|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   sesalnik
9.4.2010 13:28:49   
alenkica
Bom raje tukaj pisala, ker je veliko več obiska:

Kupujem navaden sesalnik za vsaki dan, torej majhen, z velikimi kolesi, ker imamo veliko tepihov.

Iščem pa sesalnik z električno krtačo. Mogoče veste kateri sesalnik ima sploh možnost priključitve te krtače?
Na spletni trgovinah tega podatka ni, kaj res nobeden nima več tepihov?

Ampak z navadnim nastavkom je pa zelo težko posesat tepih, sploh da ga lepo posesaš.

Se mi že meša, toliko je teh sesalnikov!

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: sesalnik
9.4.2010 15:00:38   
ZARA
user posted image
OPIS ZA ELECTROLUX sesalnik Z8280 TWIN CLEAN

Moč : 2000 W
Regulacija moči : da
Teleskopska cev : da
Hepa filter : da, dvojna HEPA filtracija
Globinska krtača : da
Cev : kovinska
Barva : turkizno modra
Dodatne funkcije : elektronsko uravnavanje moči, navijalnik kabla, samočistilni filtri, sistem brez vrečk, upravljanje na ročaju
Tip sesalnika : ciklonski
dodatno : elektronski prikaz za zamenjavo filtra

http://www.ceneje.si/dom-in-vrt/umivanje-in-pranje/sesalniki/electrolux-sesalnik-z8280-twin-clean_-_CX00090AFD?tab=pod


Jst imam zelo podobnega temu, krtača je bojda globinska.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu alenkica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: sesalnik
9.4.2010 16:40:22   
melanija
Tudi jaz kupujem sesalec že par mesecev, pa sem prišla do tega da razen Elektroluxovi sesalniki nobeden nima električne krtače za tepihe. Oz od Miele se jo dobi sam je ful draga. Sem se pa odločila da s ta starim potrpim še kakšen mesec in si potem privoščin Vorwerka. 

Tako da če iščeš sesalec za vsak dan poglej Elektrolux.

(odgovor članu alenkica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: sesalnik
9.4.2010 17:49:47   
constanca


Midva imava Daysona in sva cisto navdusena nad njim. Dovolj je mocan za tepih in se vreck nima. Mi je ze fajn, da ga kar spraznim in operem posodo pa dalje.

(odgovor članu melanija)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: sesalnik
9.4.2010 21:43:42   
Urska09

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

user posted image
OPIS ZA ELECTROLUX sesalnik Z8280 TWIN CLEAN

Moč : 2000 W
Regulacija moči : da
Teleskopska cev : da
Hepa filter : da, dvojna HEPA filtracija
Globinska krtača : da
Cev : kovinska
Barva : turkizno modra
Dodatne funkcije : elektronsko uravnavanje moči, navijalnik kabla, samočistilni filtri, sistem brez vrečk, upravljanje na ročaju
Tip sesalnika : ciklonski
dodatno : elektronski prikaz za zamenjavo filtra

http://www.ceneje.si/dom-in-vrt/umivanje-in-pranje/sesalniki/electrolux-sesalnik-z8280-twin-clean_-_CX00090AFD?tab=pod


Jst imam zelo podobnega temu, krtača je bojda globinska.

Mi imamo tudi takega. Smo ga ravnokar kupili. Zaenkrat je super!

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: sesalnik
9.4.2010 22:24:38   
fuksija
Če hočeš krtačo, ki dobro očisti, potem je najboljša električna,katera ima svoje napajanje. Boljši sesalci imajo elektriko že integrirano v cevi. Globinska krtača, katero poganja zrak, se kmalu neha vrteti in jo je treba skoz čistit, če hočeš, da deluje. Sploh dolgi lasje je kmalu ustavijo.

(odgovor članu Urska09)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: sesalnik
10.4.2010 7:33:31   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: ****sija
Če hočeš krtačo, ki dobro očisti, potem je najboljša električna,katera ima svoje napajanje. Boljši sesalci imajo elektriko že integrirano v cevi. Globinska krtača, katero poganja zrak, se kmalu neha vrteti in jo je treba skoz čistit, če hočeš, da deluje. Sploh dolgi lasje je kmalu ustavijo.

Ne vem, no. Jst imam ta sesalec 1 leto in pol pa se mi to še ni naredilo. Prej sem imela tudi vodno Igeo in ni neke bistvene razlike.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu fuksija)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: sesalnik
10.4.2010 11:31:18   
katjandraž
Jst imam tudi podobnega že 3 leta in je super. Krtačo moraš po itak vsako po vsakem sesanju očistit, a ne?! Pri tej globinski se res lasje navijejo okrog in jih pač potrgaš dol, minuto dela. Vsaj veš, da jih je ven potegnilouser posted image . Skratka, priporočam tak sesalec!

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: sesalnik
10.4.2010 15:30:43   
alenkica
Hvala vsem!

Poznam globinsko krtačo. Zdaj uporabljam Val eco od Batagela - lepo sesa in pere, ampak ni pa za večkratno sesanje. Je zelo težek in predvsem zeeelo glasen, jaz pa bi rada sesala, ko mala dva spista.

Bom pogledala te od Electroluxa, zgledajo kar fajn, lahki in okretni!

(odgovor članu katjandraž)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




2. porod
ksenci

kako bi opisali 2. porod?

isti kot 1. (27%)

hitrejši in majn boleč kot 1. (40%)

daljši in bolj boleč kot prvi (9%)

drugo______________ (24%)


Število vseh glasov: 238

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!