|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako so se naučili vozit poganjalca
28.4.2010 10:23:51   
gajči
Dveletniku smo kupili kolo poganjalca ( 12 colskega Kettlerja)

Parkrat je poskusil, pa mu nekako sploh ne gre, premika se počasi, v bistvu hodi z njim in potem hitro zgubi zanimanje.

Kako so vaši začeli vozit ta kolesa? Kako so ugotovili, kako se odrinit, da gre kolo hitreje? Verjetno, če bi se mu parkrat posrečilo odrinit bi potem zaštekal, ampak prej obupa, ker ne gre nikamor.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako so se naučili vozit poganjalca
28.4.2010 10:28:59   
hokejistka

IZVIRNO SPOROČILO: gajči

Dveletniku smo kupili kolo poganjalca ( 12 colskega Kettlerja)

Parkrat je poskusil, pa mu nekako sploh ne gre, premika se počasi, v bistvu hodi z njim in potem hitro zgubi zanimanje.

Kako so vaši začeli vozit ta kolesa? Kako so ugotovili, kako se odrinit, da gre kolo hitreje? Verjetno, če bi se mu parkrat posrečilo odrinit bi potem zaštekal, ampak prej obupa, ker ne gre nikamor.




Se podpišem user posted image Nimam pojma, kako jo motivirat.user posted image

(odgovor članu gajči)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako so se naučili vozit poganjalca
28.4.2010 10:54:14   
kasso
Za dvoletnika se mi zdi bolj komot avto poganjalec. Hčerko težko spravim z njega user posted image

(odgovor članu hokejistka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako so se naučili vozit poganjalca
28.4.2010 12:48:00   
livia
Najprej tako hodijo in racajo z njim vred, s časoma pa to preide v pravo dirkanje. Bo že sam poštekal.

Joj, če se spomnem naših začetkov. Sicer je naša takrat gledala soseda, ki je raztural in kmalu dojela, je bila pa veliko starejša. Ene 3, lahko še kak mesec dlje. Doma imam še eno 2 letnico, ki je pa bolj lene sorte, poleg tega še ne doseže tal na poganjalcu, tako da bolj avto okoli fura.

Vse pride sčasoma, nič bat.

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako so se naučili vozit poganjalca
28.4.2010 13:00:46   
skuštrana
Mi smo ga našemu kupili za drugi rojstni dan in to je bilo koma. 100M smo rabili pol ure user posted image Je ziheraš.
Sedaj pri2 in pol pa dirka z njim da ga komaj ulovim user posted image

Jaz sem ga pustila in je sam vse pokapiral. Saj bo, počasi, nič ga silit...


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako so se naučili vozit poganjalca
28.4.2010 13:25:10   
zvezdica05
Naša je stara točno dve leti, poganjalca (12 colskega) ima kak mesec, in moram reči, da že kar obvlada. Je bilo pa grozno na začetku, ja. Minutko na njem, pa je izgubila zanimanje. V bistvu je hodila, ni se poganjala. Potem pa počasi, počasi...sva malo atija lovili po dnevni sobi, pa potem po igrišču... Križ me je bolel za znoret, ker sem jo morala pazit, da ni zletela. Zdaj jo občasno držim le za kapuco, ko vidim, da manevrira levo-desno. Ne dirka še, se pa poganja tako hitro, da moram kar orng stopit, da jo dohajam.

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kako so se naučili vozit poganjalca
28.4.2010 13:27:37   
ajataja
Mi smo pa našmu dvoletniku zdej za roj.dan kupili motor na akumulator pa se ga boji user posted image vsede se gor pa lučke prižiga če mu pa kdo stisne na gas pa tok zbeži ker ga je strah tistga zvoka brrrrrrm,pa upam da ne bo dolgo trajalouser posted image

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kako so se naučili vozit poganjalca
28.4.2010 13:30:41   
K_a_t_i
Dokler ne doseže do tal, dvomim, da bo imel zanimanje. Doseči do tal pa pomeni, da ima ves podplat na tleh, ne da se dotika s prsti. Našem je bil pri 2h letih ravno prav 10 colski. Morda je tvojem 12 colski prevelik user posted image Sicer pa - daj ga gor pa naj bo gor dokler mu je všeč. Ja, najprej hodijo in praktično vlečejo poganjalca za sabo, potem začnejo lepo menjavat noge in na koncu jih še dvignejo. Samo to malo traja. Nikar pa ga ne silit. Po naših izkušnjah mora bit zainteresiran sam, drugače ni uspeha.
Srečno!

< Sporočilo je popravil K_a_t_i -- 28.4.2010 13:31:17 >


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kako so se naučili vozit poganjalca
28.4.2010 13:49:41   
gajči
Kolo mu je čisto prav veliko, smo že celo malo dvignili sedež.

Ampak očitno moramo samo vztrajat še naprej, bo že ugotovil kako se temu streže.

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kako so se naučili vozit poganjalca
28.4.2010 14:08:42   
emaa
Moja dva sta jih dobila pri 3 letih, pa sta v parih dneh pogruntala, zdaj pa samo klance iščeta, ker gre hitro. Tako, da lahko gre odrasel z njima s svojim kolesom tako hitra sta. To letiiii. Pusti času čas, bo že pogruntal. 

(odgovor članu gajči)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kako so se naučili vozit poganjalca
5.5.2010 8:24:03   
barni
Tut mi imamo Kettlerja, pa bi isto rabila nasvet, ker je sploh ne zanima.

Zdaj je pri bratrancu videla kolo in pravi, da njen nima pedal????? Ocitno bomo morali kolo kupit.

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kako so se naučili vozit poganjalca
5.5.2010 10:22:18   
Nina00
Verjetno je odvisno od otrokovega interesa. Naš ga je dobil, ko je bil star 2 leti in 3 mesece. Prvi dan je hodil z njim. Popravljali smo ga edino to, da mora imeti rito na sedežu. In v taki poziciji mora imeti oba podplata na tleh, sicer ima sedež previsoko. Po desetih dneh je že šibal tako hitro, da je bilo treba tečt zraven njega. Sedaj pri treh letih ga še vedno z veseljem vozi.

(odgovor članu barni)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kako so se naučili vozit poganjalca
5.5.2010 10:26:01   
Nina00
IZVIRNO SPOROČILO: ajataja

Mi smo pa našmu dvoletniku zdej za roj.dan kupili motor na akumulator pa se ga boji user posted image vsede se gor pa lučke prižiga če mu pa kdo stisne na gas pa tok zbeži ker ga je strah tistga zvoka brrrrrrm,pa upam da ne bo dolgo trajalouser posted image
Zamenjajte za poganjalec ali kolo. Kaj ni boljše, da malo miha kot pa, da se že pri dveh brez napora premika. Pri nas gledam enega fanta, ki se vozi v električnem avtomobili, zraven pa mami ali oči praktično teče ali vsaj zelo hitro hodi, da ga dohaja. Me prav zanima kako je pri njih doma po takem "sprehodu". Eden od staršev hin, mali bi pa verjetno norel, ker je zunaj počival user posted image

(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...
Kako z Lahkonočnicami uspavati svoje male ...
Kakovostno spanje je ključnega pomena za zdrav razvoj in dobro počutje otrok. Umirjena večerna rutina, med katero tudi p...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?