|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   So špičaki še moderni?
30.10.2010 12:27:24   
vaney
Za večer imam v mislih eno kombinacijo za oblečt, ampak pašejo zraven samo škornji...jaz imam pa same na špico...a je to še moderno ali bom čisto mimo udarila z njimi?

_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: So špičaki še moderni?
30.10.2010 12:29:37   
Kerensa*
Ne vem, ali so moderni ali ne, ampak jaz jih še nosim, ker so mi všeč in ker se v njih dobro počutim.

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: So špičaki še moderni?
30.10.2010 13:50:02   
Bizibee
Špičaki so edini čevlji, ki naredijo nogo elegantno in dolgo. Jaz jih nosim že 6 let, ne glede na to kaj nam "prodaja" moda.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: So špičaki še moderni?
30.10.2010 13:51:51   
mamamajča
Ja, jaz tudi tak mislim. Obleči se lepo, da se boš počutla v redu. Nikoli ne gledam, kaj je v modi in kaj ne. Ker mi dostikrat tisto, kar je moderno, sploh ni všeč.

(odgovor članu Bizibee)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: So špičaki še moderni?
30.10.2010 14:09:19   
Pia*
Načeloma so še vedno v modi.
So se pa spremenile pete. Ali je polna ali pa kavbojska.

Res pa da špice niso več tako izrazite koz so bile 2 leti nazaj. Se jih pa še vedno da dobiti, v vseh modnih trgovinah tako da z nimi ne boš nič mimo udarila.

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: So špičaki še moderni?
30.10.2010 15:33:33   
miapia
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Ne vem, ali so moderni ali ne, ampak jaz jih še nosim, ker so mi všeč in ker se v njih dobro počutim.

Tudi za mene so večna eleganca in klasika.


_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: So špičaki še moderni?
30.10.2010 15:47:01   
Anonimen
Lep čevelj je vedno lep user posted image , ne moreš udariti mimo, če si skladno oblečena in če se dobro počutiš v tistem, kar nosiš.

(odgovor članu vaney)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: So špičaki še moderni?
31.10.2010 11:01:12   
čaki
jaz sem šla v šoping za kake škornje, ampak sem ugotovila, da imam take kot so zdaj inn doma ki sem jih nosila pred 15 leti. ne morš verjet. semiš, ista peta, tako visoki....
mislim, da bom šla na podstrešje, bo cenejš.
se pa strinjam, da kar je moderni tud men ni vedno všeč. je pa kto-kar furaš,tisto je inn.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: So špičaki še moderni?
31.10.2010 12:17:27   
matejchy
Špičaki so najbolj eleganten čevelj, tak da ene sigurno moreš met v svoji garderobi user posted image

_____________________________

*** Vse kar počneš, počni z ljubeznijo ***

(odgovor članu čaki)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: So špičaki še moderni?
31.10.2010 18:01:54   
arabela*
Jaz imam ene kavbojske škornje in je kar precej špic...tak da ja...obujem, čeprav letos je bolj na okroglo v modi...ampak špičak se vedno po nosi...je pa res, da tisti zelo dolg in tanek špic že lep čas ni v modi...user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu matejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




PRIJATELJSTVO MED MAMICAMI
MAMICA TREH

POZDRAVLJENE MAMICE,MOJ INTERES JE PRIJATELJEVANJE MED VAMI IN SI IZMENJAVATI MNENJA IN NASVETE

(87%)

(13%)


Število vseh glasov: 101

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!