|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pena za v košaro vozička
1.10.2010 8:53:18   
PC Baby
Imamo voziček GT3 od Peg peraga s košaro Navetta. košara je sicer super, ampak je dno zelo trdo - plastika in čez samo blago. Skozi se čutijo vsi šraufi al karkoli že je tam spodaj. Pri prvem otroku smo podlagali z brisačami ipd., zdaj bi pa za drugega rada kupila neke vrste jogiček ali blazino ali karkoli že bi bilo primerno.

A katera ve, kje se da to dobit?

Znanke so sicer kupile kar peno na meter in jo s škarjamii oblikovale po košari, ampak so se čez čas pritoževale, da se je ta pena ful drobila in je bil shit.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pena za v košaro vozička
1.10.2010 8:56:06   
kristinaj
jaz nisem imela nič in se mi ni zdelo trdo....na začetku sem jima dajala na dno, mislim, da rjuhico in čez tetra pleničko, če sta kaj bruhnila.... lahko pa malenskost vzdigneš ležišče in je potem kot na vzmeti....

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pena za v košaro vozička
1.10.2010 10:18:17   
blemma
Kaj pa če to peno oblečeš v rjuhco-žakelj, potem se ne bo drobila?

_____________________________

... in končno je prišla moja princeska Emma, 8.5.2008 ob 16.43.

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pena za v košaro vozička
1.10.2010 11:38:33   
Katy78
Jaz sem v Obiju kupila peno za v zibko, ker nisem našla takrat tako majhnega jogija. So mi jo v obiju odrezali po meri, debela je bila pa ene 4cm. Nič se ni drobila, pa fajn je bila tudi zato, ker ni bila premehka. 

(odgovor članu blemma)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pena za v košaro vozička
3.10.2010 14:54:48   
livia
http://www.posteljnine.si/si/

Pojdi do te gospe, sem videla pri njej veliko teh pen, pa še v rjuho ti lahko obleče.

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pena za v košaro vozička
3.10.2010 19:16:17   
PC Baby
Super, hvala!

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: pena za v košaro vozička
3.10.2010 22:19:38   
anju
http://www.plama-pur.si/sl/spletna_trgovina

(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako z Lahkonočnicami uspavati svoje male ...
Kakovostno spanje je ključnega pomena za zdrav razvoj in dobro počutje otrok. Umirjena večerna rutina, med katero tudi p...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?