|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   na pomoč!
5.5.2010 11:32:00   
maya2
V soboto ima moja mala rojstni dan, vse v stilu winx.... no ja skoraj vse.... danes so me klicali iz slaščičarne da nimajo winx figuric, ki si jih je zaželela za na torto user posted image user posted image user posted image , Pekarna Vrhnika naj bi bila uvoznik iz Italije in jih še ne bodo dobili ta teden user posted image . Ali katera ve kje bi jih lahko dobili? pliiiiiiiiiiiiiiiis user posted image  

_____________________________

Nobody is perfect.

Hi! I'm Nobody
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: na pomoč!
5.5.2010 11:44:07   
Čebel@
moja nečakinja jih je imela lani na torti,ampak nimam pojma kje so jih dobili(imajo pa doma slaščičarno)......poglej v millerja če imajo kakšne fugurice,čene pa povej pa vprašam svaka kje jih je dobiluser posted image

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: na pomoč!
5.5.2010 11:45:02   
Klaudia
katere pa?

Vem da sem prejšnji teden v slaščičarni Pečjak na Škofljici videla nekaj figuric. Žal se mi tudi sanja ne katere so bile. Najbolje da jih pokličeš

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: na pomoč!
5.5.2010 11:52:23   
Klemy82
Ti napišem na zs, d ane bo reklame!user posted image

_____________________________

Jst.

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: na pomoč!
5.5.2010 12:25:19   
maya2
Klemy: imajo hvala ti user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nobody is perfect.

Hi! I'm Nobody

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: na pomoč!
5.5.2010 12:39:38   
Kliki
IZVIRNO SPOROČILO: maya2

V soboto ima moja mala rojstni dan, vse v stilu winx.... no ja skoraj vse.... danes so me klicali iz slaščičarne da nimajo winx figuric, ki si jih je zaželela za na torto user posted image user posted image user posted image , Pekarna Vrhnika naj bi bila uvoznik iz Italije in jih še ne bodo dobili ta teden user posted image . Ali katera ve kje bi jih lahko dobili? pliiiiiiiiiiiiiiiis user posted image  
V slaščičarnah prodajajo tudi hostje s slikicam naj ti pa to dajo gor.

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: na pomoč!
5.5.2010 12:57:50   
maja1488
IZVIRNO SPOROČILO: maya2

Klemy: imajo hvala ti user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


A lahko še jst dobim tole tajno informacijo user posted image

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: na pomoč!
5.5.2010 13:09:15   
kasso
V TS jih imajo v trgovini Bon Bon & Chocolate vseh 6...posamezna stane, če se prav spomnim 4,50 eur. A sem mogla vprašat in je šla v skladišče iskat, ker niso imeli razstavljenih. Poslovalnico imajo tudi v LJ v podhodu Ajdovščina..če jih trenutno nimajo, se lahko zmeniš, da jih čimprej dobijo iz TS...pokliči na 01 6208739 ..trgovina Bon bon v LJ

(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: na pomoč!
5.5.2010 13:11:07   
kasso

IZVIRNO SPOROČILO: maja1488

IZVIRNO SPOROČILO: maya2

Klemy: imajo hvala ti user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


A lahko še jst dobim tole tajno informacijo user posted image

jaz tudi, ker imam samo stello..pliss

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: na pomoč!
5.5.2010 13:59:12   
maya2
IZVIRNO SPOROČILO: kasso

V TS jih imajo v trgovini Bon Bon & Chocolate vseh 6...posamezna stane, če se prav spomnim 4,50 eur. A sem mogla vprašat in je šla v skladišče iskat, ker niso imeli razstavljenih. Poslovalnico imajo tudi v LJ v podhodu Ajdovščina..če jih trenutno nimajo, se lahko zmeniš, da jih čimprej dobijo iz TS...pokliči na 01 6208739 ..trgovina Bon bon v LJ


Kje je to? ker tu imajo le 5 Roxy še ne :(


_____________________________

Nobody is perfect.

Hi! I'm Nobody

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: na pomoč!
5.5.2010 14:35:18   
kasso

IZVIRNO SPOROČILO: maya2

IZVIRNO SPOROČILO: kasso

V TS jih imajo v trgovini Bon Bon & Chocolate vseh 6...posamezna stane, če se prav spomnim 4,50 eur. A sem mogla vprašat in je šla v skladišče iskat, ker niso imeli razstavljenih. Poslovalnico imajo tudi v LJ v podhodu Ajdovščina..če jih trenutno nimajo, se lahko zmeniš, da jih čimprej dobijo iz TS...pokliči na 01 6208739 ..trgovina Bon bon v LJ


Kje je to? ker tu imajo le 5 Roxy še ne :(


Jaz sem kupila le stello, ko sem bila v TS,,,imajo pa vseh šest...a si poklicala na zgornjo telefonsko št v LJ?

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: na pomoč!
5.5.2010 14:47:07   
kasso
Takole pa zgleda vseh 6 figuric, ki jih imajo v TS
http://images.google.si/imgres?imgurl=http://www.centrodecorazionidolci.it/home/components/com_virtuemart/shop_image/product/Personaggi_Winx_4b728ef214018.jpg&imgrefurl=http://www.centrodecorazionidolci.it/home/kit-per-torte%3Flimit%3D30%26limitstart%3D0&usg=___-2wz8vDv_q5JjHyXBA3UNjvIb0=&h=373&w=526&sz=108&hl=sl&start=4&um=1&itbs=1&tbnid=o7AhNpq4vGClXM:&tbnh=94&tbnw=132&prev=/images%3Fq%3Dwinx%2Bfigure%2Bper%2Btorta%26um%3D1%26hl%3Dsl%26client%3Dfirefox-a%26sa%3DN%26rls%3Dcom.ubuntu:sl:official%26tbs%3Disch:1
A pride dražje

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: na pomoč!
5.5.2010 15:12:32   
maya2
IZVIRNO SPOROČILO: kasso


IZVIRNO SPOROČILO: maya2

IZVIRNO SPOROČILO: kasso

V TS jih imajo v trgovini Bon Bon & Chocolate vseh 6...posamezna stane, če se prav spomnim 4,50 eur. A sem mogla vprašat in je šla v skladišče iskat, ker niso imeli razstavljenih. Poslovalnico imajo tudi v LJ v podhodu Ajdovščina..če jih trenutno nimajo, se lahko zmeniš, da jih čimprej dobijo iz TS...pokliči na 01 6208739 ..trgovina Bon bon v LJ


Kje je to? ker tu imajo le 5 Roxy še ne :(


Jaz sem kupila le stello, ko sem bila v TS,,,imajo pa vseh šest...a si poklicala na zgornjo telefonsko št v LJ?


klicala, ni vedel poimensko katere imajo :) v petek jih bojo mel, pa se bo svak tam oglasil user posted image tnx


_____________________________

Nobody is perfect.

Hi! I'm Nobody

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?