|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pralno-sušilni stroj
3.9.2010 13:54:37   
krokos
Zaradi pomanjkanja prostora ne moremo imeti dveh strojev (pralnega in sušilnega), zato se odločamo za nakup kombiniranega.
Katerega priporočate? Izkušnje...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pralno-sušilni stroj
3.9.2010 14:00:03   
emma83
Samo Aristona ne, mojim staršem je crknil direkt po poteku garancije in sta po 3 letih morala menjati.

(odgovor članu krokos)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pralno-sušilni stroj
3.9.2010 18:24:27   
krokos
Emma83 - hvala.
Razmišljamo o Candy-ju, samo ne vemo, kakšne so izkušnje in kateri bi bil najboljši...

(odgovor članu emma83)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pralno-sušilni stroj
3.9.2010 19:24:19   
sunny24
Mi2 imamo Boscha, pa je full v redu. Po 5ih letih uporabe ni še nič mrknil...

Moja dva masta pa Aristona in jim je sušilni del crknil...Na serviserja čakata že 2 leti kljub vsem možnim klicem na servis...user posted image user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil sunny24 -- 3.9.2010 19:25:42 >


_____________________________

Sii protagonista della tua vita e non spettatore della mia..
Te lo spiego meglio...FATTI I CAZZI TUOI!!

(odgovor članu krokos)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pralno-sušilni stroj
3.9.2010 19:28:52   
emma83
Moja dva sta pred Aristonom imela 10 let Candyja in sta po Aristonu spet hotela Candyja, pa je prodajalka rekla, da raje ne. Zdaj pa imata Siemensa.

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pralno-sušilni stroj
4.9.2010 10:47:45   
sajbošlo
Naša družina ima pa točno 1 leto pralno sušilni stroj Electrolux EWW 14791 W in krasno opere in posuši. Ga ne dam za noben denar.

Če bi sedaj kupovala, bi vzela njegovo novejšo različico. Tu je link http://www.bigbang.si/gospodinjski-aparati/bela-tehnika/pralno-susilni-stroji/electrolux

Zelo mi je všeč, ker lahko opere 8 kg perila. 6 kg pa posuši. To je ogromno, redkokateri pralni stroj zmore toliko.

Lep pozdrav, pa dobro odločitev želim!

(odgovor članu krokos)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
4.9.2010 11:27:38   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu sajbošlo)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pralno-sušilni stroj
4.9.2010 15:48:28   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: zivepo

mi je žal da sem lani kupila kombiniranega candya....
opere zelo slabo čeprav ima kao 6kg....sploh črne cunje čeprav uporabljam tekoči
prašek za črne cunje, pa je dost muck strogo je treba pazit da po tistem ko se sušijo
bele cunje NE operem črnih cunj, prav tako obratno.
sušilec ckljub temu da dam na senzorsko pranje posupi toliku da cote smrdijo
(kot pri visoki T - rahlo smrdijo po zažganem) če pa ne smrdijo po previsoki T pa
sploh nimajo vonja.
res pa je da je sušenje brisač prednost smao azto ker so ful mehke.




enako. Pa še kaj bi lahko temu seznamu dodala, pa je verjetno dovolj že samo to, da napišem, da nam je po manj kot 1 letu crknil programer (HB je bil še v garanciji), po t.i. popravilu pa programi delajo kakor se jim zljubi, to pomeni, da če gumb obrneš recimo na sušenje se bo perilo morda res posušilo, morda pa se bo opralo še enkrat...


Škoda denarja za Candy-a, res.



_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?