|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   gre katera v Ikeo?
22.11.2010 14:24:01   
darja.mark
Jaz bi namreč rada našemu malemu kupila mizico in stolček, sama pa tam še nisem bila. Ker bi verjetno v primeru da grem tja kupila še goro vsega razen to kar res rabim, iz preventive raje ne grem. Tako da če bo ktera v kratkem šla, bi prosila če bi se lahko zmenile za en deal user posted image


_____________________________

Ustvarjanje je zakon :)

https://www.facebook.com/pages/Darja-Ustvarja/261668923903669
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: gre katera v Ikeo?
22.11.2010 18:59:13   
TONČI.
Mogoče gremo v soboto. Če bo vreme

(odgovor članu darja.mark)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: gre katera v Ikeo?
22.11.2010 20:06:53   
ZmajTolovaj
user posted image user posted image user posted image user posted image
Kako to misliš, če bo vreme? Če ne bo 40cm snega? Sori, sam mi je res hecno user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu TONČI.)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: gre katera v Ikeo?
22.11.2010 21:49:22   
darja.mark
Tonči, če bi šla a bi mi pripeljala mizico pa stolčke če ti dam link pa pogledaš kaki so? A mogoče veš a majo več vrst tega? s kje pa si?


_____________________________

Ustvarjanje je zakon :)

https://www.facebook.com/pages/Darja-Ustvarja/261668923903669

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: gre katera v Ikeo?
26.11.2010 18:01:20   
TONČI.
IZVIRNO SPOROČILO: ZmajTolovaj

user posted image user posted image user posted image user posted image
Kako to misliš, če bo vreme? Če ne bo 40cm snega? Sori, sam mi je res hecno user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




Ja, če bo lepo vreme.

In ker sneži, ne gremo.

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: gre katera v Ikeo?
26.11.2010 18:44:39   
mateyka
hecno user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu TONČI.)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: gre katera v Ikeo?
26.11.2010 20:31:53   
TONČI.
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

hecno user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Mi na kraj pameti ne pade, da grem še enkrat V Avstrijo čez Ljubelj, kadar sneži.
Že po mestih je noro kadar sneži,  čez Ljubelj pa sploh. Pa dobiš spredaj kak avto, ki nima verig in zimske opreme. Danes so že na bogi AC bili nori zastoji, pa še snega ni bilo kaj dosti.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: gre katera v Ikeo?
26.11.2010 20:59:31   
Anonimen
Je vprašanje, če je Ljubelj sploh odprt. 100% pa rabiš verige za čez it. user posted image

(odgovor članu TONČI.)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: gre katera v Ikeo?
26.11.2010 21:32:39   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: TONČI.

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

hecno user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Mi na kraj pameti ne pade, da grem še enkrat V Avstrijo čez Ljubelj, kadar sneži.
Že po mestih je noro kadar sneži,  čez Ljubelj pa sploh. Pa dobiš spredaj kak avto, ki nima verig in zimske opreme. Danes so že na bogi AC bili nori zastoji, pa še snega ni bilo kaj dosti.


itak user posted image

hecno je vse skup glede na komentar ZmajaTolovaja user posted image


(odgovor članu TONČI.)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: gre katera v Ikeo?
26.11.2010 21:39:28   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: TONČI.

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

hecno user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Mi na kraj pameti ne pade, da grem še enkrat V Avstrijo čez Ljubelj, kadar sneži.
Že po mestih je noro kadar sneži,  čez Ljubelj pa sploh. Pa dobiš spredaj kak avto, ki nima verig in zimske opreme. Danes so že na bogi AC bili nori zastoji, pa še snega ni bilo kaj dosti.


itak user posted image

hecno je vse skup glede na komentar ZmajaTolovaja user posted image




Tisti, ki grejo v Ikeo v Graz in imajo avtocesto do tja, pač ne vejo, kako je iti čez prelaz. Ta prelaz je pasji že če samo dež pada. Zato pa mi ne rabimo vinjete do Ikee. user posted image

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: gre katera v Ikeo?
26.11.2010 22:21:19   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: darja.mark
A mogoče veš a majo več vrst tega?


Evo na tem linku so zbrani stolčki in mizice, ki so na voljo ... http://www.ikea.com/at/de/catalog/categories/departments/childrens_ikea/18767/

(odgovor članu darja.mark)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: gre katera v Ikeo?
27.12.2010 19:27:51   
TONČI.
Mi noče poslat zs-ja.

Darja, ali še potrebujete stolček?

(odgovor članu darja.mark)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: gre katera v Ikeo?
27.12.2010 23:14:45   
Anonimen
tonči s piko, a boš prikolico zapela a greš s kombijem? user posted image  bejž na naš forum, da te obtežim s tem, kar rabim user posted image

(odgovor članu TONČI.)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: gre katera v Ikeo?
28.12.2010 8:54:24   
TONČI.
maš me tam

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: gre katera v Ikeo?
28.12.2010 9:58:06   
darja.mark
Ne rabim več, smo ža nabavili. Vseeno hvala :)

(odgovor članu TONČI.)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?