|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ne verjemi katalogu !!! Raje primerjaj cene !!!
21.6.2010 20:48:57   
Jakmajster
Živjo

Danes sem šel na pošto plačat položince in mi da ženska potrdilo, zraven pa dobim še nek mali katalogec od Mimovrste.
Na prvi strani zelo dober Panasonic-ov televizor TX-P42S20E znižan iz 869,00 evrov na 749,90 evrov. Ker sem ravno v obdobju ko si bom kupil televizor, sem šel za hec še preverit cene na Ceneje.si... Ne moreš verjeti !!! Ti Mimovrste ki se kar naprej oglašujejo da so najcenejši in še neveš kaj, imajo tale televizor za 140 evrov dražji user posted image kot pa sem ga našel pri ceneje.si oz. ga prodajajo naši avstrijski kolegi electronic4you. Od zdaj naprej bom vedno pred nakupom preveril cene še pri drugih prodajalcih, ker mi je škoda dati 100 evrov preveč... Pa čeprav naj bi bile cene iz katalogov najnižje !!!!

MIMOVRSTE LINK  user posted image

CENEJE LINK   user posted image

Lep pozdrav 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ne verjemi katalogu !!! Raje primerjaj ce...
21.6.2010 20:53:14   
Oceania
Mediamarkt je imel 15 procenten popust za vse Tv-je  v razen 3D. Na prvi dan te akcije sem preverjala en nov model  preko neta in je bil na zalogi. Čez eno uro sem klicala v trgovino in se hotela prepričat če je res tam, ga čudežno ni bilo na razpolagi- torej so nove modele izvzeli iz akcije. Je treba pazit ja.

(odgovor članu Jakmajster)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ne verjemi katalogu !!! Raje primerjaj ce...
21.6.2010 20:55:56   
Špela30
Enako sem danes videla v reklami od Špara znižano na 519 euruser posted image

Jp, trgovci znajo na veliko zavajat...user posted image

(odgovor članu Jakmajster)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ne verjemi katalogu !!! Raje primerjaj ce...
21.6.2010 21:09:27   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Jakmajster

Živjo

Danes sem šel na pošto plačat položince in mi da ženska potrdilo, zraven pa dobim še nek mali katalogec od Mimovrste.
Na prvi strani zelo dober Panasonic-ov televizor TX-P42S20E znižan iz 869,00 evrov na 749,90 evrov. Ker sem ravno v obdobju ko si bom kupil televizor, sem šel za hec še preverit cene na Ceneje.si... Ne moreš verjeti !!! Ti Mimovrste ki se kar naprej oglašujejo da so najcenejši in še neveš kaj, imajo tale televizor za 140 evrov dražji user posted image kot pa sem ga našel pri ceneje.si oz. ga prodajajo naši avstrijski kolegi electronic4you. Od zdaj naprej bom vedno pred nakupom preveril cene še pri drugih prodajalcih, ker mi je škoda dati 100 evrov preveč... Pa čeprav naj bi bile cene iz katalogov najnižje !!!!

MIMOVRSTE LINK  user posted image

CENEJE LINK   user posted image

Lep pozdrav 


to pa ja ni nič novega user posted image

jaz imam ceneje.si med najbolj priljubljenimi stranmi user posted image

(odgovor članu Jakmajster)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ne verjemi katalogu !!! Raje primerjaj ce...
21.6.2010 21:47:04   
marantz
Podobno sem ugotovila ko sem si ogledovala pralne stroje pri Merkurju in Bigbangu. Nekateri so bli pri Merkurju tudi do 150€ dražji. Ampak važno da ma merkur do 90% popusteuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ne verjemi katalogu !!! Raje primerjaj ce...
21.6.2010 22:24:45   
zmajaz
Jaz se celo na ceneje.si ne zanesem čisto - sem izbrskala že kdaj tudi kaj kje ceneje, kot je bila najnižja cena na ceneje.si. user posted image  In ja - pri takih dražjih nakupih vedno VSE prebrskam in preverim, nikoli se ne zaletim in ne padem na fore akcij in znižanj pri posameznih trgovcih. Za en Sonyev TV recimo sva lani dala 1440 eur - cena z ISTI model pa je bila v TechnoMarketu 1900 eur, v BigBangu pa 1800 eur - ne bi verjel, da je lahko taka ogromna razlika, če ne vidiš.

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu marantz)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ne verjemi katalogu !!! Raje primerjaj ce...
21.6.2010 22:36:03   
smejčica

Oj.

Prikrita reklama, poznamo take!


Lp

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ne verjemi katalogu !!! Raje primerjaj ce...
22.6.2010 9:26:41   
Felicita
teli internetni so (lahko) hudi nategovatorji... enaa, primer: laptop, kao redna cena recimo 500€ (ne spomnim se točnih cifer, ma za ilustracijo). nabavna cena (za podjetja od (edinega) distributerja) tega istega laptopa je 550€, kar pomeni da ga enaa prodaja z izgubo. pa dobr, mene kot kupca to pač ne zanima; naročim zadevo (je kao na zalogi) in še isti dan dobim mail, da artikla ni na zalogi, da pa pride čez 2 dni nova pošiljka po ceni 750€ (kar je u bistvu 50% več kot oglaševano). čez 2 dni je še vedno isti laptop še vedno po ceni 500€ oglaševan na tej strani. tok o tem.

tko da če 'majo' na strani ceno še ne pomeni da po tej ceni lahko kupiš.


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu smejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ne verjemi katalogu !!! Raje primerjaj ce...
22.6.2010 9:38:14   
zmajaz
A celo take se grejo? user posted image  No - meni se kaj takega k sreči zaenkrat še ni zgodilo.

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ne verjemi katalogu !!! Raje primerjaj ce...
22.6.2010 10:09:33   
naja17
IZVIRNO SPOROČILO: marantz

Podobno sem ugotovila ko sem si ogledovala pralne stroje pri Merkurju in Bigbangu. Nekateri so bli pri Merkurju tudi do 150€ dražji. Ampak važno da ma merkur do 90% popusteuser posted image


Sam pri njih se da barantat! Midva sva vse cene našla na netu, kjer je blo pač najceneje, nesla to v merkur in so nama dal take cene, pol sva pa še popust vlekla in tko pršparala cca. 700 € user posted image .

(odgovor članu marantz)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ne verjemi katalogu !!! Raje primerjaj ce...
22.6.2010 10:17:17   
krokos
Najbolj je res preveriti na internetu, potem pa v trgovino in barantat - se da marsikaj...

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?