|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Quinny speedi - je seat reducer rešitev za no...
20.7.2010 14:38:04   
Blicka
POzdravljeni.

Ped kratkim smo kupili športni del vozička quinny speedi, otroček je star skoraj dva meseca, zdaj ga vozimo v košari starejšega (predpotopnega) vozička, ki je precej nepraktičen.

Skratka, ker gremo na morje, smo mislili malega presesti v quinnija, ampak, ležeči položaj ni povsem ležeči, pa tudi prostora je okoli malega kar precej. Da je ležeči položaj pravzaprav neležeči, se mi niti ne zdi tako grozno, saj je tudi pediater svetoval, naj mu vzglavje malo dvignemo. Videla sem, da se dA dokupiti sedežno blazino, tako imenovani seat reducer. (http://www.kiddicare.com/webapp/wcs/stores/servlet/productdisplayA_384_10751_-1__80358_10001_).

Ima katera izkušnje s tem? Oziroma, kaj mi svetujete ... Kako naj ležišče zravnam ...

Hvala in LP.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Quinny speedi - je seat reducer rešitev z...
21.7.2010 7:26:34   
Anonimen
Speedi se pa tako malo poleže da za moje pojme tut slučajno ni primeren za tako malega otroka. Ravno zadnjič sem šetala po CityParku in vidim eno mamico kako vsa ponosna v Speediju vozi svojega dojenčka, ki je moral bit tam okrog 1-2 meseca star ... tamali je visel notri kot da bi ga en pozabil, pregib naslonjala je imel ravno sredi hrbta nekje ... groza.
Za moje pojme je za kak polurni sprehodek tut lupinica boljša od športnega dela za tako melega otroka. Ali pa si za dopust kjet sposodite quinnyjevo košaro za na voziček ... jih pa tudi na Bolhi polno rabljenih za okoli 90€ dobiš in jo potem lahko naprej prodaš ... moje mnenje.

(odgovor članu Blicka)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Quinny speedi - je seat reducer rešitev z...
21.7.2010 9:16:54   
barni
Otrok naj bi se vsaj do 4. meseca vozil v vozičku v košari ali prenosni torbi s trdim dnom.

Če se pa dalj, je pa toliko bolje. Tale voziček, ki ste ga kupili bi moral še malo počakati vsaj 2 meseca. Po mojem mnenju na noben način ni primeren za tako malega otročka.

Kot ti je svetovala Otika, namesto tega reducerja raje kupi rabljeno košaro.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Quinny speedi - je seat reducer rešitev z...
21.7.2010 12:23:00   
benika
IZVIRNO SPOROČILO: barni

Otrok naj bi se vsaj do 4. meseca vozil v vozičku v košari ali prenosni torbi s trdim dnom.

Če se pa dalj, je pa toliko bolje. Tale voziček, ki ste ga kupili bi moral še malo počakati vsaj 2 meseca. Po mojem mnenju na noben način ni primeren za tako malega otročka.

Kot ti je svetovala Otika, namesto tega reducerja raje kupi rabljeno košaro.


Se strinjam. Mi smo imeli Speedi-ja in otrok je šel v športni del po dopolnjenem 4. mesecu. Prej smo ga pa vozili v drugem vozičku v globoki košari.

In narobe razmišljaš, zelo narobe. Ni težava prostor okoli otročka, težava je neraven oz. precej dvignjen naslon.

Kupi košaro!

(odgovor članu barni)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Quinny speedi - je seat reducer rešitev z...
21.7.2010 13:26:25   
lenca1
Quinny speedi ima prijateljica in je hčerko sedaj pri 5.mes. prestavila v športni del. Tamala še sedaj pri 5m sedi notri čisto izgubljeno, ker ima speedi kar širok športni del in se tamala kar zgubi v njem (malčica sicer še ne sedi samostojno in je v vozičku nikakor ne morajo naštimati, da ne bi lezla levo/desno). Tudi sama ti priporočam nakup košare oz. uporabo vašega starega vozička.

Če te zanima, imam doma košaro Quinny Dreami (paše na vse Quinny vozičke) in ti jo lahko prodam. Izgleda pa takole:
user posted image

Priložim:
- original dežno prevleko (nikoli rabljena);
- original dekico
- original mrežo za zaščito proti mrčesu (nikoli rabljena).
Notranja prevleka je snemljiva in pralna.


< Sporočilo je popravil lenca1 -- 21.7.2010 13:30:18 >

(odgovor članu Blicka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Quinny speedi - je seat reducer rešitev z...
21.7.2010 15:07:14   
benika
Lenča, kolikšna je cena košare?

(odgovor članu lenca1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Quinny speedi - je seat reducer rešitev z...
21.7.2010 15:45:33   
lenca1
IZVIRNO SPOROČILO: benika

Lenča, kolikšna je cena košare?


80€

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Quinny speedi - je seat reducer rešitev z...
22.7.2010 10:35:50   
lenca1
No, da še tukaj odgovorim (na ZS sem dobila namreč vprašanje, če košara Dreami paše na Maxi Cosi vozičke):

Ja, košara je primerna za vse Quinny vizičke in Maxi Cosi Mura.

(odgovor članu Blicka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Quinny speedi - je seat reducer rešitev z...
22.7.2010 12:23:36   
country
IZVIRNO SPOROČILO: lenca1

Quinny speedi ima prijateljica in je hčerko sedaj pri 5.mes. prestavila v športni del. Tamala še sedaj pri 5m sedi notri čisto izgubljeno, ker ima speedi kar širok športni del in se tamala kar zgubi v njem (malčica sicer še ne sedi samostojno in je v vozičku nikakor ne morajo naštimati, da ne bi lezla levo/desno). Tudi sama ti priporočam nakup košare oz. uporabo vašega starega vozička.




Se strinjam.

IZVIRNO SPOROČILO: barni

Otrok naj bi se vsaj do 4. meseca vozil v vozičku v košari ali prenosni torbi s trdim dnom.

Če se pa dalj, je pa toliko bolje. Tale voziček, ki ste ga kupili bi moral še malo počakati vsaj 2 meseca.

Kot ti je svetovala Otika, namesto tega reducerja raje kupi rabljeno košaro.


Se tudi strinjam.

IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Speedi se pa tako malo poleže da za moje pojme tut slučajno ni primeren za tako malega otroka.


No, tole pa ni čisto res. Tudi jaz sem imela za taprvo ta voziček. In moram napisat, da se voziček lahko čisto poleže. Treba je samo malo drugače pripeti kot je mišljeno.
Sem pa tudi jaz imela hčerkico v globoki košari dokler se je dalo in je šla v športni del ko je že lepo sama sedela, pa je vseeno lezla na stran. Zato še enkrat tega vozička ne bi kupovala.

Kar se pa tiče seat reducerja bi ga pa uporabila za kasneje, da otrok ne bo lezel na stran. Za novorojenčka pa rajši košaro.

< Sporočilo je popravil country -- 22.7.2010 12:26:42 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Quinny speedi - je seat reducer rešitev z...
22.7.2010 12:48:52   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: country
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Speedi se pa tako malo poleže da za moje pojme tut slučajno ni primeren za tako malega otroka.


No, tole pa ni čisto res. Tudi jaz sem imela za taprvo ta voziček. In moram napisat, da se voziček lahko čisto poleže. Treba je samo malo drugače pripeti kot je mišljeno.

Ma saj se poleže toliko, da recimo 9 mesečni dojenček komot lahko spi notri ... samo ni pa to za 2meseca starega dojenčka tut slučajno ne ... je bil ta voziček pri meni v ožjem izboru in sem ga pregledala in prešnofala po dolgem in počez pa me je od nakupa ravno to hrbtišče odvrnilo.

(odgovor članu country)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?