|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pox Clin
12.9.2010 9:49:07   
Zamima
Rabi kdo? Je še skoraj cel, naša mala je imela v začetku julija vodene koze pa nam je ostal, škoda mi ga je stran vrečt, ker v prodaji ni poceni. Podarim, stroške poštnine pa plačaš ti user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pox Clin
12.9.2010 10:44:25   
zvesta
IZVIRNO SPOROČILO: Zamima

Rabi kdo? Je še skoraj cel, naša mala je imela v začetku julija vodene koze pa nam je ostal, škoda mi ga je stran vrečt, ker v prodaji ni poceni. Podarim, stroške poštnine pa plačaš ti user posted image


do kdaj je rok uporabe? mi še čakamo koze pri obeh :P pa še pri tastarem kozlu :P

_____________________________

Pomagajte:

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pox Clin
12.9.2010 10:48:54   
eva1
Peno je treba zavreči 1 mesec po odprtju..sicer pa smo bili zaradi zapletov pri noricah na infekcijski, kjer sem jim povedala za to peno in so samo zmajevali z glavo in so rekli da je oni ne priporočajo,d a so imeli že večkrat zaradi nje vnetja noricuser posted image

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pox Clin
12.9.2010 10:52:01   
zvesta

IZVIRNO SPOROČILO: eva1

Peno je treba zavreči 1 mesec po odprtju..sicer pa smo bili zaradi zapletov pri noricah na infekcijski, kjer sem jim povedala za to peno in so samo zmajevali z glavo in so rekli da je oni ne priporočajo,d a so imeli že večkrat zaradi nje vnetja noricuser posted image



huh... pa tako reklamirana...

_____________________________

Pomagajte:

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pox Clin
12.9.2010 17:08:17   
Zamima

IZVIRNO SPOROČILO: eva1

Peno je treba zavreči 1 mesec po odprtju..sicer pa smo bili zaradi zapletov pri noricah na infekcijski, kjer sem jim povedala za to peno in so samo zmajevali z glavo in so rekli da je oni ne priporočajo,d a so imeli že večkrat zaradi nje vnetja noricuser posted image



Tako je, zdravniki marsikaj ne priporočajo, se pa te zadeve vseeno prodajajo v lekarnah, jaz sem jo tam namreč tudi kupila, mazali sva 3x na dan, vodene koze je hitro prebolela, in predvsem NI bilo nobenih zapletov.

Sicer pa je logično, da vsak otrok vodene koze prenaša drugače, eni so jih vse polni, spet tretji jih odnesejo s par kozicami...
Ni vse v isti koš za metat, tudi vsa zdravila vsi ljudje ne prenašamo enako in zato še ne pomeni, da je določeno zdravilo slabo.

Zvesta, rok uporabe je bil sicer do 3. 2011, ampak res piše, da naj zavržemo v 30 dneh od odprtja, tak, da sem jo že odvrgla ;)



_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pox Clin
12.9.2010 17:08:42   
Taddy78
Sva jih s sinom lani dobila oba, jaz hudo obliko, on res blago. Dala za to user posted image  peno 20 evrov, sprobala na sebi in ne pomaga NIČ, tako da sina sploh mazala nisem...

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pox Clin
12.9.2010 17:16:42   
Zamima
PENA JE ODPRTA ŽE VEČ KOT 30 DNI, SEM OPAZILA KASNEJE KO SEM OBJAVILA!
Tako, da sem jo že VRGLA V SMETI.

SE OPRAVIČUJEM.

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Samozadovoljevanje
binyy

Ali se samozadovoljujete?

da, z roko (65%)

da, z umetnim penisom (9%)

ne (24%)

ne znam (2%)


Število vseh glasov: 238

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!