|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nujno! hitro! panika! (mercator pika (zelena))
16.11.2010 11:44:19   
*miska.mcc*
dost mam!
hocem susilni stroj! danes mi je odneslo pokrov! vse kovtre, povstre in posteljnino imam pokozlajckano in posrackano. perem na veliko. pa oprat se niti ni problem. je treba do vecera vsaj kovtre posusit in ne vem kako mi bo uspelo!user posted image

in zdaj....:

MIŠ HOČE SUŠILNI STROOOOOOJ!!!!!!! TAKOOOOOOJ!!!!!

ampak prej rabim se zeleno pika karticouser posted image
zdaj pa: kaksna je procedura? katere vse papirje moram prinest v mercator in kolko casa traja, da jo dobim in grem po moj moj, cisto moj moj moj susilni stroj?user posted image

hvala!!!!
pa hitro!!!!!!!!user posted image


< Sporočilo je popravil *miska.mcc* -- 16.11.2010 11:45:44 >


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nujno! hitro! panika! (mercator pika (zel...
16.11.2010 11:50:03   
thaiss
hhmmm...kar tako do večera pa ti ne bo ratalo, žal user posted image

http://www.mercator.si/si/pika/pika-kartice/pika-fizicne-osebe/zelena-mercator-pika/

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nujno! hitro! panika! (mercator pika (zel...
16.11.2010 11:50:15   
koala
Koliko jaz vem izpolniš prijavnico, pa če se ne motim ti mora še banka potrdit. Dvomim da ti bo še danes ratalo dobit jo.

< Sporočilo je popravil koala -- 16.11.2010 11:51:09 >


_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nujno! hitro! panika! (mercator pika (zel...
16.11.2010 11:51:57   
*miska.mcc*
JAJA... saj to mi je jasno, da ga danes še ne bom imela....bi ga pa cimprej. user posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: nujno! hitro! panika! (mercator pika (zel...
16.11.2010 11:58:05   
*miska.mcc*
beeeeh!

"Pogodbo za obročno odplačilo do 12 obrokov lahko sklenete po 2 mesecih rednega poslovanja, nad 12 obrokov pa po 4 mesecih rednega poslovanja s kartico Mercator Pika"

user posted image




_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: nujno! hitro! panika! (mercator pika (zel...
16.11.2010 11:58:49   
zlatolaska
lahko greš pa v Harvey-a pa vzameš tudi na obroke, rabiš pa met vsaj neki čez 500 EUR dohodka, zadnji original bančni izpisek, bančno, davčno, osebno, saj ti piše podrobno...dobiš stroj takoj, vse urediš v trgovini in to je to

http://www.harveynorman.si/si/vsebine/969

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: nujno! hitro! panika! (mercator pika (zel...
16.11.2010 12:17:34   
pikica*
IZVIRNO SPOROČILO: zlatolaska

lahko greš pa v Harvey-a pa vzameš tudi na obroke, rabiš pa met vsaj neki čez 500 EUR dohodka, zadnji original bančni izpisek, bančno, davčno, osebno, saj ti piše podrobno...dobiš stroj takoj, vse urediš v trgovini in to je to

http://www.harveynorman.si/si/vsebine/969



Samo v večini primerov ga tam krepko preplačašuser posted image .

(odgovor članu zlatolaska)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: nujno! hitro! panika! (mercator pika (zel...
16.11.2010 12:48:19   
Čebel@
kot si ugotovila ne moreš kar takoj vzeti na obroke....drugače pa izpolniš tisto prijavnico,potrdiš v službi in potem jo dobiš na dom....je pa ena določena vsota limita in jo lahko postopno povečuješ....za vse informacije se lahko obrneš na 080 20 80

(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: nujno! hitro! panika! (mercator pika (zel...
16.11.2010 13:12:05   
kristinaj
pa nesi v javno pralnico..... če je tako hudo, ti pa mojo lahko posodim :=)))

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: nujno! hitro! panika! (mercator pika (zel...
16.11.2010 13:14:58   
*miska.mcc*
okol in okol in okooooool ni nobene pralnice.user posted image

ce bi bla, bi ze.
saj laufa stroj. pa obe kaminske peci kurim za znoret. bomo zrihtali! user posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: nujno! hitro! panika! (mercator pika (zel...
16.11.2010 13:51:14   
sončnica24
Na banko pa kredit zrihtat pa bo, konec koncev tako moraš imeti vsepovsod vse črno na belem, pa merkator je še dokaj drag napram drugim trgovinam.

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: nujno! hitro! panika! (mercator pika (zel...
16.11.2010 13:53:39   
Peli
A je v Mercatorju akcija na zeleno piko?
Drugače je čist vseen če ga vzameš kje drugje na trajnik - če se gre za obroke, seveda če maš na zadnjih treh izpiskih vpisano plačo - ne porodniško.

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: nujno! hitro! panika! (mercator pika (zel...
16.11.2010 14:00:18   
sončnica24
Zelena kartica je kreditna kartica, in če hočeš vzeti "kredit" na zelano kartico moraš pred tem z njo poslovat, se pravi v trgovini kupovat pa dobiš domov položnico in potem poravnaš nakup, ne gre več tako da bi šel v trgovino naročil karitco jo dobil in takoj vzel npr. sušilni stroj, ampak moraš pred tem 2 meseca kartico uporabljat.

(odgovor članu Peli)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: nujno! hitro! panika! (mercator pika (zel...
16.11.2010 14:19:12   
Jantar
Miš sama sem pred tremi leti si tkole dala naredit zeleno Pika karti,ker sem mela naciljane stole za jedilnico in sem vedela,da bodo konec meseca v akciji,sem izpolnila prijavnico,jo poslala in piko dobila glih na dan pričetka akcije,šla vzela na 4 obroke in vse skup čez en teden,ko so pršl stoli odpeljala domov.
Ne vem sicer kako je s tem trenutno,ti pa lahko povem,da se da z mercatorjem kr dobr dogovarjat,...tko da poskusiti ni greh,...daj delat zeleno piko in pač poizkusi,če ne bo šlo,pa kontaktirat mercator in poveš kaka je situacija,....user posted image
Aja,pa fajn je,da greš na torek in si en teden prej dobiš popust za 10% se kr pozna,....user posted image

Harvey je na obrokih(trajnik) pa ornk drag,...zadevo krepko preplačaš,...tko da ti ne svetujem,...

Splača še ti tudi vzeti kje drugje ampak samo,če maš kako kartico,ki omogoča obroke kot so Diner,American ali kaj takega,ker pri trajnikih so obresti kr zasoljene,...user posted image

Upam,da ti rata. Jaz si več ne predstavljam,da ne bi mela sušilca in sicer glih zaradi takih zadev,...evo naša tavečja včeri po pouštru polila sok,je kr romačl v stroj nato sušilc in zdej že lahko spi na njemu,....user posted image

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: nujno! hitro! panika! (mercator pika (zel...
16.11.2010 14:34:50   
*miska.mcc*
tako sreco imam, da so vse moje sluzbe nesigurnema ja....jst nimam pogojev za bilokatero kartico.sem bila zdaj 2 meseca brez dohodkov. in se tako sreco imam, da so vse moje sluzbe zeloooo nesigurne. vzela bi edino na mojega.

ma, bomo ze. trenutno se suši drugi kovter nad pecjo. prvi je ze cist , suh in disec :D



_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu Jantar)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: nujno! hitro! panika! (mercator pika (zel...
16.11.2010 14:47:06   
enea
Ena varianta pa je da si jo od nekoga sposodiš ( mama ,tašča,..), pa tisti obrok ti njim izpačaš mesečno, ki jo njej/njemu tržejo.

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: nujno! hitro! panika! (mercator pika (zel...
16.11.2010 14:49:01   
enea
Miš, če ne pridi v  Gorico ti jo posodim jazuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: nujno! hitro! panika! (mercator pika (zel...
16.11.2010 14:53:30   
*miska.mcc*



IZVIRNO SPOROČILO: enea

Miš, če ne pridi v  Gorico ti jo posodim jazuser posted image user posted image user posted image user posted image


vazi! pridem jutri.


tko, za 1 krog, pol ti pa jo nazaj prinesem. pa upam, da imas velik limit, da se mi bo izplačalo!user posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: nujno! hitro! panika! (mercator pika (zel...
16.11.2010 14:54:31   
valerija77
Žal je tako da moraš dati obrazec potrditi na firmi (ti ali tvoj) in jo v roku 3 tednov dobiš na dom. Jaz jo imam in sem z njo zelo zadovoljna. Sva skoraj vso pohištvo kupila na kartico, nazadnje sem kupila tudi skuter za svojga.
Mogoče se nekaterim zdi mercator drag (hrana sigurno je dražja, vedno pa tudi ne), vendar če v drugih trgovinah ceni prištejete še tiste obresti, ste verjetno kr na enaki ceni kot v mercatorju kjer pa na obroke ni obresti. Poleg tega morate drugje imeti bančne izpiske, potrdilo delodajalca, ... medtem ko v mercatorju teh papirjev ne rabite ampak samo osebno in njihovo kartico. Pri njih imate kredit urejen v 5 minutah. Pa tudi nikjer ni zabeležno kot kredit, saj dobivate domov polo
nico, katero potem poravnate.

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: nujno! hitro! panika! (mercator pika (zel...
16.11.2010 15:10:06   
enea
IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*




IZVIRNO SPOROČILO: enea

Miš, če ne pridi v  Gorico ti jo posodim jazuser posted image user posted image user posted image user posted image


vazi! pridem jutri.


tko, za 1 krog, pol ti pa jo nazaj prinesem. pa upam, da imas velik limit, da se mi bo izplačalo!user posted image



O ne, ne, grem s tabo, ker drugače itak ne boš nič naredila brez mene,..user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: nujno! hitro! panika! (mercator pika (zel...
16.11.2010 15:10:09   
Čebel@
hrana je dražja,Gorenjevi aparati so pa npr. po vsod isto(edino če je kje posebaj v akciji)....torkovih 10% pa ne moreš koristiti v Mercator tehniki

(odgovor članu valerija77)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: nujno! hitro! panika! (mercator pika (zel...
16.11.2010 15:14:50   
enea
IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

dost mam!
hocem susilni stroj! danes mi je odneslo pokrov!



Veš miš, to se je meni zgodilo eno leto nazaj, mi je tako odprlo pokrov, ko sem en cel dan sušila brisače na balkonu, pa sem jih zvečer pobrala pa je skoraj TEKLO od nje,.. jej sem pop****.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Je bil problem pa v sušilnem in ne v karticiuser posted image , placa nimam, in sem vzela onega ožjega, in sem ga šla v LJ v Leclerck iskat, k je bil 180€ cenejši kot v Mercatorjuuser posted image user posted image

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: nujno! hitro! panika! (mercator pika (zel...
16.11.2010 15:20:26   
pajkica
Ah tudi meni gre ta vlaga na živce in sem v nakupu sušilca. Si ga želim že par let, ampak letos mam pa res dost user posted image  

Pa sem gledala tega http://www.5pik.si/S76/A23131/Su%C5%A1ilni+stroji/Gorenje+D+70.36+kondenzacijski+su%C5%A1ilni+stroj+(7+kg)

Ga mogoče katera ima? Kaj sploh je potrebno gledati pri sušilcu? In v čem je tisti za 800 € in več boljši od tega?

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: nujno! hitro! panika! (mercator pika (zel...
16.11.2010 15:21:45   
Kerensa*
Naroči sušilni stroj pri Neckermanu (al' je Quelle, nisem ziher), kjer ti ga dajo na obroke na položnice in kjer jih dohodek ne zanima (kaj preveč). Moj kolega, ki je brezposeln in živi od DSP, si je tako kupil štedilnik. Nekaj mesecev nazaj.
Lahko pa poskusiš tudi pri GA, ampak za tam pa nisem 100%-na, ali gledajo na zaposlitev ali ne. Pa tudi, če - naroči na ime svojega g. Moža, pa je.

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: nujno! hitro! panika! (mercator pika (zel...
16.11.2010 15:43:28   
Jantar
Pajkica jaz imam podobnega,...naš je sicer v tolk drugačen,da nima led zaslona. Po nasvetu serviserja iz Gorenja manj ko ma elektronike bolje je,ker ko elektronika crkne je hudič pri popravilu saj je vse ful drago,....midva sva dala malo čez 400 € za njega imamo ga dobri 2 leti in sem ful zadovoljna,...edina hiba pri našem je to,da je še energijski razred C,mislim,da Whirpool ima že razred A,predvidevam da je cena tudi temu primerna,...itak se trudim sušiti na poceni tok in ni tolk razlike pri plačilu s štromom,....user posted image
Postavljenega imam na pralnem stroju ker drugje ni placa,v prejšnjem stanovanju smo ga meli pa celo na hodniku,ker drugač ni šlo,...user posted image

orkov popust v mercator tehniki res ne velja itak pa imajo tudi v hipermarketih dost izbire tam pa velja,....nama so celo rekli,da nama iz tehnike v hiper potegnejo,če sva resna,ko sva za TV gledala,...pol ga itak tisti mesec nisva vzela,sva ga naslednji in so meli pa že v hiperju najino dimenzijo in kvaliteto,...user posted image

(odgovor članu pajkica)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




SPANJE
riba5

KJE SPI VAŠ OTROK

PRI VAS V POSTELJI (22%)

V SVOJI POSTELJICI (52%)

V SVOJ SOBI (26%)


Število vseh glasov: 223

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!