|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Migrena - Avamigran?
21.5.2010 10:54:05   
špelin@
Eno vprašanje, dokler še imam kaj moči... Danes zjutraj sem se zbudila z začetki obupne migrene user posted image Pred eno uro sem vzela Avamigran (prej sem jemala Imigran, ki mi v zadnjih mesecih ni več nič pomagal), zdaj pa sem kot ožeta krpa, spi se mi pa tako, da bom kar stoje ali sede "mrknila"...

A še katera "migrenska" mogoče jemlje Avamigran in ali imate take stranske učinke? Jaz sem se kar malo prestrašila, ker imam občutek, da bom kar skupaj zlezla...
Dobesedno.

Kako naj se sestavim? Imam še kar nekaj reči za postorit in se ne morem zbrati.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Migrena - Avamigran?
21.5.2010 10:58:51   
altati
špelin@, meni je pred časom nevrolog napisal avamigram, ampak jaz ga ne prenesem.
Jaz sem mislila pol ure po avamigramu, da mi bo glavo razneslo (bolečina se je pa preselila iz nad oči na zatilje), bruhala sem, v glavnem sem samo še obležala po njem, popolnoma uničena.
Poslusila sem 3x, efekti je bil isti.
Ostajam na nalgesih (550 mg), na recept.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Migrena - Avamigran?
21.5.2010 11:04:48   
špelin@
Ma meni je glede migrene ornk prijel, nič več ne boli, nič slabo,...

Ampak niti razmišljat ne morem, sem grozno zaspaaanaaaaaa, nobene koncentracije nimam, še dobro, da sem prej naredila biskvit za torto, upam, da bo popoldne bolje, ker moram še torto narest, pripravit vse za jutrišnji piknik,...

Grem en čaj popit, kaj takega pa še ne... user posted image


(odgovor članu altati)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Migrena - Avamigran?
21.5.2010 11:05:55   
altati
vzemi si pol urce za počitek, potem pa akcijauser posted image !


(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Migrena - Avamigran?
21.5.2010 11:13:10   
Jessy
Špelin@, si kaj pogledala na listek o morebitnih stranskih učinkih? Če te skrbi, pokliči k zdravniku, povej, kako se počutiš, potem pa naj oni presodijo, kako naprej.
Jaz sem za take stvari kar zajec in raje pokličem zdravnika.
Drugače pa zagotovo rabiš počitek!!! user posted image  Torta naj še malce počaka, da prideš k sebi. Ko imam jaz migreno, grem spat, če lahko zaspim.

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu altati)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Migrena - Avamigran?
21.5.2010 11:17:28   
emaa
Špelin kaj se avamigran spet dobi pri nas ali kako? Ker se kar nekaj časa ni, v Avstriji ga pa ni za dobit, po imigranu je meni grozno slabo, pa še pomaga mi ne, po avamigranu glavobol popusti, nekaj moram pojest, pa če je treba mal poležat. 

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Migrena - Avamigran?
21.5.2010 11:27:53   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Jessy
Špelin@, si kaj pogledala na listek o morebitnih stranskih učinkih?

Ja, piše točno to, kar je mene doletelo.

No, saj bo, spila čaj, pojedla kos kruha, obesila perilo, počutim se bolje, energija se mi vrača. Ampak v enem določenem momentu me je pa res zgrabila panika, kar odnašalo me je user posted image Saj še ležat nisem upala it, da me ne bi pobralo user posted image Tak čuden, čuden filing...

emaa, žal se Avamigrana pri nas ne dobi, moj je iz Avstrije.

Najlepša hvala vsem trem user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Migrena - Avamigran?
21.5.2010 12:47:10   
*bubi*
Si si izmerila krvni tlak?


_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Migrena - Avamigran?
21.5.2010 12:55:58   
emaa
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

emaa, žal se Avamigrana pri nas ne dobi, moj je iz Avstrije.




Smola, ker v Avstriji ga pa tudi ni več za dobit, sem ga zase, pa za mojo mami, ki ima res pogoste in močne napade tam jemala, pa ga zdaj ni več, zaradi ene sestavine noter, baje da ob pogosti uporabi le-ta izzove migrenske napade. Še tisto podobno zdravilo, ki so ga zdaj prodajali, ga ne bojo več.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Migrena - Avamigran?
21.5.2010 15:11:45   
Lianna
IZVIRNO SPOROČILO: altati

špelin@, meni je pred časom nevrolog napisal avamigram, ampak jaz ga ne prenesem.
Jaz sem mislila pol ure po avamigramu, da mi bo glavo razneslo (bolečina se je pa preselila iz nad oči na zatilje), bruhala sem, v glavnem sem samo še obležala po njem, popolnoma uničena.
Poslusila sem 3x, efekti je bil isti.
Ostajam na nalgesih (550 mg), na recept.



Jaz sem imela po Imigramu (tablete) takšne stranske učinke. Sedaj imam Imigram razpršilo za nos in morm rečt, da je veliko bolje. Ker hitreje pride v kri mi takoj zagrabi, nič občutka da mi bo glavo razneslo in nič slabosti. Meni nalgesin pri migreni žal ne pomaga. Mi je samo še bolj slabo po njem.

(odgovor članu altati)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Migrena - Avamigran?
21.5.2010 16:18:44   
Raho
Avamigan se še vedno dobi na Hrvaškem. Meni pomaga edino ta. Čeprav sem prejšnjič morala na protibolečinsko injekcijo, ker mi ni prijelo nič.

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Migrena - Avamigran?
21.5.2010 16:38:03   
emaa
Raho a to se dobi na recept ali brez, koliko pa pridejo?

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?