|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vrstni red zobkov
31.7.2005 19:48:30   
Bejba
Mi imamo spodaj eno enkico, sedaj pa nam raste zgornja enkica :zmeden:? Ali ne bi mogla najprej še ta druga spodnja priti ven ali je to pač odvisno od vsakega dojenčka posebej?

LP; Bejba :rozica:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Vrstni red zobkov
31.7.2005 19:52:18   
ZARA
Zara je prvo imela spodaj enki,pa potem zgoraj enki...
IN danes pogruntam da ji lezejo zobje ven čisto zadaj??!! Zadaj??? A je to sploh normalno ???

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Vrstni red zobkov
31.7.2005 20:21:29   
Maja02
živijo,
moje mnenje je da zobki ne rastejo vsem po enakem zaporedju. mojemu prvemu sinku so naenkrat zrasli štirje zobki spodaj dva in zgoraj dva potem pa dvojkice zgoraj pa spodaj štirke itd. pravzaprav bi lahko napisala za vse čisto točno ker sem si pisala datume kako zobki kukajo na plano.
kako bo pri drugem bomo pa še videli:)

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Vrstni red zobkov
31.7.2005 20:21:39   
HuAnita
Pina je dobila spodaj enki v razmaku 1 tedna, na morju pa v 2 nočeh 3 zobke (enki in leva dvojka) zgoraj, predvčerajšnjim pa še desna dvojka. Pestro je (bilo:ups:, upam), ja...:(

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Vrstni red zobkov
31.7.2005 20:30:38   
Natas@
Naš ima spodaj levo zelo izrazito bunkico, ampak tam kjer bi morala bit trojka :zmeden: , sicer pa nima še nobenega zoba.

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Vrstni red zobkov
31.7.2005 21:48:13   
tania
Kaji so prvo prikukali ven spodnji enki, potem zgornji dvojki, nato leva zgornja enka, čez en teden pa še desna zgornja enka. Potem čez kakih 14 dni še spodnja desna dvojka.
Malo čuden vrstni red ne?:zmeden:
Po moje je odvisno od vsakega otroka posebej kako mu zobki izraščajo.

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Vrstni red zobkov
31.7.2005 22:43:58   
Nataša R.
Mi smo dobili prvo zgoraj 1,2 nato desno zgoraj 1,2. Nato spodaj levo 1. Nato pa navrh na obe trojki in štirki in potem še spodaj levo 3,4. Desno 1,2,3,4 Petice pa še čakava. Ja pa dvojko spodaj tudi, za katero pa je vprašanje če sploh bo.

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Vrstni red zobkov
31.7.2005 23:25:34   
andrejaz
Tudi našemu je najprej zrasla spodnja enka in smo čakali še drugo spodnjo enko. Vmes pa so zrasli 4 zobki zgoraj (obe enki in dvojki)in šele nato še enkica spodaj.

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Vrstni red zobkov
1.8.2005 20:10:26   
Klemenček
Mi imamo spodnji enki, zdaj pa zgornji dvojki, da je pravi vampirček, jih imamo za okras, ker grizit tako ne more, če ne pride z zobki skupaj:zmeden:

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Kako pogosto
qloq

Kako pogosto spremljate odajajo Big Brother?

vsaki dan ( od pon-ned) (28%)

ne spremljam(nikoli) (26%)

občasno( ko se dogaja kaj pametega) (11%)

me ne zanima ( dolgčasna odaja) (35%)


Število vseh glasov: 160

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!