|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj se obleče ...
8.9.2010 20:12:38   
muco
...za na odprtje razstave ! Kaj hočmo, še nikoli nisem bil na podobnih ceremonijah, sedaj pa me je prijatelj , akademski slikar povabil !
kaj torej, športno ?.... verjetno odpade user posted image
srajco, črne hlače..... user posted image


kakšna ideja, nasvet morda ?user posted image

Hvala !
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj se obleče ...
8.9.2010 20:22:44   
Felicita
IZVIRNO SPOROČILO: muco

...za na odprtje razstave ! Kaj hočmo, še nikoli nisem bil na podobnih ceremonijah, sedaj pa me je prijatelj , akademski slikar povabil !
kaj torej, športno ?.... verjetno odpade user posted image
srajco, črne hlače..... user posted image


kakšna ideja, nasvet morda ?user posted image

Hvala !


to bi blo kr ok

odvisno tut od starosti, če si 'mlad' ti bodo oprostili tut temne kavbojke in srajco... sicer pa z obleko ne morš falit... glede na to da je pa akademski slikar zna bit kr fancy zadeva.


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu muco)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj se obleče ...
8.9.2010 20:39:42   
rogljicek
Ko sem jaz hodila na otvoritve je šlo vse, čim manj komplicirat.

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj se obleče ...
8.9.2010 20:42:40   
Rožica I
Ti kar pojdi oblečen tako, kot se najbolje počutiš.
Lahko čisto vsakdanje, razen kakšnih tenisk ali trenerke. Drugo je, če bo tvoja boljša polovica spicanjena v nulo, potem se urediš še ti, seveda.

Slikar je svoje že naredil in če je dober, definitivno tebe ne bo nihče opazil (oz tvoje obleke) user posted image .

< Sporočilo je popravil Rožica I -- 8.9.2010 20:43:28 >


_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj se obleče ...
8.9.2010 20:47:50   
viroza
Ej kar v kakšni fanj šmirasti tuti al pa še bolš kopalke user posted image user posted image

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj se obleče ...
8.9.2010 20:47:59   
Arwenko
Pozanimaj se kakšen tip razstave oziroma otvoritve je ter kakšni ljudje so povabljeni. Če gre za uradno otvoritev s kakšnimi politiki in podobno, bo treba vsaj hlače in srajco, lahko pa pričakuješ večino v oblekah moških, na drugi strani pa imaš "scenske" otvoritve, kjer ni nobenih pravil in so vsi oblečeni v svojem stilu, tam pač oblečeš to kar se tebi zdi in je. 

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kaj se obleče ...
8.9.2010 21:13:34   
muco

IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I

Ti kar pojdi oblečen tako, kot se najbolje počutiš.
Lahko čisto vsakdanje, razen kakšnih tenisk ali trenerke. Drugo je, če bo tvoja boljša polovica spicanjena v nulo, potem se urediš še ti, seveda.

Slikar je svoje že naredil in če je dober, definitivno tebe ne bo nihče opazil (oz tvoje obleke) user posted image .

user posted image user posted image ja jaz upam,da me ne bo nihče opaziluser posted image , ravno zato tukaj sprašujem... ...da me nebi user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kaj se obleče ...
8.9.2010 22:11:00   
Anonimen
Športno tudi gre (kavbojke, športni copati - samo ne tisti,za tek), ampak s kakšnim modnim dodatkom, naprimer šalom za moškega.
Sicer pa obleci se kot se sicer oblačiš, ne nekaj novega iskat, ker se ne boš počutil dobro.
Zelo redko se za na otvoritve oblači zelo elaganto - razen na tiste na nacionalnem nivoju, pa še tam je prva varianta čisto ok, če je usklajena.

(odgovor članu muco)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kaj se obleče ...
8.9.2010 23:58:58   
Tanja55
IZVIRNO SPOROČILO: Arwenko

Pozanimaj se kakšen tip razstave oziroma otvoritve je ter kakšni ljudje so povabljeni. Če gre za uradno otvoritev s kakšnimi politiki in podobno, bo treba vsaj hlače in srajco, lahko pa pričakuješ večino v oblekah moških, na drugi strani pa imaš "scenske" otvoritve, kjer ni nobenih pravil in so vsi oblečeni v svojem stilu, tam pač oblečeš to kar se tebi zdi in je. 


Kar podpisem.

Sem sla ze na velik otvoritev in predvsem pri sodobnih zadevah, instalacijah, itd. je najboljs, da si cim bolj naraven, nosis to, kar nosis obicajno, tko se se najbolj zlijes z okolico. Predlagana  srajca (crna npr.) se mi zdi prav fajn. Obicajno neke blazne toalete na teh zadevah ni, prej boemski stil oblacenja. Ce bi vedla za katero razstavo gre, bi ti vedla bolj natancno svetovat. Ampak v splosnem: npr. razstave v Equrni bos sel lahk tud v kavbojkah, na odprtje v Narodni galeriji je boljs ce gres v crnih hlacah in srajci. Na kaksno odprtje razstave stripov gredo ljudje tud v ponosenih zlizanih old starkah.



< Sporočilo je popravil Tanja55 -- 9.9.2010 0:00:10 >

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kaj se obleče ...
9.9.2010 7:35:47   
krokos
Odvisno za kakšno razstavo gre - s srajco in črnimi hlačami se ne more zgrešiti, je pa res, da se na nekatere prireditve prihaja tudi bolj športno oblečen - odvisno od razstavljalca.

(odgovor članu Tanja55)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kaj se obleče ...
11.9.2010 8:32:50   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: muco


IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I

Ti kar pojdi oblečen tako, kot se najbolje počutiš.
Lahko čisto vsakdanje, razen kakšnih tenisk ali trenerke. Drugo je, če bo tvoja boljša polovica spicanjena v nulo, potem se urediš še ti, seveda.

Slikar je svoje že naredil in če je dober, definitivno tebe ne bo nihče opazil (oz tvoje obleke) user posted image .

user posted image user posted image ja jaz upam,da me ne bo nihče opaziluser posted image , ravno zato tukaj sprašujem... ...da me nebi user posted image user posted image user posted image


No in kako je bilo user posted image ?

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu muco)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kaj se obleče ...
11.9.2010 8:41:38   
alda
upam, sam da nisi bila v "pingvinski" opravi user posted image user posted image user posted image .
in te kdo ni zamenjal z natakarjem!

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kaj se obleče ...
11.9.2010 17:41:06   
muco

IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I

IZVIRNO SPOROČILO: muco


IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I

Ti kar pojdi oblečen tako, kot se najbolje počutiš.
Lahko čisto vsakdanje, razen kakšnih tenisk ali trenerke. Drugo je, če bo tvoja boljša polovica spicanjena v nulo, potem se urediš še ti, seveda.

Slikar je svoje že naredil in če je dober, definitivno tebe ne bo nihče opazil (oz tvoje obleke) user posted image .

user posted image user posted image ja jaz upam,da me ne bo nihče opaziluser posted image , ravno zato tukaj sprašujem... ...da me nebi user posted image user posted image user posted image


No in kako je bilo user posted image ?

bilo je ful dobro !user posted image Zelo lepa razstava, oblečeni vse.... od kavbojk do oblek s kravatami, .... jaz temne hlače in srajcauser posted image ,torej nič falil user posted image . Tudi poznejše druženje ob pršutu in dobri kapljici je bilo dobro !user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kaj se obleče ...
11.9.2010 18:51:45   
Micy
Mene moj dragi vedno heca k ga prašam kaj naj oblečem pa vedno reče

TI VEŠ KR TANGICE OBLEC

_____________________________

Love is in di er.

(odgovor članu muco)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?