|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj dajete za pit vašim otročičkom?
13.7.2005 22:54:37   
Urška*
Ojla!

Kaj mu lahko sploh dam? Star bo 7 mesecev.

Zaenkrat mu dajem Hipov čaj od komarčka in vodo, vendar nad vodo ni kaj preveč navdušen.
Sem danes v Šparu gledala te instante og Hippa, pa saj nisem vedela kaj naj vzamem. Pravijo da je najbolše za odžejat ali voda ali pa nesladkan čaj. Keri čaj pa je sploh brez sladkorja. A mu po tem lahko dam kamilice? Te filter vrečke? Ali obstaja kaj posebej otroke?

Aja, berem da mu dajete za pit soke. Katere pa? Pa verjetno jih razrečite ali kako ne?

LP:)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Kaj dajete za pit vašim otročičkom?
13.7.2005 22:57:24   
Seven*
Najboljsa je voda. Ce pa ze kuhas caj, pa kupi kar onega od 1001 cvet, ker je nesladkan. Instant cajem se izogibaj. Skoda zobkov..

Sok mu dam kar sveze stisnjen in ga razredcim z vodo.. Pomarance ponavadi..

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Kaj dajete za pit vašim otročičkom?
13.7.2005 22:58:32   
Anja167
Frutki (vem za jabolko in za hruško) so brez dodanega sladkorja, pa lahko jih tudi še razredčiš, ker imajo kar močen okus.

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Kaj dajete za pit vašim otročičkom?
13.7.2005 22:59:03   
BARBARA R.
voda, Bebi čaj, kompotno vodo - vse nesladkano


:muca:

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Kaj dajete za pit vašim otročičkom?
13.7.2005 23:00:03   
Urška*
A bebi čaj je nesladkan?

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Kaj dajete za pit vašim otročičkom?
13.7.2005 23:01:52   
Anonimen
V DM-u imajo en čaj za otročke, sicer v filter vrečkah, ki sicer ni sladkan, je pa notri ena koreninica ne vem česa, ki je že sama po sebi sladkega okusa. To je bila pri meni teorija, da bo Tibor pil. V praksi je pa potem instant komarčkov čas pil kakšni dve leti, potem pa prešaltal na Radensko in Cockto.

(odgovor članu Urška*)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   Kaj dajete za pit vašim otročičkom?
13.7.2005 23:18:27   
Marogica
Jaz mojemu skoraj sedememsečnemu dajem različne čaje, sokove (goste in redke), s tem, da goste v vročih dnevih redčim z prekuhano vodo. Sokove jemljem od Hippa, vendar sedaj že velike stekleničke (mislim da so 0,5 l), so dosti cenejše. Vodo pa tudi naš ne mara preveč, za razliko od ta večjega.
Če se slučajno zgodi, da mi zmanjka čaja,mu skuham kamilice (filter vrečke) in ga rad pije

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Kaj dajete za pit vašim otročičkom?
13.7.2005 23:46:07   
tinatona
haj!

Moj je sicer se bolj mali, ampak ker ni dojen mu v vročih dnevih večkrat ponudim za pit. vode ne mara, zato mu dajem čaj (instant od Hippa ali pa beba čaj), včasih pa mu dam tudi jabolčni sok s čajem (od Frutka), ki ne vsebuje dodanega sladkorja - pa ga vseeno malo razredčim z vodo.

LP Tina :rozica:

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Kaj dajete za pit vašim otročičkom?
14.7.2005 6:55:45   
corfu
samo vodo.

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Kaj dajete za pit vašim otročičkom?
14.7.2005 7:00:31   
ZARA
Jst ji skuham kompot (sok) iz jabolk,češpelj ali ribeza,ker ne mara vode in kupljenih sokov!

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Kaj dajete za pit vašim otročičkom?
14.7.2005 8:58:55   
mamica80
nas bo star 2 meseca in je samo dojen - bil
nemrec strogo sem se drzala tega, da dojen otrok ne potrebuje dodatne tekocine...

okoli 7 tedna je bil siten kot :hudicek: non stop je :(( drugace je pravi :angel:, pa sta moja mami in tasca rekli, daj mu pit, pa sem se upirala, potem je pa tasca kar skuhala bebe caj od 1001 cvet in mu po zlicki dala.
mali je bil ves navdusen.

od takrat mu vsak dan skuham eno flasko caja 125ml. vcasih spije vcasih pa ne.

aja, tema je bila kaj dajemo pit :)- : vse iz filter vrecke, ker instant caji imajo vsi saharozo, bebe 1001cvet, alete komarckov caj, kamilice

:sloncek::sloncek::sloncek:

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Kaj dajete za pit vašim otročičkom?
14.7.2005 9:03:49   
Žirafca Helena1
Vsi čaji v vrečkah so nesladkani, medtem ko so instant čaji sladkani. Jaz mu dam ali vodo ali čaje iz vrečk.
:miska:

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Kaj dajete za pit vašim otročičkom?
14.7.2005 14:39:52   
špelica
Jaz zmiksam lubenico ali melono in precedim!Je nor na oboje!

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Otrok na počitnicah
pikpiki

Koliko je bil star vaš otrok, ko ste ga prvič pustile v varstvu preko noči (npr.pri babici)?

manj kot 1 leto (28%)

med 1. in 2. letom (36%)

med 2. in 3. letom (16%)

med 3. in 5. letom (14%)

več kot 5 let (6%)


Število vseh glasov: 64

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!