|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   big brother slavnih
18.9.2010 17:31:57   
mala zirafa
Kdo so ti slavni?Ali ve kdo?Komaj čakamo da se začne.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: big brother slavnih
18.9.2010 18:04:25   
mamamajča
Jaz tudiuser posted image

Nikjer še nič ne piše....
Sem pa prebrala včeraj en komentar, koga bi lahko dali v hišo- pahorja, janšo, erjavca, golobiča in latoyouser posted image

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: big brother slavnih
18.9.2010 18:11:42   
poli*
V današnjem žurnalu piše, da se prične prihodnji mesec (nobenega točnega datuma) in še nimajo tekmovalcev. Oddajo bo vodila Osenarjeva.
Na naslovnici piše, citiram: "Ustvarjalci oddaje še brez ekipe. Damjana Murka so zavrnili." user posted image  user posted image

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: big brother slavnih
18.9.2010 18:14:15   
mamamajča
Eh, brezveze.... z njim bi si pa po moje kar fajn dvignili gledanost.... 

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: big brother slavnih
18.9.2010 18:16:13   
poli*
Evo, še to piše, da zanimanja iz iiste-A zvezdnikov (torej bolj slavnih in znanih Slovencev) ni, tako da se bo v BB gledalo manj slavne zvezdnike, torej tiste z liste B.
Med drugimi bo to Iztok Hodnik user posted image  maneken in os. trener user posted image

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: big brother slavnih
18.9.2010 18:40:21   
benika
Začne se čez 15 dni, je od včeraj reklama po TV. Koga bodo pa zaprli v tisto gajbo, me pa niti malo ne zanima.

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: big brother slavnih
18.9.2010 18:59:55   
alda
sigurno bodo kake samozvane zvezde ali zvezde, ki so svetile le kako noč, al pa taki , ki bodo tam sam da se ve, da obstajajo.

sama sicer ne gledam teh šowov, ampak če bi bil Murko bi pa 100000000% gledala!!
.
stavim pa da bo tam una iz kmetije ....Suzana...ne vem kaj, ki je v medijih če se ji noht zlomi,sam da jo ne pozabijo-mo

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: big brother slavnih
18.9.2010 19:02:04   
titania
Sej pol pa dajo same take notr, ko jih prvič vidiš. Uni, k so uspeli nekam prlest so itak prepametni za take bedarije.
sploh pa se mi zdi, da naši slavni niso tak bogati, da nebi imeli služb.. Ali pač?

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: big brother slavnih
18.9.2010 19:57:21   
mamamajča
ah, pa sem že mislila, da bo zanimivouser posted image

joj, ne suzane, ker mi je anti....

(odgovor članu titania)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: big brother slavnih
19.9.2010 7:48:21   
naja17
IZVIRNO SPOROČILO: poli*

Med drugimi bo to Iztok Hodnik user posted image  maneken in os. trener user posted image


E točn to sem si tud jest mislila... In, če je on slaven, kateri slavni šele bojo user posted image user posted image user posted image
Murkota pa jest ne bi mogla gledat... že tko me pr takih oddajah moj  jaga v drug prostor, ker njemu se je zanimiv smejat temu folku user posted image , jaz pa  skos komentiram "kako so lahko tko neumni; ooo faaaakkk keri moroni; a deeejj nooo, nej mu en reče, daje glup" itd. itd.... In pol se ponavad še midva zapneva, zakaj on to gleda in zakaj jest moram komentirat user posted image user posted image

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?