|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   A je to normalno...uši?
27.7.2010 7:41:54   
Teni_
Ta mali2 sta očitno iz vrtca prinesli uši. Kak je z mojo glavo, še ne vem, ker si sama ne morem pogledat. Glede na to, da oba delava, babice tudi, otrok pa po mje ne more v vrtec, sem glicala k zdravniku kako je z bolniško za tak primer. In odgovor je bil: da življenje gre normalno naprej(ja itak, ustavlo se ne bo) in da se hodi normalno v službo, vrtec in šolo.... Ja in pol dan otroka z ušmi v vrtec in se krog veča in veča in uši se prenašajo. A to bi naj bilo normalno?user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: A je to normalno...uši?
27.7.2010 7:43:04   
Šarki
jest sm enkrat slišala da je 3 dni bolniške oz negeuser posted image  ampak na srečo mi še ni blo treba sprobat (tok, tok)

_____________________________

They said we should all pay our tax with a smile. I tried- but they
wanted cash.

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: A je to normalno...uši?
27.7.2010 7:43:31   
Teni_
Meni do zdaj še tudi ne, zato pa pojma nimam.

(odgovor članu Šarki)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: A je to normalno...uši?
27.7.2010 7:52:27   
Šarki
sem vprašala v ZD, en dan dobiš

_____________________________

They said we should all pay our tax with a smile. I tried- but they
wanted cash.

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: A je to normalno...uši?
27.7.2010 7:52:37   
TomTaylor
prvič slišim.

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: A je to normalno...uši?
27.7.2010 8:01:11   
Teni_
Evo odgovor iz interneta:

Mitja Vrdelja iz službe za odnose z javnostjo nam je odgovoril, da bolniški stalež za primer ušivosti otroka ni potreben, saj gre lahko otrok pri razuševanju že naslednji dan v vrtec ali šolo.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: A je to normalno...uši?
27.7.2010 8:10:17   
Anonimen
pri nas v vrtcu imamo že skoraj celo leto eno deklico, pri kateri so stalno prisotne uši. sicer ni v moji skupini, ampak kolikor vem, je redno prisotna in razen ene izmed pomočnic, se uši nihče ni nalezel (tudi uši so postale fenomen user posted image ). poleg tega pa sedaj zdravniki pravijo da ne velja več tako kot včasih, ko so bile "ušive glave" tiste, taumazane, danes gre "pametna"user posted image  uš na čiste lase.

ne vem, pozanimaj se, kako je pri vas, pa vso srečo.

(odgovor članu Teni_)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: A je to normalno...uši?
27.7.2010 8:18:04   
tanjusi
Jaz ti lahko povem samo iz stališča vrtca... kot vzgojiteljica, pri nas otroci z ušmi v vrtec ne morejo , sicer je bilo tega lani zelo malo, kako starši rešujejo pa ne vem:(

_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: A je to normalno...uši?
27.7.2010 8:25:57   
Teni_
Tanjusi, meni je to čisto logično, ampak kaj pa naj starši storijo... bolniške ne dobiš, babice delajo in otrok ne morejo čuvat, prababice pa še za sebe komaj skrbijo. To je npr. naš primer. Dopusti so, v službi je že tako pomanjkanje. Moj doma ne more bit, jaz bi bila lahko samo, če dobim bolniško. Samo boga lahko molim, da bo lahko moj hodil domov ob 12, da gram jaz delat potem. Če ne, pa sploh ne vem kaj naj naredim.

Aja, pa to ni zdaj letelo na tebe, da ne boš mislila. Ampak pač na glas razmišljamuser posted image .


< Sporočilo je popravil Teni RR -- 27.7.2010 8:26:41 >

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: A je to normalno...uši?
27.7.2010 8:31:22   
TomTaylor
trkam...

< Sporočilo je popravil TomTaylor -- 27.7.2010 8:34:46 >


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: A je to normalno...uši?
27.7.2010 8:33:44   
tanjusi
Aja, pa to ni zdaj letelo na tebe, da ne boš mislila. Ampak pač na glas razmišljam .


Ne ti lahko povem da te povsem razumem prav tako vse starše in pravim da veliko primerov takih nismo imeli , ker ne vem kako starši to rešujejo, so pa mogli starši prinest potrdilo od zdravnika da je otrok razušen , mogoče so pa zato dobili tudi kak dan bolniške:), tudi jaz na glas razmišljam ;

_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: A je to normalno...uši?
27.7.2010 8:45:37   
pelin
V lekarni se dobi že nekaj časa nek šampon v spreju Parasidose ( upam, da sem prav napisala), ki uniči uši in gnide, že po prvem nanosu...Ponoven nanos je potreben po treh do petih dneh , če slučajno kakšno uš ali gnido zgrešimo oz. je nismo posprejali...Otrok gre lahko že po prvem nanosu v vrtec, kar pomeni, da mu tudi dneva ni treba biti doma zaradi uši, vendar je potreben še eden nanos iz preventive...Te odmrle uši in gnide je potrebno nato le z gostim glavnikom počesati iz las. To so navodila, ki smo jih lansko leto dobili zaposleni v vrtcu, ko so se pri nas razpasle uši...V praksi tega še nisem poskusila...

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: A je to normalno...uši?
27.7.2010 9:00:31   
Teni_
Sem jih že porihtala, zdaj grem še preventivno sebe, čeprav zgleda, da jih nimam, vsaj videt ni. To je bila veselica pri česanju s tem gostim glavnikom. Teja je cvilila, ko zmešana, ko sva razčesavali. Se vidi, da ne mara tega.user posted image

(odgovor članu pelin)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: A je to normalno...uši?
27.7.2010 12:18:09   
mamica2009
Otroku namaži lasišče z Parasidose sprejem in drugi dan uši nebo več imel, zato pa ne rabiš dopusta oz.bolniške, in lahko gre naslednji dan v vrtec.

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: A je to normalno...uši?
27.7.2010 22:39:45   
Spark
Pri nas v vrtcu so tudi uši že celo leto. In mi je prav grozno ker jih je tudi moja nekajkrat prinesla domov. Verjamem da vsi starši takoj ko opazimo skočimo v akcijo, ampak mislim, da se uši vrtijo v krogu, ker nekdo očisti glavo v ponedeljek, ko drugi starš opazi uš šele v sredo. In v tem času se vrne uš spet k tistemu, kateremu so starši že očistili glavo. In to je en tak začaran krog.
Potem, pa se še zgodi, da se doma ne počistijo vse stvari.

(odgovor članu mamica2009)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?