|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kolo poganjalec z zavoro ali brez?
22.4.2010 10:04:34   
pajkica
Kakšnega poganjalca ima vaš otrok? Z zavoro ali brez? Če ima brez ali jo pogrešate, če jo imate ali jo otrok sploh uporablja?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kolo poganjalec z zavoro ali brez?
22.4.2010 10:08:45   
thaiss
mi imamo z zavoro in jo od prvega dne uporablja


_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu pajkica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kolo poganjalec z zavoro ali brez?
22.4.2010 10:10:22   
ninicananica
Mi imamo poganjalca brez zavore. Ker smo se začeli vozit šele pred enim mesecem (naša mala je stara 2 leti), je trenutno nič ne pogrešamo. Če gre slučajno prehitro, jo pa mi malo bremzamo.

(odgovor članu pajkica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kolo poganjalec z zavoro ali brez?
22.4.2010 10:16:02   
Anonimen
Brez,sploh ne pogresamo.

(odgovor članu ninicananica)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kolo poganjalec z zavoro ali brez?
22.4.2010 10:28:37   
pajkica
Kaj pa kolesa?
Ti manjši poganjalci imajo vsi gumirano plastiko. Ker smo manjše velikosti so tisti z napihljivimi gumami vsi preveliki.
Kako se vam kaj obnesejo taki z gumirano plastiko in kako je, ko se obrabijo? Se potem kaj slabše vozi?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kolo poganjalec z zavoro ali brez?
22.4.2010 11:14:24   
zvesta
naš ga ima brez zavore... in je ne pogrešamo..

drajsa ga že celo leto, pa se na teh kolesih (gumirana plastika) obraba nič ne pozna...


ima pa 10-colčskega Kettlerja

_____________________________

Pomagajte:

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

(odgovor članu pajkica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kolo poganjalec z zavoro ali brez?
22.4.2010 11:27:32   
emaa
Imata zavoro, pa jo uporabljata, ko sta že na miruuser posted image , v pogonu bremzata s stopali. Tako, da bi lahko bili brez. Imata pa napihljive gume. Se pa obraba oz. 'nežno' ravnanje poznata vsepovsod drugje, le na gumah ne. 

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kolo poganjalec z zavoro ali brez?
22.4.2010 12:07:30   
Adelina
Pomoje je to z zavoro tako-če je nimaš je ne pogreša(š), če jo imaš, jo uporabljaš. Naš jo ima in jo uporablja, ko gre v dolino. Gume pa so pri nas tudi še čisto lepe (12colski Kettler).

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kolo poganjalec z zavoro ali brez?
22.4.2010 12:08:43   
pajkica
Kaj pa je razlika med tema dvema? A če je 12 colsko pomeni, da ima večje gume ali je večji glede na obliko? Ali je tudi razdalja do krmila večja?

http://www.mimovrste.com/artikel/1390316023/q=poganjalec%20hudora/poganjalec-kettler-speedy-10#pictures

http://www.mimovrste.com/artikel/1390542529/q=poganjalec%20hudora/poganjalec-kettler-speedy-12-moder#pictures

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kolo poganjalec z zavoro ali brez?
22.4.2010 12:20:40   
emaa
12 col označuje velikost kole, posledično je kolo večje, višje nad tlemi, večje kot je. Če nisi sigurna, najbolje poskusit na kakšnem kolesu. Mi imamo tudi Kettlerja. 

(odgovor članu pajkica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kolo poganjalec z zavoro ali brez?
22.4.2010 16:59:11   
hubi
Jaz sem bremzo dala dol, ker sem se bala, da bo zabremzal in letel čez balanco.

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kolo poganjalec z zavoro ali brez?
22.4.2010 19:15:10   
K_a_t_i
Zavore ne pogrešamo (res je, da je nikoli ni imel - tako da ne morem reči kaj je bolje - za čevlje ziher zavora user posted image ), gumirana kolesa so kul - naš ima sicer čisto zdrgnjena (no, zdrgnjen ima tudi sedež) - vozi se FUL, če bi imel gume za napumpat bi jih garant že nekaj popokal.

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu hubi)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kolo poganjalec z zavoro ali brez?
23.4.2010 7:18:13   
barni
Mi imamo 12-colskega Kettlerja z napihljivimi gumami in ta pravimi feltnami (kovinske).

Tudi bremzo imamo. Trenutno ni nekega hudega navdušenja za vožnjo, ker je še vedno na poganjalčku. Drugače je bila pa od vsega na biciklu najbolj zanimiva bremza. Seveda v mirujočem stanju. Je pa kar precej trda in jo tudi težko primer, da bi jo sama stisnila.

(odgovor članu pajkica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kolo poganjalec z zavoro ali brez?
23.4.2010 11:12:51   
Nina00
Brez zavore, ki je ne pogrešamo.
Gume so pa napihljive,

(odgovor članu barni)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kolo poganjalec z zavoro ali brez?
23.4.2010 16:39:25   
mayci
Nima bremze, pač malo bolj čevlji "trpijo" user posted image , je pa ne pogrešamo...
Gume pa imamo napihljive, kjub dvem letom in pol uporabe po vseh terenih (tudi v gozdu), nam nikoli niso počile, obrabljene pa tudi še niso.user posted image


_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu Nina00)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kolo poganjalec z zavoro ali brez?
27.4.2010 0:02:44   
pravljica
našega brez zavore sigurno ne bi bilo več med nami user posted image čevlji ne bi bili dovolj za eno vožnjo user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kolo poganjalec z zavoro ali brez?
28.4.2010 9:07:55   
livia
iMAMO POGANJALCA BREZ ZAVORE IN JO NE POGREŠAMO

Ups, sory Caps Lock

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kolo poganjalec z zavoro ali brez?
1.3.2011 9:18:05   
ksenjaka
Naš pa ima bremzo. Pa jo žal uporablja le ko mu rečemo. Meni je sicer fino da jo zna uporabljat, ko bo presedlal na pravo kolo... 

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kolo poganjalec z zavoro ali brez?
2.3.2011 14:54:25   
golla
Glede na to, da vas je veliko reklo kako trpijo čevlji, obstaja tudi rešitev za to. Obstaja tudi zaščita za čevlje, ki je veliko cenejša kot pa da vedno znova kupuješ nove čevlje, ker so jih znucali na poganjalčku.user posted image

(odgovor članu ksenjaka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kolo poganjalec z zavoro ali brez?
8.3.2011 23:23:02   
ksenjaka
Hmmm eni imajo poganjalca z zavoro in zavoro tudi uporabljajo.... eni pa res ne.. mi imamo npr poganjalec  likebike jumper + zavora (kupili tuleL http://www.kakadu.si/30-poganjalci) , pa jo naš uporablja le če/ko mu rečemo...

(odgovor članu golla)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kolo poganjalec z zavoro ali brez?
14.3.2011 12:46:00   
alkimist
V eni od trgovin, nam je prodajalka zaupala, da otroci baje do 5 leta ne razumejo čisto najbolje pojma "zavora". Mogoče je fajn dokupit nastavke za čevlje. 

(odgovor članu ksenjaka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kolo poganjalec z zavoro ali brez?
21.3.2011 20:37:54   
TinkiBinki
Mi imamo poganjalca brez zavore in se super obnese. Nič ne uniči čevljev in z nogicami lepo lovi ravnotežje.
Imamo pa takega http://www.vlakec.si/lesene-igrace/leseni-poganjalci/215-lesen-poganjalec-first-bike-rde Priporočam!

(odgovor članu alkimist)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kolo poganjalec z zavoro ali brez?
23.3.2011 13:59:41   
ksenjaka
Naš Jaša jo je pa včeraj začel uporabljati (pri treh)... sem bila kr malo euforična. Ima pa poganjalec Firstbike z zavoro... http://www.kakadu.si/poganjalci/117-poganjalec-firstbike-rdec.html

(odgovor članu TinkiBinki)
Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





ABC Šport: Migamo, igramo in fino se imamo...
photo
ABC Šport že 25 let ponuja pestre in netekmovalne vadbe za otroke od 1. do 16. leta. Programi so prilagojeni starosti in...
10 mam je pokazalo nered v hiši
photo
10 pogumnih mam je delilo slike svojih domov v resničnem stanju. Imena so bila spremenjena zaradi zaščite nedolžnih.




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?