemente svojih kuhinj iz Češke
- vrata izdelujejo druga podjetja, za Vito je to Pololes
- očitno imaš neko čudno ali nezmogljivo napo - jaz nikoli ne brišem kondenza, ga še na elementih ob napi nikoli nisem videla
- tudi elementi ob pomivalnem stroju so še vsi nepoškodovati, četudi je stroj v redni uporabi, enako elementi ob koritu, četudi znajo otroci konkretno zmočiti pult in vrata pod njim 

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kuhinja Marles - Vita...
24.11.2010 9:22:41   
Ploha
IZVIRNO SPOROČILO: petea

IZVIRNO SPOROČILO: Ploha


IZVIRNO SPOROČILO: Ploha

midva mava marles vita javor/pastel...nism zadovolna...na predalu, ki je pod steklokeramično ploščo, mi odstopa "folija" (al kako se temu reče, verjetno zarad vročine),  vročina iz steklokeramične plošče ne more vplivati na spodnji element, ju loči vsaj pult

nekaj je, mogoče vročina, pač odstopa, pa se nikamor ne zadeva, je pa spodaj ko se kuha zelo vroče.

omarca, ki je zravn nape, jo napihuje od vlage, pa vedno po kuhanju pobrišem kondenz...ena vrata škripljejo, že sigurno več kot 1 mesec, ena vratca se ne zaprejo do konca, pa je moj že popravlu pa so se spet obesla...


ne hecam se....sem razočarana, pač povem kako je...res delajo te kuhne k iz papirja...pri tašči dol se direkt v omarco kadi k kuha, pa smo skupaj v gospodinjstvu živel, pa noben dan se ni zgodil, da bi pobrisala kondenz (tko kot jst, k sm že obsedena s temu) no in njena kuhna ni nič napihnjena, stara več kot 30 let...pa s tem da niti nape nima...

pa tista omarca za kis in olje...na zgorno polico ne gre litrsko olje, samo na spodno....(sam tolk da veš, to sicer ni problem, pač daš moko/cukr/karkol druzga na zgorno...) tista omarica je univerzalna in nima veze s konkretno kuhinjo (na zgornjo polico pašejo pločevinke piva ;)  )

ja sam jst tega pač nism vedla, dokler nism kuhne montirane imela. sej pravm to ni problem, zgolj " samo da ve" :D

aja še to...ena viseča omarca, ki je sicer 100 cm široka, sredna polica se je čist srkivila/povesla, pa ne da bi imela "hudiča pa pol naložen" ampak ene 10 krožnikov pa 6 šalc.... takšne širine omar so sedaj moderne, jaz kot tradicionalist si je ne bi omislila
mimogrede - 10 krožnikov predstavlja že kar lepo težo za poličko

to je že res teža, sam ne če imam vse postavljene na skrajno levo oz. desno in ne na sredini poličke.


Drugače pa:
- kuhinjo Vita imamo 2 leti in z njo ni nobenih problemov izmed naštetih težav (bile so samo z odnosom Marlesa, nenormalnimi čakalnimi dobami in obupnimi cenami dodatkov)
- Marles uvaža standardne elemente svojih kuhinj iz Češke
- vrata izdelujejo druga podjetja, za Vito je to Pololes
- očitno imaš neko čudno ali nezmogljivo napo - jaz nikoli ne brišem kondenza, ga še na elementih ob napi nikoli nisem videla
- tudi elementi ob pomivalnem stroju so še vsi nepoškodovati, četudi je stroj v redni uporabi, enako elementi ob koritu, četudi znajo otroci konkretno zmočiti pult in vrata pod njim 


(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kuhinja Marles - Vita...
24.11.2010 9:22:50   
Ploha
mika: prostor po mojem mnenju ni majhen, je prezračevan.



(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kuhinja Marles - Vita...
24.11.2010 9:36:31   
petea
Ja pa od kod se ti nabira kondenz na omarah?

Meni se nikoli ne - seveda ob vklopljeni napi.

< Sporočilo je popravil petea -- 24.11.2010 9:37:53 >

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kuhinja Marles - Vita...
24.11.2010 9:53:44   
Ploha
IZVIRNO SPOROČILO: petea

Ja pa od kod se ti nabira kondenz na omarah?

Meni se nikoli ne - seveda ob vklopljeni napi.


pa saj se samo na tej zravn nape, ki je skoraj nad steklokeramično.

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kuhinja Marles - Vita...
24.11.2010 13:47:23   
Freya88
Ok... itak vem da bo pri vsaki kuhinji ki jo bom gledala in po njen povprasala, dobila pozitivne in negativne izkusnje... ampak glede na to, da se mi se ne mudi... bom se malce drugje pogledala;)

Hvala punce:)

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




sladoled
matejavs

Kakšna oblika sladoleda ti je všeč ?

na kepico (63%)

točen na avtomatu (29%)

ne jem sladoleda (8%)


Število vseh glasov: 345

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!