|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Košarica dobrot
30.6.2010 7:32:32   
naja17
Jutro...

V soboto greva na poroko in sva se odločila, da ne bova dala kuverte, ampak košaro s kraškimi dobrotami in merkurjevo darilno kartico. No sedaj me pa zanima kje oz. katere dobrote nabaviti, da niso no name , ker na tisti konec ne grem nič in imam na razpolago spar in mercator. Torej katere znamke, al kako naj se izrazim, naj nabavim:
- pršut (mip??)
- vino (teran, refošk??)
- olivno olje (??)
- balazmičen kis (??)
- tartufe (??)

Če ima katera še kaj za dodat, odvzet, naj kar napiše. Kaj menite, da bi še kaj slatkega dodala? kakšen med?

Hvala!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Košarica dobrot
30.6.2010 8:27:32   
Ekaz
Jaz bi na tvojem mestu odšla na tržnico in nabavila vse stvari pri branjevkah. Jaz tartufov ne bi, saj jih mnogi ne marajo, pa še dragi so. Mogoče rajši še en hlebček domačega sira, morda tudi kruha, mogoče česen, navezan v kito, domača salama, kozarec ocvirkov, ...

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Košarica dobrot
30.6.2010 8:31:40   
naja17
O hvala... Imaš prav... tartufi odpadejo in rajši sir, pa morda tole česnovo kito...

Ker na kras ne morem, me zanima, a se da dobit v trgovinah od pršutarne lokev pršut?


(odgovor članu Ekaz)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Košarica dobrot
30.6.2010 8:41:16   
ronja
Namesto tartufov, če že, rajši tartufato - se dalj časa drži in ima malo manj izrazit okus, ker jo dodajaš kot začimbo.
Kruha pa jaz ne bi dajala za darilo na poroki, ker je navadno tam več kot preveč hrane in kruh se ne drži dolgo.
Sir se mi zdi pa dobra ideja, kak Zbrinc dolgo zdrži, pa tudi kaki drugi v hlebčku so super za darila. Pa skoraj vsi imamo radi siruser posted image .

V hipermarketu Merkator ljubljana rudnik so meli ta pršut od Lokavskih pršutaren, ne vem, če je zdaj še vedno, ampak enkrat je ziher bil, ker sem ga kupla (sem si zapomnila, ker je bilo prvič, da sem kupila cel kos pršuta:). Mogoče prej pokliči tja, da ne hodiš zaman.

(odgovor članu Ekaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Košarica dobrot
30.6.2010 8:57:20   
koala
Jaz    bi pa vseeno dodala majhen hlebček kruha in nekaj soli, da v zakonu ne bo lakote in revščine.

Sicer pa se mi zdi takšno darilo odlična ideja.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Košarica dobrot
30.6.2010 8:58:47   
ronja
Aja, saj res - na simbolično vrednost sem pa pozabila - maš prav! POtem naj bo pa vsaj lep, da je lahko tudi za okras, če ga ne bojo pojedli...user posted image

Tudi meni se zdijo taka tematska darila -oz. darilne košarice super ideja - sama jih velikokrat dam in so vedno lepo sprejeta. Navadno so to bolj praktične zadeve (kar lahko uporabiš ali pa poješ, skratka v košaricah navadno ni 10 praholovcev;), kar je pri večini dobro sprejeto in je še neka dodana vrednost s tem, da si se potrudil in našel več stvari na eno temo, da vse skup paše. Ne vem, večini je bilo do zdaj zelo všeč, tudi če so bile not dokaj običajne stvari, pa samo malo lepše aranžirane in pozorno izbrane.


< Sporočilo je popravil ronja -- 30.6.2010 9:01:08 >

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Košarica dobrot
30.6.2010 9:01:00   
poli*
Seveda se da dobiti prššut od p. Lokev v trgovini, lahko pa kupiš tudi pršut od Kras-a.
Kolo sira je super darilo- pa kupi takega, ki je preverjeno dober.
Drugače pa zelo dobra ideja za darilo. Mogoče tudi meni v pomoč kmalu user posted image  user posted image .

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Košarica dobrot
30.6.2010 9:05:24   
josephine27
ja pršut po pršutarne lokev dobiš v večjih Mercatorjih in Tuših, za Spar ne vem k tja ne hodim.sicer pa tud Kras nima slabih pršutov.
Sir predlagam kolo (Tolminc, Nanoški al pa kaj podobnega)
Od pijače pride zelo dober tud Teranov liker ( meni osebno boljši kot teran)
tartufov ne jem tako da,... ne znam pomagat
olivno olje mi kupujemo pri kmetih ( po moje naboljše)
balzamični kis uporabljamo samo občasno tako da znamk na žalost ne morem primerjat.


_____________________________



(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Košarica dobrot
30.6.2010 14:34:18   
barika
pojma nimam, samo ideja je pa več kot odlična user posted image

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Košarica dobrot
30.6.2010 14:51:01   
Ekaz
Jaz sploh ne bi tistega velikega pršuta, morda le en kos. Lahko tudi kozarec oliv, domače žganje, skratka čim bolj naravno pakiranje - čez kozarec oliv karirasto krpico (tako, malo po starinsko).

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Košarica dobrot
30.6.2010 16:33:04   
Čebel@
ti iz prve roke zatrdim,da imajo v hiperjih v mercatorjih kraški pršut pršutarne lokev-obstajata 2 vrsti od lokev in enden je kraški(naj trgovke pogledajo na dekleracijo)......drugače pa super ideja za darilouser posted image

(odgovor članu Ekaz)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Košarica dobrot
30.6.2010 19:08:36   
Anonimen
Naja17, super ideja!

Žal ti za znamke ne vem povedat, katere so the best.

(odgovor članu naja17)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Košarica dobrot
1.7.2010 9:05:39   
naja17
Sem pokupla... Hitro nanese čez 50 € user posted image ... Sem vas upoštevala, kupila nanoški sir, pršut pršutarne lokev, tartufate... Edino teranovega likerja nisem našla, pa sem kar terana kupla, pa oljčno olje sem kupla tisto, ki se mi je zdelo ok (osebno ga kupujem v hofru). Še po čestitko skočim....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Košarica dobrot
1.7.2010 13:49:31   
uškinamama
malo lokalpatriotizma user posted image

refošk , oljčno olje in tartufi so istrske dobrote , no tudi dalmatinske in francoske. Vsekakor pa ne kraške.

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Košarica dobrot
1.7.2010 14:10:45   
tamiflu
super ideja user posted image user posted image

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?