|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kje UZ kolkov v MB-u pri starosti 3 mesecev?
22.4.2010 8:13:08   
Zogca
Hejla!

Zanima me kje so ti kontrolni pregledi kolkov v starosti treh mesecev?? Pri odpustu iz porodnišnice so nam dali datum in uro pregleda in napisali da je to v ortopedski ambulanti...a je to v porodnišnici al v bolnišnici:)? In če je v bolnišnici - kje v bolnišnici:)?Sm bol nova mariborčanka pa se še ne znajdem tu najboljše:)! Aja - tiste, ki ste to že imele - a ste morale dolgo tam čakati al gre to hitro mimo:)?

Hvala! Lep dan:))user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kje UZ kolkov v MB-u pri starosti 3 mesecev?
22.4.2010 8:35:12   
baja*
ortopedska ambulanta je v stolpnici, greš pa pri prvem vhodu not (čisto levo, kjer je tudi vhod za laboratorij) do konca ravno, nato pa desno. Jaz nisem dolgo čakala; sicer je kar veliko dojenčkov naročenih, ampak gre kot po tekočem traku.

(odgovor članu Zogca)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kje UZ kolkov v MB-u pri starosti 3 mesecev?
22.4.2010 8:38:57   
koala
baja ti je super opisala pot, z razliko da smo se mi kar načakali, cela gužva je bil gre pa res kot po tekočem traku. Sem pa bila jaz kregana ker nisem imela zraven čaja ali dudice, česar pa moje detetakrat še  ni sprejemalo (ne enega ne drugega) ker je bil dojen. Tako da za ziher priporočam da vzameš eno od naštetega zraven.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu baja*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kje UZ kolkov v MB-u pri starosti 3 mesecev?
22.4.2010 9:49:44   
baja*
ja, s flaško in dudo je zdravnik tud nam gnjavil pa je bila mala isto samo dojena, dude pa takrat ni imela. Ampak na srečo je bila mirna tam not, tako da je dr. lahko opravil svoje. Me je pa po opravljenem pregledu fajn polulalauser posted image bi rabila še zase eno rezervo, ne samo za ta malouser posted image

Aja, pa izvidov iz P ne pozabi vzet s sabo.

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kje UZ kolkov v MB-u pri starosti 3 mesecev?
22.4.2010 10:12:58   
koala
baja, saj moj je tudi mirno opazoval okolico, bil je tako priden da je še študentka lahko pogledala kolke, samo z flašo oz. dudo pa je vseeno težil.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu baja*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kje UZ kolkov v MB-u pri starosti 3 mesecev?
22.4.2010 11:13:30   
baja*
koala ja, saj menda kar vsem po vrsti teži s flaško in dudo, da so pač dojenčki mirni in on lažje naredi UZ. Če se ne motim, je tam celo napis, da naj starši damo otroku dudo/flašo...

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kje UZ kolkov v MB-u pri starosti 3 mesecev?
22.4.2010 12:59:54   
slovenka
Ja, v predprostoru, kjer dojenčka slečeš, je v "naših časih" bil napis, kaj potrebuješ - bombažno pleničko in dudo ali flaško user posted image

_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu baja*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kje UZ kolkov v MB-u pri starosti 3 mesecev?
22.4.2010 14:51:12   
Zogca
Hvala za info in nasvete:))! user posted image Bom vzela s sabo dudo, čeprav ne vrjamem, da nama bo kej koristla, ker je mali res ne mara:)! Na flaškah pa tud še nismo - zize so mu še vedno najbolše;)! Upam, da pregled mine čimbolj mirno in čimhitreje..

(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?